Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Poltevskaja

Prašau papasakoti apie gyd. I.Poltavskają... ką manote apie jos darbą ?

Ir apie gimdymą pas ją ir apie eilinius apsilankymus...

Aš pas ją lankausi jau 5 metai... šiaip ji man patinka, bet kažkokia durna nuojauta...

Prašau papasakokite savo nuomonę apie ją... man bus lengviau apsispręst 4u.gif
Atsakyti
Aš apie ją žinau tik tiek, kad ji yra Šemetos rekomenduojamų gydytojų sąraše, pas kuriuos galima gimdyti ekologiškai, t.y. jie prisilaiko PSO rekomendacijų dėl taip vadinamo ekologiško gimdymo ax.gif Ankščiau ji dirbo Jokūbe, o dabar Antakalnio GN smile.gif
Atsakyti
QUOTE(palme @ 2005 10 01, 23:08)
Prašau papasakoti apie gyd. I.Poltavskają... ką manote apie jos darbą ?

Ir apie gimdymą pas ją ir apie eilinius apsilankymus...

Aš pas ją lankausi jau 5 metai... šiaip ji man patinka, bet kažkokia durna nuojauta...

Prašau papasakokite savo nuomonę apie ją... man bus lengviau apsispręst  4u.gif



lankiausi prieš nėštumą, nėštumo metu pas Poltevskaja ir ruošiuos lankytis toliau. Dirba ji kiek suprantu privačiai tik, bet kad gimdymus priiminėtų nežinau. Bent kiek girdėjau persiunčia gimdyves kitoms gydytojoms. Mane irgi "atidavė". Bet patekau į geras rankas, beto pati gydytoja skambino ir klausė kaip ir kas. Man labai patinka šios gydytojos darbo specifika bei požiūris į pacientą.
Atsakyti
g.gif siaip kaip zmogus ji ganetinai tiesmukiska, jokiu ten "pusi musi" tikrai nereikia laukti is jos, bet man toks bendravimas priimtinas. Gal tik nepatiko toks dalykas, kad kai man ivyko persileidimas per jos budejima, tai ji kazkodel labai issigando ir pasake " ne as negaliu to daryti, kvieskit kita gydytoja..."Tai vercia susimastyti jeigu gimdymo metu ivyktu kazkokios komplikacijos hm..kaip ji elgtusi doh.gif
Atsakyti
Mano draugei ji darė cezario pjūvį, tai padarė kaip ji sakė "super".
Draugė liko tikrai labai patenkinta. O kaip ji priiminėja natūralius gimdymus tai nežinau. Kai aš laukiausi tai taip pat pas ją lankiausi ir ji kaip ir siūlė pas ją gimdyti, bet aš pasirinkau Daunoravičių.
Atsakyti
cituoju savo seną žinutę:

na va, mano draugė vakar pagimdė Antakalnio klinikose. Tarėsi su Poltevskaja, ji ją prižiūrėjo nėštumo metu, konsultavo, susidraugavo... o vakar kai prasidėjo draugei gimdymas, ji paskambino gydytojai (20 val.), tai ta jai taip pasakė: aš ką tik po budėjimo, tai neatvažiuosiu, eik į ligoninę, priims kita gydytoja, su ja ir atsiskaityk va tokie ir tarimaisi būna, už 400 lt. ...


taip, ji turi gerą humoro jausmą, daug energijos, labai įkvepia nėščiąsias (draugė sakė, kad net dingo gimdymo baimė, kai su ja pašnekėdavo). bet kas iš to - atėjus laikui gimdyti ji šaltu tonu "pasiplovė". ir po gimdymo užeidavo į mano draugės palatą, nes lankė kitą kartu gulinčią gimdyvę, kurios gimdymą ji visgi "teikėsi" priimti, tai prie mano draugės net nepriėjo, atseit, nepažįsta doh.gif
Atsakyti
sveikos.as irgi lankiausi nestumo metu ir po jo pas Poltevskaja,ji gera,linksma,labai profesionali,na tik geri atsiliepimai apie ja,tik va ir mane ji atidave kitam daktarui,man 4 ryte prasidejo saremiai,8 ryte ji apziurejo,sako i vakara pagimdysiu vaikeli,bet as po budejimo,perduosiu tave Jursenui.Na ir isvaziavo.Po to Jursenas sake,kad ji skambin jam,teiravosi kaip as. Po gimdymo pora kartu buvau vel privaciai pas ja.gera daktare,tik retais kas is susitarusiu gimdo pas ja biggrin.gif
Atsakyti
Pas Poltevskaja negimdziau, bet lankiausi apie du metus.

Kas patiko: si gydytoja labai moka atpalaiduoti pacientes, is jos kabineto visos ir visada iseina su sypsena. O nesciai moterei nepanikuojanti gydytoja yra labai svarbus dalykas.

Kas nepatiko: ne is karto, bet pajutau tam tikra nerupestinguma is gydytojos puses, kuri jau nekaip negalejau priskirti tik tai jos optimistiskam charakteriui. Pvz. visada turejau nereguliaru men.cikla, o ji ne karto nepasiklause manes apie skydliauke. Tik tai visiskai atsitiktinai patekus pas kita ginekologe ir prasiziojus, kad ciklas visada "slubuoja" pirma ka isgirdau:"ar buvot nors karta pas endokrinologa?" Ir pasirode, kad apsilankyti pas endokrinologa buvo verta!

Bet, vel gi, norieciau pabrezti, kad kas del bendravimo, nuotaikos per apziura arba pasipasakojimo kas ir kaip mano organizme (jos manimu) - tikrai viskas super. Nemanau, kad kam nors gali nepatikti. Be to jos kabinete darbuojasi ir puiki sesele, su kuria jos sudaro puikia komanda.

Taip, dar vienas pastebejimas> Poltevskaja negali israsyti jokiu dokumentu del dekretiniu, t.y. lankytis pas ja nestumo metu jus tikrai galit (ir daug kas tai daro ir lieka patenkintas butent del to uzkrieciancio gydytojos optimizmo), taciau kartu privalesit vaiksciuoti ir i poliklinika, nes kitaip biurokratiniu dalyku del pinigeliu ir pan. nesutvarkysit.
Atsakyti
QUOTE(Liora @ 2006 04 25, 19:03)
Pas Poltevskaja negimdziau, bet lankiausi apie du metus.

Kas patiko: si gydytoja labai moka atpalaiduoti pacientes, is jos kabineto visos ir visada iseina su sypsena. O nesciai moterei nepanikuojanti gydytoja yra labai svarbus dalykas.

Kas nepatiko: ne is karto, bet pajutau tam tikra nerupestinguma is gydytojos puses, kuri jau nekaip negalejau priskirti tik tai jos optimistiskam charakteriui. Pvz. visada turejau nereguliaru men.cikla, o ji ne karto nepasiklause manes apie skydliauke. Tik tai visiskai atsitiktinai patekus pas kita ginekologe ir prasiziojus, kad ciklas visada "slubuoja" pirma ka isgirdau:"ar buvot nors karta pas endokrinologa?" Ir pasirode, kad apsilankyti pas endokrinologa buvo verta!

Bet, vel gi, norieciau pabrezti, kad kas del bendravimo, nuotaikos per apziura arba pasipasakojimo kas ir kaip mano organizme (jos manimu) - tikrai viskas super. Nemanau, kad kam nors gali nepatikti. Be to jos kabinete darbuojasi ir puiki sesele, su kuria jos sudaro puikia komanda.

Taip, dar vienas pastebejimas> Poltevskaja negali israsyti jokiu dokumentu del dekretiniu, t.y. lankytis pas ja nestumo metu jus tikrai galit (ir daug kas tai daro ir lieka patenkintas butent del to uzkrieciancio gydytojos optimizmo), taciau kartu privalesit vaiksciuoti ir i poliklinika, nes kitaip biurokratiniu dalyku del pinigeliu ir pan. nesutvarkysit.



visiskai pritariu, bendrauja, ikvepia ji puikiai, bet yra gana ziopla. Isivaizduokit, viena karta pamirso pasakyt, kad reikia susimoketi, uzisklabejus. Bet tai nieko lotuliukas.gif , priminem. Budama nescia pas ja buvau nuejusi du kartus, treciam kartui, sako, darysim tyrimus, tokius ir tokius. Atejau trecia karta. Apziurejo ji mane echoskopu, paprasiau paklausyt sirdeles plakimo - dar negalima, sako ( nors puikiai zinau, kad jau galima, mano pacios giminaite ginekologe akusere, tik, deja, kitam mieste gyvena, ir sake, kad jau dvi savaites, kaip galima paklausyti).paprasiau maziuko nuotraukos - negalima, sako. BET SVARBIAUSIA-pamirso man visus tuos tyrimus padaryti, kuriuos zadejo!
ir apskritai - nuo pat pirmo mano apsilankymo bent jau kraujo ir /ar ( nzn tiksliai)slapimo tyrimus turejo padaryt. pradejo pliupti apie asmeninius dalykus man, visiskai nesusijusius su tuo, del ko as cia atejau.
Taip, ir jokios nesciosios korteles ji negali uzvesti, neklabant jau apie isleidimo dekretinems formalumus.
Ir dar - kainos pas ja privaciame kabinete dideles, tiksliau - tikrai ne pagal suteiktu paslaugu kokybe ir kiekybe.
Taip, blogu dalyku prirasiau. Tikrai gera sios gydytojos savybe -optimizmas, ikvepimas, gera nuotaika apziuros metu. Tiek.
Atsakyti
Po šitos "gydytojos" operacijos nepaejau beveik du mėn, ji susiūvo taip, kad skaudėjo nuo bet kokio judėsio kol neištirpo siūlai. O visi sakė (ir ji pati) kad operacija yra LABAI paprasta doh.gif Be to, VISUR tą operaciją daro laporaskopijos būdu, o mane "pjovė" kaip senais laikais. Paskui dar ir pamielavo kad aš pati REIKALAVAU operacijos, o ji būtų "laukųs ir gidžiųs vaistais". blink.gif nors aš pas ją į konsultacijąatėjau būtent norėdama patikslint savo gydytojos diagnozę, su viltim kad nereikės operacijos.

P.S. iš tikrai patikimų lupų esu girdėjųs, kad ji yra "pjaustimo mėgėja", o jei iškyla komplikacijų kaltina kitus, kviečia konsiliumus, kad pasidalint atsakomybę, ir už jokias pasėkmes neatsako.
Atsakyti
nezinau kaip kitoms, bet man ji labai nepatiko.
kaip 23 sav nėštumo mane greitoji atvežė į antakalnio klinikas, ji per visa apžiūra net akiu nuo savo mobilaus nepakėlė, lyg aš bučiau trukdys. be to supyko kaip aš dar nekraujuuojanti drįsau atvažiuoti, nors skausmai buvo nežmoniški. gerai kad buvo rezidente, tai ji nuramindavo kai gydytoja kelis kartus trumpam išeidavo, normaliai viską išaiškino. o po anžiūros kuri buvo gana šiurkšti, tai pareiškė, kad už mano apžiūra jai niekas nesumokės, tai kam iš viso čia važiavau ir t.t bjauresnės gydytojos nesu sutikusi. verysad.gif
ir mano pažystama pas ja privačiam gydėsi, tai taip pagydė, kad po to metus visus šalutinius vaistų poveikius dar gydėsi, nors siukė normaliai.
šiap jai gerai moki tai bet kuris gydytojas tampa normalus, o reikia žiūrėti kaip jie elgiasi kai nesumoki, ten ir pasireiškia jų profesionalumas
Atsakyti
Na ka galiu pasakyti, gimdziau pas Paltevskają prieš 2,5 metų ir tikrai nesu patenkinta, nors visą nėštumą lankiausi pas ją privačiai bet atėjus tam momentui, buvau apžiūrėta kitos gydytojos, ji teikėsi atvažiuot tik vėliau. Apžiūrėjo ir dingo pasakius kad pagimdysiu už gerų 3valandų, nors mums su vyru taip nepasirodė ir po 20min.kokių sesutė jau pati rengėsi pagreitintu tempu nes galvytė jau lindo.
O vyras jai paskambino kad gal būtų maloni ir ateitų priimti vaikelį, o ne kavutę gertų...Tai va, nors jai ir sumokėta buvo...Ir pjaustyti ji mėgsta...Na bet ačiū Dievuliui mes sveiki ir tai svarbiausia bigsmile.gif
Atsakyti