Įkraunama...
Įkraunama...

Tušai

gal jau buvo kalbeta ir praleidau, bet siandien Sarmoje pamaciau nauja tusa bigsmile.gif gal jau kuriai teko bandyti?

user posted image
Atsakyti
dioro ir lancomo tušai paliko eilinių dažiukų įspūdį. pinigai už pakuotę, o ne jos turinį. po ilgų bandymų apsistojau ties maxfactor. jie vieni iš nedaugelio man nesukeliantys alergijos bei akių ašarojimo. plius gerai dengia. šiaip susidariau nuomonę, kad reikia pirkti profesionalams skirtą kosmetiką, tada ir rezultatas bus atitinkamas. o garsių firmų gaminiai neretai laikosi ant vardo, bet ne kokybės.
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 12 14, 21:33)
dioro ir lancomo tušai paliko eilinių dažiukų įspūdį. pinigai už pakuotę, o ne jos turinį. po ilgų bandymų apsistojau ties maxfactor. jie vieni iš nedaugelio man nesukeliantys alergijos bei akių ašarojimo. plius gerai dengia. šiaip susidariau nuomonę, kad reikia pirkti profesionalams skirtą kosmetiką, tada ir rezultatas bus atitinkamas. o garsių firmų gaminiai neretai laikosi ant vardo, bet ne kokybės.

Visiskai sutinku, nes kas liecia tusus, tai moki tik uz "varda", ju kaina dazniausiai prasilenkia su kokybe verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(TOCAMI @ 2009 12 14, 21:33)
dioro ir lancomo tušai paliko eilinių dažiukų įspūdį. pinigai už pakuotę, o ne jos turinį. po ilgų bandymų apsistojau ties maxfactor. jie vieni iš nedaugelio man nesukeliantys alergijos bei akių ašarojimo. plius gerai dengia. šiaip susidariau nuomonę, kad reikia pirkti profesionalams skirtą kosmetiką, tada ir rezultatas bus atitinkamas. o garsių firmų gaminiai neretai laikosi ant vardo, bet ne kokybės.


O kokios firmos gamina tušą profesionalams? ax.gif
Atsakyti
As turiu maxfactor 2000, bet nieko labai ypatingo
Atsakyti
QUOTE(Kita @ 2009 12 13, 01:48)
O man Iconic nepatiko, sulipindavo blakstienas, gerai kad tik meginuka pirkausi.

Ir as mestelsiu akmeni i si tusa - pirkau kazkada parfumexprese - na ir ka, rezultatas lygus 0. T.y. uzsitepiau, ir lyg buciau be tuso...
Lieku prie savo mylimiausiu - YSL Faux Cils ir Max Factor False lash effect. Abu fantastiski, tik Max Factor pigesnis ir ilgiau naudojamas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2009 11 29, 19:39)
Pats geriausias tusas man user posted image

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Paradoksualė @ 2009 11 30, 12:57)
drauge irgi sake kad sitas sh... sulipina ir dar plius tepa visa diena,kazkoks nenudziustantis  doh.gif ...



smile.gif+2009 11 30, 14:13-->
QUOTE(Lina smile.gif @ 2009 11 30, 14:13)
Turejau ji ,kas liecia isdazyma,tai labai graziai isdazydavo,blakstienu daug atrodydavo biggrin.gif bet antra kart nebepirksiu as jo,nes man jis biredavo doh.gif ir likdavo anspaudai ant voku doh.gif labai neestetiskai atrodydavo doh.gif valydavausi ir valydavausi juodas zimes doh.gif

Na man tai niekas nebyra ir nieko netepa unsure.gif g.gif
Atsakyti
asmeniškai aš neuvau radus nei vieno gero tušo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mezzanine @ 2009 10 01, 22:19)
o man shis tusas tai visai nepatiko.. pirma diena viskas buvo liux, bet antra diena pasidazius tai isvis gumulais pradejo dazyti, sulipino ir pan.. schmoll.gif  daugiau nebepirksiu


drinks_cheers.gif as sita irgi ismeciau..
Atsakyti
QUOTE(markute @ 2009 12 15, 23:10)

Na man tai niekas nebyra ir nieko netepa unsure.gif  g.gif

nu nezinau,man jis ispudzio nepatiko g.gif man ant voku taskiukai likdavo biggrin.gif negaliu to pakesti ax.gif dabar nusipirkau maybellino vibruojanti,tai esu visai patenkinta rolleyes.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti