Įkraunama...
Įkraunama...

Konkursas: Plaukai – mano puošmena!

QUOTE(Papugele @ 2005 10 18, 17:47)
M T,bet ir tavo plaukai ir šukuosena nuotraukoj atrodo įspūdingai wub.gif Papasakok daugiau kokie šiaip yra tavo plaukai  4u.gif

Ačiū už komplimentą blush2.gif . Paprastai taip kiekviena diena vaikštau į darbą, tik į konkursą norėjau ką nors tokio thumbup.gif bis.gif - bet nieko geresnio nesugalvojo, kaip prisegti prie plaukų žvaigždę ax.gif
Atsakyti
Man tai stebukliukes plaukai labai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
O konkurso prizai verti dėmesio? Jeigu nugalėtojos jau gavo savo rinkinius, gal galėtumėt pasisakyti?
Atsakyti
QUOTE(Reklamiste @ 2005 10 20, 14:40)
O konkurso prizai verti dėmesio? Jeigu nugalėtojos jau gavo savo rinkinius, gal galėtumėt pasisakyti?

Vakar pasiėmiau smile.gif Kol kas išbandžiau tik rankų kremą - fantastiškai kvepia, greitai susigeria ir neriebina thumbup.gif taip pat kvepia ir dušo žele, didelis didelis butelis smile.gif Plaukų priemones ruošiuosi rytoj pabandyt, na gal ne visas, nes po to paties plovimo ir balzamo, ir kaukės lyg ir nereikia tepti ... Kažkaip niekad neturėjus plaukų kaukės, tai nelabai net žinau, kaip naudot doh.gif - ar po balzamo, ar tik po plovimo (tada būtų vieną kartą balzamas, kitą kartą kaukė?) blink.gif
Atsakyti
Aš šiandien gavau daugyyyyyybę priemonių!!!!!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap.gif clap.gif clap.gif Tai negaliu atsidžiaugti.. smile.gif Rytoj pradėsiu išbandinėti viską.. biggrin.gif smile.gif Kaip fainiai... wub.gif
Atsakyti
a daugiau konkursu nebebus?m?As taip laukiu issiziojus, tikrinu kiekviena diena smile.gif bele atsirado kasnors jau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Milde @ 2005 10 28, 00:14)
a daugiau konkursu nebebus?m?As taip laukiu issiziojus, tikrinu kiekviena diena smile.gif bele atsirado kasnors jau smile.gif

Bus bus, jau greit, paskaityk va čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Savūnė @ 2005 10 28, 07:18)
Bus bus, jau greit, paskaityk va čia  smile.gif


Atsiverčiu gruodžio mėn. žurnalą EDITA - o ten konkurso nugalėtoja visu savo plaukų gražumu thumbup.gif Yra straipsnis apie plaukus, merginos pasisakymai. Žiūrėk, tuoj žvaigžde pataps biggrin.gif
Atsakyti
Dikse, greit pasigirk, laukiam platesnių komentarų mirksiukas.gif gossip.gif
Atsakyti