Įkraunama...
Įkraunama...

Gyd. Poltevskaja

Sveikutes,skaitau ir netikiu kad Poltevskaja tokia gali buti.Pas ja gimdziau,bet jokiu pasiplovimu nebuvo,net minties tokios neturejau,tik baiminausi kad ji gali neatvaziuoti nes sirgo.Saremiai man prasidejo 22val.vakaro,vyras iskarto paskambino jai,kad atvaziuotu,nes pranese kad prasidejo,ji tepasake kad gerai uz valandos bus.Kaip sake taip padare,nors ir ligota bet atvyko,atsiprase,kad kelias dienas darbe nebuvo,negalejo aplankyti,nes sirgo.Pagimdziau 2.30val.,viska ka reikia po gimdymo sutvarke,pabuciavo,pasveikino su pirmagimiu,atsisveikino ir isvaziavo.Ryte atejusi aplanke,dar dave keleta patarimu.Aisku davem ciazanciu,bet pries gimdyma,pora dienu.As nieko blogo apie ja neturiu,nes atliko tai ka turejo atlikti,to ir tikejomes.
Atsakyti
Butent merginos, keiskit greiciau gydytoja doh.gif visa nestuma lankiaus pas ja privaciai, ir del gimdymo buvo sutarta, o nakti kai jau saremiai buvo prasideje, pas "geraja" gydytoja, telefonas isjungtas g.gif tai nulekem su vyru i antakalni, ir per valanda pagimdziau pas budinti gydytoja - beje labai puiku ir tikrai daug padejusi gydytoja R.Griciu.. labai jam dekinga 4u.gif
Atsakyti
Mane si gydytoja tyre echoskopu... Nemalonesnes gydytojos tikrai nesu gyvenime sutikusi!!! Paprasius pasukti ekrana i mane, kad matyciau leliuka, tik burbtelejo "ka tu ten nori matyt.." Viso tyrimo metu lydejo visokie izeidinejimai, nesugebejo perskaityt kas parasyta siuntime ir t.t. Zodziu, po tokio apsilankymo nemazai asaru nutekejo verysad.gif Gimdyti pas ja tikrai nesiruosiu, bet ji man paskyre dar viena vizita echoskopui Antakalny.. Paskaicius jusu komentarus, pradejau abejoti ar pasitiketi jos, kaip gydytojos, kompetencija... g.gif
Atsakyti
jau rašiau čia žinutę, bet dar kartą pasireikšiu... beveik prieš savaitę teko dar kartą darytis echo pas šią gydytoją doh.gif kažkaip pirmą kartą nors ir pasirodė stačiokė, bet labai dėmesio nekreipiau, bet dabar, tai net vyras pakraupęs buvo...

echo darė dėl vaiko inksto patologijos. pamatė siuntimą ir kad jau ateinu iš viso 5 kartą, pasakė - tai ko čia ateinat? vis tiek niekas nebus pasikeitę blink.gif tik kai pasakiau, kad daktaras, pas kurį gimdysiu (iš AK), liepė padaryti inksto nuotrauką, tada jau sušvelnėjo bendravimo tonas rolleyes.gif

pažiūrėjo inkstuką, kai paklausiau ar pablogėjo, tai jos atskymas - na, šiais laikais žmonės ir su vienu inkstu išgyvena doh.gif aš suprantu, kad geriau karti tiesa, nei saldus melas, bet tiesiog daktarės tonas buvo toks, kad norėjosi atsikelt ir išeit iš kabineto unsure.gif

seselė, kuri surašinėjo visus duomenis, paklausė kokie kiti vaikelio išmatavmai, tai daktarė taip sunkiai atsiduso ir sako - na ką, reikia išmatuoti, nes kitaip čia nesiskaitys, kad padarėm echo ir už tai negausim pinigų doh.gif (kiek skaičiau, tai dažnai ji tuos pinigus mini)

šiaip daktarė visiškai nesibodi prie pacientės kalbėti apie kitus daktarus ar pačią sistemą, kaip jai čia viskas atsibodo, kaip viskas užkniso ir tos visos gimdyvės jau galėtų nustoti eiti, nes per tą echo, nuo želė, dedamos ant pilvo, ji jau susigadino kelnes doh.gif

kai baigė žiūrėti, pasakė - daugiau čia neateikit biggrin.gif bet kas svarbiausia, gi ne savo noru ėjau, o jos akimis žiūrint, tai iš neturėjimo ką veikti doh.gif

manau, kad einant į AK darytis echo, vis dėlto tikrai verta pasidomėti kas tą dieną dirbs mirksiukas.gif

Atsakyti
O as paskambinau i kabineta ir pasidomejau kas dirbs mano registracijos diena... Kai sesute isgirdo, kad noriu persirasyt pas kita gydytoja, pasake, kad poltevskaja-vienintele gydytoja, dirbanti siame kabinete 11-13val. ir priimanti su siuntimais. Prie to paties pasiule isbraukt mane is saraso, nes "yra labai daug norinciu" ir net neatsisveikinus numete rageli huh.gif Taigi kaip is tikruju ten yra taip ir nesupratau g.gif
Atsakyti
teko ir man su ja pabendraut, anyta vis kartojo oi kokia gera, patikejau, lankiausiau pas iki gimdymo atejo laikas gimdyti skambinu o ji telefono nekelia, nuvyle pirma kartabuvai pikta sakiau neisiu daugiau pas ja, bet atsitiko taip kad antro leliuko neisnesiojau, ir reikejo daryt valima, tai pasiskambinau jai paklausiau ar prims ir t.t. atrodo viskas gerai susitarem pasake kada atvaziuot, atejo i palata ir....dingo antra karta "pasiplove" dabar tikrai daugiau i ja nesikreipsiu schmoll.gif
Atsakyti
Kaip aš suprantu, ji buvo labai gerai gydytoja prieš dvidešimt metų. Dėl to mamos ir anytos ją rekomenduoja - aš į ją kreipiausi taip pat per tevus. Na ir iki šiol turbūt maloniai bendrauja su vyresniem moteryškem, arba kai gauna pinigus į priekį. g.gif. nes mano anyta taip pat pas ją ejo, ir yra patenkinta, tik tiek, kad ji taip pat miegsta gydytojoms gerai primokėt.. O šiaip... turbūt ji yra labai pavargęs nuo gyvenimo žmogus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 24 balandžio 2008 - 08:59
As pas ja gulejau dar Jokube su gresianciu , ji ir israse tipo mazai kraujuojancia , nakti su kraujopludziu grazino verysad.gif , tai net akiu nerode .
Pas ja per cezari yra vaikas mires del jos kaltes ir kazkuri laika operaciju nedare .
Neuzka gyvenime neiciau pas ja gimdyt .
Atsakyti
Neperseniausiai teko pas sia gydytoja darytis echo Antakalnio klinikose. Niu man tai visai nieko gydytoja smile.gif Savotiskas pas ja bendravimas, bet siaip, labai optimistiskai nuteikia thumbup.gif Pirma kart kai ejau, tai dar nebuvau skaicius cia atsiliepimu apie ja, tai man net nebuvo mintie, kad ji tokia, kaip cia aprasyta.... doh.gif O vat pries kelias dienas kai ejau pakartotinam echo, tai buvau pasiskaicius atsiliepimus, ir jau laukiau blogiausio biggrin.gif Bet velgi, visai maloniai pabendravom.
Atsakyti
Kai man buvo 6 nestumo sav. mano gine nusiunte mane i ligonine del gresiancio persileidimo. Maniske gyd., darydama echo, mate 2 pusleles, tik vienoje gemaliukas lyg ir nesivyste verysad.gif AK echo visa nepatenkinta (nesbuvo penktadienis, apie 13 val) atejo daryti Poltevskaja. Echo metu kazkodel apie antra puslele nieko net neuzsimine, nezinau kodel nemate reikalo...Tada taip ir likau nesupratusi, vienas ar du zirniukai pas mane auga. Laimei, paskui (nuo 10 sav)pasirode, kad abu mano zirniukai vystosi. Antrasyk su Poltevskaja teko susidurt, kai nestumui jau buvo 17 sav. Tada jau mate abu mano vaikiukus smile.gif Bendravimas buvo savotiskas, bet geresnis nei pirmasyk...
Atsakyti
as pas sita gydytoja AK patekau echo daryti likus dveims savaitems iki gimdymo- tai bendarviams tikrai sunervino- ja padaryti echoskopa paprase kita gydytoja pas kura lankiausi AK- nes buvo neaiskumu del virksteles-tai politevskaja taip pavare ant tos gydytojos, dar apreke, kad normaliai nusirengti nemoku, antra karta papuoliau jau pries pat gimdyma- tai buvo normalesnio bnedravimo
Atsakyti
sia savaite su ja susipazinau thumbup.gif . ehoskopavo mus , riksmu ir izeidinejimu nepastebejau g.gif . man ji patiko clap_1.gif . jos nustatita diagnoze aciuks.gif , patvirtino tyrimaj, o galejo baigtis labaj ludna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo KETTII: 07 birželio 2008 - 21:24