Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 31, 13:02)
bet jei nueisit i darzeli ir jums nepliusuos, butinai parasykit, tikrai idomi situacija...

nes kiek zinau vienuose vietose pliusuoja 52lt uz vaika,kitur ne.. doh.gif  ir suprask,kad nori

man penktadieni juoda ant balto socialiniam parase kad" pagal LR pinigines sicialines paramos nepasiturincioms seimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims istatyma ,prieziuros (pagalbos) islaidu tiksline kompensacija i seimos arba vieno gyvenancio asmens pajamas neisiskaicuoja".Cia nurasiau nuo tos gautos pazymos,nes specialiai vaziavau klausti ar tikrai ieina i pajamas,ir sakau ar galit man kaip irodyma parasyti... smile.gif taiva eisiu su irodymais.Jei gautume vaiko pinigus 97lt ar 52lt ir tie nesiskaiciuotu,bet situ negaunam.Ir beje niekur nesiskaiciuoja ir niekur nera skaiciave prie pajamu mum prieziuors pinigus,vieninteliam va darzeli dirike pradejo skaiciuoti,toks jausmas kad jos kisene aptustes,jei mes pasinaudosim lengvata,tik deja klp jau prieme kita istatyma del maisto gamybos,kad uz lankyta diena reiks moketi,bet as vistiek nesiu ir parodysiu,kad neklaidintu ir nenervintu zmoniu su nezinojumu doh.gif ......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 31 gegužės 2010 - 12:13
QUOTE(vikma @ 2010 05 31, 13:11)
man penktadieni juoda ant balto socialiniam parase kad" pagal LR pinigines sicialines paramos nepasiturincioms seimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims istatyma ,prieziuros (pagalbos) islaidu tiksline kompensacija i seimos arba vieno gyvenancio asmens pajamas neisiskaicuoja".Cia nurasiau nuo tos gautos pazymos,nes specialiai vaziavau klausti ar tikrai ieina i pajamas,ir sakau ar galit man kaip irodyma parasyti... smile.gif taiva eisiu su irodymais.Jei gautume vaiko pinigus 97lt ar 52lt ir tie nesiskaiciuotu,bet situ negaunam.Ir beje niekur nesiskaiciuoja ir niekur nera skaiciave prie pajamu mum prieziuors pinigus,vieninteliam va darzeli dirike pradejo skaiciuoti,toks jausmas kad jos kisene aptustes,jei mes pasinaudosim lengvata,tik deja klp jau prieme kita istatyma del maisto gamybos,kad uz lankyta diena reiks moketi,bet as vistiek nesiu ir parodysiu,kad neklaidintu ir nenervintu zmoniu su nezinojumu doh.gif ......


gerbiu uz savo gerove kovojancias mamytes thumbup.gif
mes su tavim mirksiukas.gif
man ir buvo akis ismete, kai pasakiau kad man darzelis nemokamai, tai aukletojos paklausiau kokia pazyma pristatyt blink.gif tokiom akim ziurejo, nuleke direktore man pakviete, o si labai graziai isaiskino- net pazymos pavyzdi atnese parode, ir pasake iki kokios dienos butina pristayti,jei dar noriu speti,kad kompensuotu ir uz einama menesi wub.gif gerule ta musu darzelio direktore, labai siltas zmogus...
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 05 31, 11:16)
siuncia popierius jei pajamos nevirsija 350lt.


O, jei viršija 350lt, bat neviršija 525lt, kaip tada? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2010 05 31, 13:17)


gerbiu uz savo gerove kovojancias mamytes thumbup.gif
mes su tavim mirksiukas.gif
man ir buvo akis ismete, kai pasakiau kad man darzelis nemokamai, tai aukletojos paklausiau kokia pazyma pristatyt  blink.gif tokiom akim ziurejo, nuleke direktore man pakviete, o si labai graziai isaiskino- net pazymos pavyzdi atnese parode, ir pasake iki kokios dienos butina pristayti,jei dar noriu speti,kad kompensuotu ir uz einama menesi wub.gif gerule ta musu darzelio direktore, labai siltas zmogus...

pasiseke jum su direktore thumbup.gif o musu va doh.gif ir nevien as nuo jos esu nukentejusi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ViktoOote @ 2010 05 31, 13:23)
O, jei viršija 350lt, bat neviršija 525lt, kaip tada?  blush2.gif

musu tokia situacija,kai nevirsija 525lt,tai reikejo susirinkti pazymas ir pristatyti i darzeli.
Atsakyti
QUOTE(vikma @ 2010 05 31, 12:00)
kad tegu pasiskaito,o nezino ji to,kas ieina i pajamas.....as gaunu prieziuros pinigelisu uz vaika,o jie nesipliusuoja i pajams,o va direktore pareiskia kad pliusuojas doh.gif

Gal galite patikslinti blush2.gif Vaiko priežiūros pinigėlaii, t.y. tie kurios gauni iš SODROS, kai esi vaiko priežiūros atostoguose? jie nesisikaičiuoja į pajamas? O 525 vienam asmeniui, čia į rankas ar atimti mokesčius?
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 05 31, 10:13)
Labas rytas 4u.gif gal galit kas pasakyti kur reikia kreiptis jei musu pajamos nevirsija vienam asmeniui 525 lt, taip suprantu kad galime gauti nuolaida darzelio mokesciui 50 proc? g.gif nes ryte paklausiau pas aukletoja tai jos veido isvaizda buvo tokia...kaip cia pasakius, lyg pries save butu pamaciusi vaiduokli doh.gif pirmiausia delto kad negirdejo apie jokias lengvatas nes musu darzelyje tokiu atveju nera buve blink.gif o veliau delto kad as netekau darbo (lyg siais laikais tai butu kokia naujiena doh.gif ), suprantu kad gal ji ir nenorejo taip reaguoti bet pasijauciau lyg slapiu skuduru gavusi per veida, norejosi tik verkti verysad.gif sorry uz offtopica

bet ne vosose savivaldybese tas galioj mes irgi jai vestume vaika turetu prikllausyti kompensacija bet deja nepriklauso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Natalija* @ 2010 05 31, 13:59)
Gal galite patikslinti blush2.gif Vaiko priežiūros pinigėlaii, t.y. tie kurios gauni iš SODROS, kai esi vaiko priežiūros atostoguose? jie nesisikaičiuoja į pajamas? O 525 vienam asmeniui, čia į rankas ar atimti mokesčius?

nene cia prieziuros (pagalbos) pinigeliai,as auginu neigaliuka vaika,jis gauna neigaluma ,o as uz prieziura gaunu ,tai cia sitie pinigeliai skaitos.is sodros ne prie ko,is sodros gaunami lt ipajamas i eina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikma: 31 gegužės 2010 - 13:05
QUOTE(loja5 @ 2010 05 31, 09:13)
Labas rytas 4u.gif gal galit kas pasakyti kur reikia kreiptis jei musu pajamos nevirsija vienam asmeniui 525 lt, taip suprantu kad galime gauti nuolaida darzelio mokesciui 50 proc?


tokios lengvatos Vilniaus mieste nėra.
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 05 31, 15:42)
blink.gif nesupratau, o kodel? g.gif

tg nuo savivaldybes priklauso drs irgi nera schmoll.gif
Atsakyti
Vistik man idomu, kaip yra jei pajamos nevirsija 350 lt, gal kas nors zino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2010 05 31, 15:53)
Vistik man idomu, kaip yra jei pajamos nevirsija 350 lt, gal kas nors zino 4u.gif

pagal viska turetu tada 100 procentu kompensuoti o jai nevirsija 525 tada 50 procentu bet vel gi nuo savivaldybes priklauso ne viur tai deja galioja
Atsakyti
As nezinau, siandien tikrai tik verkti norisi...toks jausmas kad visi tik ir tyko kaip ismelzti bet net is to zmogaus is kurio nera ka melzti verysad.gif doh.gif dabar gavome saskaita uz balandi, kai uz balandi jau mokejom, plius suma nurodyta visai kita, vienu zodziu gaunasi kad uz viena men. mokesim du kartus lotuliukas.gif ir kas graudziausia kad nera kaip issiaiskinti
Atsakyti