Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

idomu biggrin.gif

Bet man nepatiko pacios "moderatores"akiu makiazas,perkrautas,
jos pacios blakstienos nulinkusios nuo sunkumo ax.gif
Delto man jos nuomone apie tusus neatitiktu manosios ax.gif
Atsakyti
Gal kuri bandete Collistar tusus? Kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
Gavau vakar Lancome hipnozę ir niekaip nesuprantu, ar jis pasenęs, ar taip turi būti. Kai ištraukiau pirmą kartą šepetėlį, iš pirmo žvilgsnio atrodė, akd jis iš vis sausas ir nieko ant jo nėra. Geriau pažiūrėjus yra, bet tušas labai tirštas ir nelabai malonaus kvapo (nestiprus kvapas, tai net nežinau, ar tai reiškia, kad blogas), na žodžiu jokio naujumo pojūčio, kaip būna, kai nusiperki naują tušą - bent man jis visada atrodo skystenis. Kadangi pirmą kartą pirmau hipnozę, nežinau, gal taip turi būti, gal; jis visada toks? Pakonsultuokit kas turit... Pabandžiau dažytis - šiaip lyg ir dažo, bet vėgli kaip minėjau, nėra jokio jausmo, kad būtų naujas, skystas ir tt. Ar aš čia be reikalo noriu skysto ir viskas taip turi būti? Kažkaip jaučiuosi nusivylus - taip laukiau, laukiau ir dabar nesuprantu ką čia gavau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 09 04, 08:51)
Gavau vakar Lancome hipnozę ir niekaip nesuprantu, ar jis pasenęs, ar taip turi būti. Kai ištraukiau pirmą kartą šepetėlį, iš pirmo žvilgsnio atrodė, akd jis iš vis sausas ir nieko ant jo nėra. Geriau pažiūrėjus yra, bet tušas labai tirštas ir nelabai malonaus kvapo (nestiprus kvapas, tai net nežinau, ar tai reiškia, kad blogas), na žodžiu jokio naujumo pojūčio, kaip būna, kai nusiperki naują tušą - bent man jis visada atrodo skystenis. Kadangi pirmą kartą pirmau hipnozę, nežinau, gal taip turi būti, gal; jis visada toks? Pakonsultuokit kas turit... Pabandžiau dažytis - šiaip lyg ir dažo, bet vėgli kaip minėjau, nėra jokio jausmo, kad būtų naujas, skystas ir tt. Ar aš čia be reikalo noriu skysto ir viskas taip turi būti? Kažkaip jaučiuosi nusivylus - taip laukiau, laukiau ir dabar nesuprantu ką čia gavau  verysad.gif

beja kur pirkot tusa,
siaip tai is jusu pasakojimo man jis butu lyg panaudotas-pasenes
as kaip ji turejau tai jis pas mane buvo na skystas veliau tik patirstejo (ir labai net patirstejo, va situo atzvilgiu labai nusivyliau nes labai trumpai naudojau)
gal pas jumis jis buvo tik prasuktas, bet nenaudotas igavo oro ir siektiek patirstejo ir viskas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agvill: 04 rugsėjo 2009 - 08:12
QUOTE(agvill @ 2009 09 04, 09:10)
beja kur pirkot tusa,
siaip tai is jusu pasakojimo man jis butu lyg panaudotas-pasenes
as kaip ji turejau tai jis pas mane buvo na skystas veliau tik patirstejo (ir labai net patirstejo, va situo atzvilgiu labai nusivyliau nes labai trumpai naudojau)
gal pas jumis jis buvo tik prasuktas, bet nenaudotas igavo oro ir siektiek patirstejo ir viskas


Siunčiausi iš braškių. Nežianu, jaučiu rašysiu jiems, kad pasenusį atsiuntė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 09 04, 10:38)
Siunčiausi iš braškių. Nežianu, jaučiu rašysiu jiems, kad pasenusį atsiuntė.  doh.gif

g.gif as irgi nesenai pirkau, bet mano matesi, kad net neprasuktas buvo. Buvo skystas ir labai gerai dazesi. man patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ciquita @ 2009 09 04, 12:21)
g.gif  as irgi nesenai pirkau, bet mano matesi, kad net neprasuktas buvo. Buvo skystas ir labai gerai dazesi. man patiko  thumbup.gif


Reiškia neturi būti toks kokį aš gavau bash.gif
Atsakyti
Esu bandziusi n tusu ivairiausiu firmu, taciau apsistojau ties Loreal tusu Voluminous x 5.
user posted image
Mano blakstienos ilgos, tad ieskojau tankinacio tuso. Jis idealiai tinka ir man, ir mano seseriai, ir keliom draugem. Kiti bandyti Loreal'io tusai buvo prasti. Taip pat labai netiko Dior'o bei YSL tusas.
Atsakyti
QUOTE(sunsetheat @ 2009 09 03, 22:45)
Gal kuri bandete Collistar tusus? Kokie atsiliepimai? smile.gif


žinau, kad jie greit išdžiūsta blink.gif
pati naudoju dabar Shiseido L1 su šilko plaukeliais, na kadangi dabar blakstienos po priaginimo nukankintos, tai pailgina normaliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2009 09 05, 13:50)
Esu bandziusi n tusu ivairiausiu firmu, taciau apsistojau ties Loreal tusu Voluminous x 5.
user posted image
Mano blakstienos ilgos, tad ieskojau tankinacio tuso. Jis idealiai tinka ir man, ir mano seseriai, ir keliom draugem. Kiti bandyti Loreal'io tusai buvo prasti. Taip pat labai netiko Dior'o bei YSL tusas.

turejau ir as,l.geras. thumbup.gif
Atsakyti
Siandien testuoju EL Projectionist tusa.
user posted image
Tusas labai sviezias ir kolkas skystas, tad apimciai isgaut prireike 3 sluoksniu, taciau dazo neblogai - graziai atskiria blakstienas, siek tiek pariecia, vos vos pailgina, taciau "wow efekto" neisgavau g.gif Ziuresiu, kaip atlaikys diena, kadangi zadu nemazai buti lauke, o oras dregnas. Tikiuosi panda nepatapsiu lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Tikrai taip atsimenu EL tusus,reikia 3 sluoksniu.Man betepant 3 sluoksni,sulimpa
i musytes kojas.Vargas,vargas doh.gif Clinique tusai ne kuo geresni ax.gif
Atsakyti