Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis

MERGAITES SOS !!!!!!!!! DARAU RAFAELO SVAJONE ,APSKRITAI PIRMA KART DARAU KREM ATORTUI IR BUVO PARASYTA ISPLAKTI GRIETINELE SU STANDIKLIU IR PUSVAL I SALDYTUVA,KOKIA TA GRIETINELE ISTRAUKUS TURI BUTI?PAS MANE SKYSTA doh.gif unsure.gif AR JA REIKEJO PLAKTI TOL KOL SUTIRSTES AR JI TOKIA TURI BUTI?NEBEZINAU KA DARYTI doh.gif doh.gif doh.gif HELP HELP HELP cool.gif cool.gif cool.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 09 09, 13:08)
MERGAITES SOS !!!!!!!!! DARAU RAFAELO SVAJONE ,APSKRITAI PIRMA KART DARAU KREM ATORTUI IR BUVO PARASYTA ISPLAKTI GRIETINELE SU STANDIKLIU IR PUSVAL I SALDYTUVA,KOKIA TA GRIETINELE ISTRAUKUS TURI BUTI?PAS MANE SKYSTA doh.gif  unsure.gif  AR JA REIKEJO PLAKTI TOL KOL SUTIRSTES AR JI TOKIA TURI BUTI?NEBEZINAU KA DARYTI doh.gif  doh.gif  doh.gif HELP HELP HELP  cool.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif

isplakus su standikliu (ar netgi be) ji turejo but tirsta. Na kaip gera namine grietine (papuosimu temoje yra parodyta kaip turi atrodyt islakta grietinele).
Atsakyti
QUOTE(Muske @ 2009 09 09, 12:15)
isplakus su standikliu (ar netgi be) ji turejo but tirsta. Na kaip gera namine grietine (papuosimu temoje yra parodyta kaip turi atrodyt islakta grietinele).

aciu labai,lekiu plat cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 09 09, 13:17)
aciu labai,lekiu plat  cool.gif

nenoriu būti varna, bet kokio riebumo grietinėlę plakei? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikutės,

ieškojau kažko naujo išbandyti ir taip netikėtai radau šį skanėstą. Jau kaip aš apie jį svajoju....
Tik ar yra LT tokių lakštų? Jei taip, tai kur??? AČIŪ

QUOTE(starbee @ 2009 08 18, 22:04)
BAKLAVA
dariau pagal Giedriaus recepta, gavosi laaaaaabai skanus, saldus desertas smile.gif Labai lengvas pagaminti thumbup.gif
Manau fylo tesla galima pakeisti bemiele sluoksniuota tesla, ja plonai iskociojus, pati nemeginau, bet girdejau, kad kai kurios seimininkes taip daro  4u.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2009 09 09, 13:54)
Sveikutės,

ieškojau kažko naujo išbandyti ir taip netikėtai radau šį skanėstą. Jau kaip aš apie jį svajoju....
Tik ar yra LT tokių lakštų? Jei taip, tai kur??? AČIŪ

Filo tešlos yra Vilniuje Prismoje, keik girdėjau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Dovkyte @ 2009 09 09, 12:08)
MERGAITES SOS !!!!!!!!! DARAU RAFAELO SVAJONE ,APSKRITAI PIRMA KART DARAU KREM ATORTUI IR BUVO PARASYTA ISPLAKTI GRIETINELE SU STANDIKLIU IR PUSVAL I SALDYTUVA,KOKIA TA GRIETINELE ISTRAUKUS TURI BUTI?PAS MANE SKYSTA doh.gif  unsure.gif  AR JA REIKEJO PLAKTI TOL KOL SUTIRSTES AR JI TOKIA TURI BUTI?NEBEZINAU KA DARYTI doh.gif  doh.gif  doh.gif HELP HELP HELP  cool.gif  cool.gif  cool.gif  cool.gif



as uzvakar gaminau "Rafaelo svajone" ir grietinele turejau tik 30 % riebumo, issiplake su standikliu ne ikitn gerai, bet bijojau perplakti, tad palikau saldytuve toki pliurdala, bet anas kremas su sviestu ir kondencuotu gavosi laaaaabai tirrstas, kietas net pastovejes saldytuve, nes sveista emiau gera. kai sumaisiau viska, pirma dejau tik puse giretineles, paskui ziuriu, kad galiu visa deti, kremas gavosi kuo puikiasiai..... ax.gif sekmes!!!!

as tik klaida viena padariau laistydama biskvitus, neturejau citrinu, emiau pirktu sulciu ir kai sulaisciau..truputi per daug, ten pasirodo ne sultys, o ju koncentratas, kita karta skiesiu ji su vndenuku ir bus ok mirksiukas.gif

labai skanus tortukas isejo... wub.gif

sekmes!
Atsakyti
Oooooo, kiek diskusiju sukele mano issireiskimas apie ale sveika mityba biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif bet apsimesiu, kad nemaciau priekaistu uz sveikesnes mitybos propagavima ir toliau kepsiu pyragus biggrin.gif ( karts nuo karto ax.gif )

QUOTE(editamm @ 2009 09 08, 22:01)
Ir siaip pamascius, jei laikaisi tokiu grieztu mitybos taisykliu, nera ko po saldumynu skyrelius dairytis.



As ir nesakiau, kad kozna dien kemsu pyragus... Pyragas - kai buna proga ar svente... O laikantis kaskokiu mitybos principu nereiskia, kad negalima ir nusizengti bei paivairinti kasdienybe saldumynais, ka ir bandete man pasakyti. ax.gif
Atsakyti
Oi ačiū, reiks begt žiūrėt, nes su sluoksniuota tešla ne taip skanu...

QUOTE(Vikucce @ 2009 09 09, 14:05)
Filo tešlos yra Vilniuje Prismoje, keik girdėjau ax.gif

Atsakyti
Beje, tikrai nieko nenorejau izeisti... blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Masculine @ 2009 09 08, 21:18)
Nu sorry, kaip sakant...  doh.gif  "Pirmokeliui i mokykla priespieciams spurgu", kosmaras... Moteros, visai negalvojat kuom atsiprasant seriat savo atzalas. Ruduo, geriau butu kokius 2 obuoliukus ar slyvu idet, nu gerai, extra - bandele su selenomis...  doh.gif  doh.gif

Ryskiai moteriska ne i ta tema pataike doh.gif .Cia nera isvis sveiko maisto,o tik skanus ir saldus.Miam niam
Atsakyti
biggrin.gif kas ne i tema, kas tau cia ne i tema MUOTRISKA, tiesiog savo nuomone isreiskiau apie mazu vaiku maitinima biggrin.gif gerai, kepk pyraga ir buk laiminga... biggrin.gif mirksiukas.gif Baigiam sita tema, matau gi, kad ne vietoj ir nelaiku issireiskiau, kas buvo ant leizuvio ta ir isdroziau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Masculine: 09 rugsėjo 2009 - 15:46