Įkraunama...
Įkraunama...

~Mišrainių marinavimas~

QUOTE(@asta @ 2011 08 18, 21:43)
Skamba skaniai,manau turėtų tikti prie daugelio patiekalų...Dėkui už receptuką  4u.gif  Bet ar netrukdo pomidorų odelė? Nebūtų geriau ją nulupti?  g.gif 
Aš vakuoju daug,bet pomidorus visada nulupu.Nors laiko ir darbo sąnaudos padidėja,bet žiemą skaniau valgosi  ax.gif


trugdo 4u.gif todel as paskui kai viskas suvire tasiau ja is koses doh.gif
Sekanti karta tikrai blansiruosiu 4u.gif
QUOTE(sbo @ 2011 08 19, 08:35)
Ule, o prie ko tiktu sis padazas?  4u.gif

prie visko, ant duonos, prie paukstienos, prie mesos, i sriuba ar troskini, i balandelius, zo universali pasta tokia ax.gif
Atsakyti
Grįžau po atostogų darban ir kaip tik kolegė atnešus mišrainės paragaut. Super, tuoj nusirašiau receptą ir šiandien jau pagaminau. Taigi-
CUKINIJOS SU KARIU
2,5 kg per burokinę tarką tarkuotų cukinijų,
5 dideli svogūnai (supjausčiau tokiais pusžiedžiais),
1,5 stiklinės cukraus,
2 šaukštai su kaupeliu druskos,
1 stiklinė (200ml) acto,
1 šaukštas su kaupu kario miltelių (aš turėjau parvežtų iš Indijos-mūsų parduotuvėse karis toks nusistelbęs schmoll.gif , tai gal ir daugiau reikėtų dėti ?).
Viską iš karto į puodą ir troškinau apie 30 min.
Prieš išjungdama įtrėškiau porą skiltelių česnako-nors nebuvo recepte, bet man jis visur tinka. Išpilsčiau į mažus indelius nuo krienų, nes aštroka ir labai tinka prie mėsos.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(skirmule @ 2011 08 19, 19:27)
Grįžau po atostogų darban ir kaip tik kolegė atnešus mišrainės paragaut. Super, tuoj nusirašiau receptą ir šiandien jau pagaminau. Taigi-
CUKINIJOS SU KARIU
2,5 kg per burokinę tarką tarkuotų cukinijų,
5 dideli svogūnai (supjausčiau tokiais pusžiedžiais),
1,5 stiklinės cukraus,
2 šaukštai su kaupeliu druskos,
1 stiklinė (200ml) acto,
1 šaukštas su kaupu kario miltelių (aš turėjau parvežtų iš Indijos-mūsų parduotuvėse karis toks nusistelbęs schmoll.gif , tai gal ir daugiau reikėtų dėti ?).
Viską iš karto į puodą ir troškinau apie 30 min.
Prieš išjungdama įtrėškiau porą skiltelių česnako-nors nebuvo recepte, bet man jis visur tinka. Išpilsčiau į mažus indelius nuo krienų, nes aštroka ir labai tinka prie mėsos.
4u.gif

ši mišrainė skani LABAI LABAI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 19, 07:52)
trugdo 4u.gif  todel as paskui kai viskas suvire tasiau ja is koses doh.gif
Sekanti karta tikrai blansiruosiu 4u.gif

prie visko, ant duonos, prie paukstienos, prie mesos, i sriuba ar troskini, i balandelius, zo universali pasta tokia ax.gif

Ismeginta keleta metu thumbup.gif
As sumalu su kombainu,tai nesijaucia ,luobeliu ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bru: 20 rugpjūčio 2011 - 08:18
[quote=rugiagele26,2011 08 17, 19:03]
Prasom 4u.gif

TURISTO PUSRYCIAI

Pas mane tokios proporcijos:
1 kg morku,
1 kg papriku,
3 kg pomidoru,
100 g cukraus, druskos,
2 stiklines ryziu,
0,5 l aliejaus.

Ryzius palikt keliom valandom pabrinkt saltam sudytam vandeny, morkas sutarkuot, pakepint aliejuje, paprikas ir pomidorus sumalt. Viska virinti 25 min, tada supilti ryzius, ir virti kol jie suminsktes.
Gavosi lygiai lygiai 10 puslitriniu stiklainiuku.
[/quote
Man gavosi tik 8 puslitrinukai g.gif o 0,5 aliejaus tai cia kepinant morkas supili?
Atsakyti
Mišrainė žiemai

2 kg pomodorų
0,5 kg svogūnų
0,5 kg morkų
2 paprikos
1 stiklinė ryžių
1,5 šaukšto druskos
3 šaukštai cukraus
250 ml aliejaus
1-2 šaukštai acto.
morkas kubeliais troškinti 10 min aliejuje.dėti svogūnus ir kartu troškinti 5 min.sudėti kubeliais pjaustyta papriką.ryžius pavirti atskirai 5 min,sudėti į troškinį.Nuplikytus pomidorus,nulupus žievę supjaustyti kubeliais į troškinį.Viską virti apie 15 min,Cukrų druską ir actą dėti pabaigoje
visad darau šią mišrainę,nėr skanesnės man 4u.gif
nors man dažniausiai proporcijos būna apytikslės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ulė @ 2011 08 18, 19:00)
Oranžinis stebuklas
Pasišokinėdama atnešu šį receptuką čia, iš morkų, pomidorų ir česnako toks puikus užtaisas, skaičiau apie jį viename forume, lieptą buvo daryti iš dvigubos normos ir tikrai nė nereikėtu mažinti, aš kartosiu dar smile.gif
sauja lupto česnako
user posted image


O česnaką kada įdėti? Kokiam pavidale?smile.gif
Atsakyti

QUOTE(rugiagele26 @ 2011 08 17, 19:03)
Prasom  4u.gif

TURISTO PUSRYCIAI

Pas mane tokios proporcijos:
1 kg morku,
1 kg papriku,
3 kg pomidoru,
100 g cukraus, druskos,
2 stiklines ryziu,
0,5 l aliejaus.

Ryzius palikt keliom valandom pabrinkt saltam sudytam vandeny, morkas sutarkuot, pakepint aliejuje, paprikas ir pomidorus sumalt. Viska virinti 25 min, tada supilti ryzius, ir virti kol jie suminsktes.
Gavosi lygiai lygiai 10 puslitriniu stiklainiuku.
[/quote
Man gavosi tik 8 puslitrinukai g.gif o 0,5 aliejaus tai cia kepinant morkas supili?


Jo, kepinant morkas, bet as puses litro nesupyliau...
Atsakyti
QUOTE(raskaa @ 2011 08 21, 20:33)
O česnaką kada įdėti? Kokiam pavidale?smile.gif

cesnaka ispausti ar sukapoti ir deti pries pilant acta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bru @ 2010 09 21, 10:03)
As antri metai darau sia misraine thumbup.gif agurkus dejau sviezius.



bru, o tu dedi pomidorų į šią mišrainę ar ne?????
Atsakyti
Mergaitės, žioplinėju po temą, ir nerandu recepto su perlinėm kruopom... Pametėkite, prašau, jei turite kur po ranka išbandytą skanų receptuką 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mergaitės, perskaičiau visą temą apie morkų konservavimą, bet taip ir nesupratau, ar tas morkas korėjietiškai galima išsaugot žiemai, ar tik dabartiniam valgymui, gal kuri gaminat? g.gif
Atsakyti