Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Garšvienė

Gimdžiau pas Garšvienę. Viskas ok.
Geras tandemas Garšvienė ir Božena, ne veltui matyt ji stengiasi su Božena padirbėt. Priėmime ir gimdykloj žinos, kad tu globojama Garšvienės, priėmimo gydytojas po apžiūros paprašė paskambinti garšvienei, ar guldyti mane. Viską sprendė jinai. Gimdyti buvo ramu.
Atsakyti
QUOTE(Šalnė @ 2006 04 28, 18:01)
Siandien buvau pirmam vizite pas Garsviene  smile.gif  esu labai patenkinta ir vyrui ji patiko  tongue.gif , tikiuosi, kad ir gimdymu pas ja liksiu patenkinta  ax.gif

Sveikutes visos besilaukiancios:)
as gimdziau irgi pas E.Garsviene, mano nuomone tokia pati kaip ir daugelio visu, maloni bet ne perdaugiausiai. Gimdymas vyko sklandziai, tik pas mane buvo akusere Olga, labai super moteris. Visos giria Bozena, as irgi norejau, bet Garsviene pasake, kad visos akuseres geros, ir kad ji spres kokia paimti, ok. Buvo Olga, tikrai neissigaskite, buvo labai maloni, supratinga, na uz visa gimdyma galiu didesni medali kabinti akuserei nei gydytojai. Tiesa, as mokejau irgi pinigelius, daveme 600Lt, bet manes net neatejo nei karto aplankyti..nei pasiteiravo ...man kaip ir nereikejo jos pagalbos, bet pagalvojau, kodel ji neatejo? per mazai daveme?? ar siaip kas? Pries gimdyma irgi uz vizitus mokejome po 50Lt, ne kiekviena karta, bet kokius 3 kart daveme.Tai vat, viskas gerai, tik kaskodel ji nepanoro manes pamatyti po visko g.gif
Nors koks skirtumas, manau kita gimdysiu vel pas ja, o gal...
Atsakyti
Prieš 2.5 m. ir aš gimdžiau pas E.Garšvienę biggrin.gif Pritariu daugelio mamų nuomonei, kad ji gera, rami ir kartais atrodo šaltoka, bet profesionali.Antrą kartą gimdyčiau irgi pas ją. Akušerė turėjo būti Božena, bet kai gimdžiau ji sirgo, tai gimdymą priiminėjo akušerė Olga.Ją irgi galiu paminėti tik geru žodžiu thumbup.gif
O mokėjau gydytojai 400 lt. akušerei 200 ir anesteziologei 100 lt.
Atsakyti
as irgi gimdziau pas d.Garsviene ir esu patenkinta, tik ziuriu cia visi moka apie 400 litu o mes nezinodami ikainiu pasimetem pinigeliais smile.gif jai davem 1000 lt, anestezeologei ir visiems kitiems kurie priziurejo mane pries ir po cezario po 200 lt, ale nesigailiu, uztat demesio buvo net uzkniso biggrin.gif
Atsakyti
Ši gydytoja mane prižiūrėjo viso nėštumo metu, ji ir cezario pjūvį darė. Tikrai gera ir dalykiška. Gal kartais ir nepaaiškina visko taip smulkiai kaip nori, bet tikrai žino ką daro. Kai tik pradėjau pas ją lankytis, dažnai tekdavo jos ilgai laukti prie kabineto, bet į nėštumo pabaigą susitikdavom jau sutartu laiku tongue.gif Manau ji tiesiog daugiau dėmesio skiria toms nėštukėms, kurioms jau greit gymdyt, ypač jei pradžioje nėra jokių problemų. Gal tai ir logiška g.gif
Ji parūpino mums ir gerą palatą (gulėjau su vyru, nes po operacijos jėgų buvo nedaug), kasdien aplankydavo. Žodžiu tikrai ją rekomenduočiau thumbup.gif
Atsakyti
As gimdziau pas gydytoja Garsviene. Tai labai puiki gydytoja. Siulau pas ja gimdyti. Rupinasi po gimdymo, ateina kiekviena diena. Labai atsakingai ziuri i nestuma bei gimdyma.
Atsakyti
Gimdžiau ir aš pas šią gydytoją. atsiliepims tik geras. dalykiška, maloni ir nešalta (kaip čia kažkas minėjo, bent jau su manimi) gydytoja. Labai fainai paplepėjom gimdymo metu, kaip su gera pažystama. labai bijojau apžiūros po gimdymo, išleidžiant iš ligoninės. žaizdos dar juk nesugijusios, bet ši gydytoja labai švelniai apžiūrėjo, net neskaudėjo.
Atsakyti
kai man begimdant nuleido vandenis, jie buvo zali... na sakyciau kilo biski ale panika, kas, kaip, kodel... pakviete vyr budinti gydytoja (tai ir buvo Garsviene smile.gif), na kazkuria prasme ji atrode kaip ledine ledi smile.gif (bet pvz man ir nereikia kad kas nors mane glostytu), tai ji labai ramiai atejus paklausinejo apie nestumo eiga ir t.t., susake kokius vaistus suleist, ka padaryt, ir suvalde situacija... dar veliau uzejo pasiteiraut ar viskas OK... as ja vertinu SUPER thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos supermamos smile.gif kadangi po menesiuko turi atkeliauti mano antras kudykis, nusprendziau paskaityti apie kitu mamyciu patirti... Pirma vaika gimdziau pas Garsviene su Bozena-viskas buvo ok, tik po gimdymo as jos daugiau nemaciau... g.gif todel pagalvojau, kad antra gimdysiu pas Kitoviene (daug mano draugiu pas gimde), bet prisiskaiciau cia tiek ivairiu nuomoniu, patirimu, kad net galva susisuko...
o apie Garsviene tik teigiama nuomone... tai, galvoju, kad matyt, teks su ja tartis... gal kuri nors turi jos mobilu, nes kazkur pameciau?? Buciau labai dekinga, jei atsiustumete i mano el. pasta: rutra@one.lt
Atsakyti
Aš irgi gimdžiau pas šią gydytoją prieš 4 mėnesius ir esu labai patenkinta. Ji visą laiką prabuvo prie manęs gimdymo metu, rūpinosi visas dienas po gimdymo, pati apžiūrėdavo, sutvarkydavo. Be to, mane kirpo, tad jai teko siūti. Tai ji padarė tikrai profesionaliai - randas užgijo greitai, nebuvo ir nėra skausmingas. O juk nuo siuvimo daug kas priklauso - mano viena draugė blogai susiūta buvo, tai jai per šalčius ir nešiojant stringus tas randas skauda ir po dvylikos metų blink.gif schmoll.gif Atsidėkojom jai 500 litų.
Atsakyti
as spalio 25 susilaukiau natros dukrytes bigsmile.gif gimdyma priziurejo garsviene, viskas buvo tiesiog thumbup.gif o sumokejom jai 600 lt, Bozenai davem 200lt, nes labai jau sokinejo, o ir per pati gimdyma viska taip profesionaliai atliko, kad be menkiausio plysimo vaikutis gime... ta pati vakar jau sedejau... tongue.gif tikrai patariu kitoms mamytems
Atsakyti
Oj, 600 lt uzteks tikrai... as irgi mokejau 600lt, tai sokinejo aplink po to, kad net uzkniso. smile.gif o del to, kaip duoti... g.gif na, manau jei is karto po gimdymo neduosi, garsviene ne karta dar ateis rolleyes.gif na, pinigeliu.. schmoll.gif
Atsakyti