Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas: Plaukai – mano puošmena!

Šakės, kaip fajniai !!!! clap.gif clap.gif clap.gif O kaip netyčia viskas gavosi... unsure.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dar kartuką dyyyydelis AČIŪ visoms.. smile.gif Vakar nepatikėjau, kad laimėjau, tai dar ir SuperMamą per AŽ užpuoliau.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matyt reikėjo į Aurėją kreiptis.. doh.gif doh.gif Soooorryyyyy... blush2.gif biggrin.gif

Ech.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2005 10 13, 07:45)
O aš balsavau už visas garbanotas thumbup.gif Kadangi pati esu tokia, tai puikiai įsivaizduoju, ką reiškia, kai ryte viena garbana žiūri į kairę, o kita - į pietus biggrin.gif


Garbanota ir laimėjo biggrin.gif Sveikinu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2005 10 17, 09:55)
Šakės, kaip fajniai !!!!  clap.gif  clap.gif  clap.gif O kaip netyčia viskas gavosi...  unsure.gif  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dar kartuką dyyyydelis AČIŪ visoms.. smile.gif Vakar nepatikėjau, kad laimėjau, tai dar ir SuperMamą per AŽ užpuoliau.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matyt reikėjo į Aurėją kreiptis..  doh.gif  doh.gif  Soooorryyyyy...  blush2.gif  biggrin.gif

Ech..  wub.gif

nu fantastiski tavo plaukai, apie tokius tik pasvajot galiu cry.gif
Atsakyti
Dikse, o tavo plaukai- natūraliai tokie gražiai garbanoti? Ir spalva kokia thumbup.gif . Nereali wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2005 10 17, 08:55)
Šakės, kaip fajniai !!!!  clap.gif  clap.gif  clap.gif O kaip netyčia viskas gavosi...  unsure.gif  biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Dar kartuką dyyyydelis AČIŪ visoms.. smile.gif Vakar nepatikėjau, kad laimėjau, tai dar ir SuperMamą per AŽ užpuoliau.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Matyt reikėjo į Aurėją kreiptis..  doh.gif  doh.gif  Soooorryyyyy...  blush2.gif  biggrin.gif

Ech..  wub.gif



na as gi sakiau, kad Dikse cia turi dalyvauti wink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2005 10 17, 10:12)
nu fantastiski tavo plaukai, apie tokius tik pasvajot galiu cry.gif



QUOTE(Elina @ 2005 10 17, 10:20)
Dikse, o tavo plaukai- natūraliai tokie gražiai garbanoti? Ir spalva kokia thumbup.gif . Nereali wub.gif



QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 10 17, 10:36)
na as gi sakiau, kad Dikse cia turi dalyvauti wink.gif  mirksiukas.gif



Eikit sau, miargos, dar išpuiksiu kaip belekas tuoj.. doh.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

O plaukai čia mano natūralūs.. smile.gif Labai juos myliu.. wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikinu 4u.gif Sveikinu 4u.gif Sveikinu 4u.gif visas nugalėtojas.
Atsakyti
Gaila tik verysad.gif , kad tos nuotraukos, už kurias aš balsavau, nelaimėjo frusty.gif cry.gif .

Ačiū toms, kas už manę balsavo birthday.gif .
Atsakyti
Sveikinimai nugalėtojoms thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

ir ačiū visoms, balsavusioms už mane 4u.gif
Atsakyti
Tikrai graziausius plaukus mergytes išrinkot...Kaip gaila, kad nepastebėjau šio konkurso. cry.gif Aš taip pat būčiau pamėginusi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diksė @ 2005 10 17, 10:42)
Eikit sau, miargos, dar išpuiksiu kaip belekas tuoj..  doh.gif biggrin.gif biggrin.gif tongue.gif

O plaukai čia mano natūralūs.. smile.gif Labai juos myliu.. wub.gif  blush2.gif


na jau plaukai tai tikrai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
M T,bet ir tavo plaukai ir šukuosena nuotraukoj atrodo įspūdingai wub.gif Papasakok daugiau kokie šiaip yra tavo plaukai 4u.gif
Atsakyti