Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės, gyvenančios Milton Keynes (UK)

QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 04 06, 22:44)
Kiek aš čia gyvenu, neteko matyt kad jis veiktų. Uždarytas jis  4u.gif

Labai labai aciu 4u.gif butume nuvaziave netrumpa kelia is Londono ir galbut susigadine Velykas, aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti
Na tikrai pagal pavadinimą, kiek rodo foto googlej, tai šis pastatas neveikia, dar vyro pasiklausiau ir jis patvritino.
Atsakyti
Sveikos,kaip ten su darbais milton keynes,? gal kuri geguzes pradzioje padetu susirasti koki darba fabrike,ar sandeliuose ? ZInoma uz atlygi smile.gif
Atsakyti
Kas ieško, tas randa biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes ir ne tik biggrin.gif

Gal siek tiek nepakeliui, bet jusu gretos kaip ir arciausiai musu smile.gif mes gyvename Lutone ir labai jau cia ramu,siek tiek nuobodziaujame su dukrele verysad.gif nes visus draugus ir artimus zmogelius palikome Londone. Todel labai noretumeme susibendrauti ir paplepeti,o gal net ir susitikti mirksiukas.gif o butu super jei atsirastu kas gyvena ir paciam Lutone. Norim draugu/ -iu lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Na netoli Lutonas, bet sudėtinga važinėt dėl kavos biggrin.gif Tikrai Lutone yra labai daug lietuvaičių, pažiūrėk facebook grupę https://www.facebook...100002489044708 Lutono lietuviai, rasi ir draugų ir draugių biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos Milton Keynes mamytes ir ne tik, susiruosiau pabuvoti jusu mieste, tai turiu siokiu tokiu klausimeliu.
Kiek kainuoja bilietas is Luton oro uosto i Milton Keynes su Nr.99 (stagecoach) visur randu dienos bilietu kainas, o vienos keliones, t.y. single kaip ir nerandu(gal blogai ieskau) ir ar vaikams skiriasi kaina (nevietiniams)?
Jei pirkciau dienos bilieta i VT99, tai man atvykus i MK jis galiotu vaziuoti su arriva bus?
Primaliau, jei kas zinot atsakykite, aciu labai.
Atsakyti
Sveikutes, liepos gale planuojam keltis i Milton Keynes. Butu malonu jei kas parasytu apie Milton Keynes, ka galima nuveikti savaitgaliais, ar yra daug parku kur su vaikais galima nueiti ir siaip ar fainas miestas. Gal galetume patarti kokiame rajone ieskotis busto ir kokiu vengti. Is anksto dekoju, Jolanta
Atsakyti
Sveika 4u.gif

Parkų yra, dažniausiai kiekvienas rajoniukas turi savo parkus su žaidimų aikštele. Jei su mašina, tai ir Willen lake ir Caldecotte lake. Taip pat guliverio atrakcionų parkas, su splash zona, 360 vaikų žaidimo kambarys. Daugiau nepamenu šiai minutei biggrin.gif Kadangi name kiemas yra, tai ir užtenka tų pramogų. Be to einam į mokyklą, tai ne per daugiausiai lieka laiko parkams ir atrakcijoms... O ežeriukų pasivaikščiojimui pilna. Shopingo nelaikau prmogos vieta, nes nekenčiu ten eiti blink.gif

Kur gyvent, tai jau kaip rasit, kažin kaip su nuoma dabar yra g.gif Yra tokie pavojingesni rajonai, turbūt dažniausiai pagal centrą jie g.gif Bet visur yra lietuvių, tai nepradėsiu peikt jų rajonų, o girt savo biggrin.gif

Miestas fainas - betono džiunglės biggrin.gif Be mašinos pražuvimas, nes atstumai dideli, bent jau mums taip atrodo, kai reikėjo su vaikais apsipirkinėt ir su produktais 2 val namo eit lotuliukas.gif Po to atradm autikus, bet tai ir ne pyragai, kai iki asdos tekdavo važiuot su persėdimu doh.gif Aišku dar priklauso kur gyvensit, gal šalia viskas bus. Bet kai aš nemėgstu parduotuvių, tai man geriausia per vieną kartą atkentėt apsipirkimus biggrin.gif Arba maistą galima online užsisakyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~♥KaipTaiKaip♥~: 26 birželio 2012 - 09:08
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 06 26, 08:06)
Miestas fainas - betono džiunglės  biggrin.gif


Nu tu ir pasakei blink.gif Visa miesta gali pravaziuot ir per medzius ne vieno namo nepamatyt biggrin.gif Turbut nesi kituose UK miestuose gyvenus smile.gif
Man sitas miestas pats geriausias, zaliausias, erdviausias ir patogiausias gyvenimui thumbup.gif Bet zinoma, be masinos cia prazutis, bet kai ja turi, tai patogesnio miesto buti negali.
O del atstumu tai priklauso nuo supratimo ir kur pries tai gyvenai, nes man po Londono cia viskas salia atrodo hihihi.gif Netgi Vilniuj ilgiau tenka visur vaziuoti, vien del visokiu sviesoforu, o cia varai per miesta su vejeliu biggrin.gif Taciau, zinoma, neprivaiksciosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneliuke: 26 birželio 2012 - 10:30
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 09:28)
Nu tu ir pasakei  blink.gif Visa miesta gali pravaziuot ir per medzius ne vieno namo  nepamatyt biggrin.gif Turbut nesi kituose UK miestuose gyvenus smile.gif
Man sitas miestas pats geriausias, zaliausias, erdviausias ir patogiausias gyvenimui  thumbup.gif Bet zinoma, be masinos cia prazutis, bet kai ja turi, tai patogesnio miesto buti negali.
O del atstumu tai priklauso nuo supratimo ir kur pries tai gyvenai, nes man po Londono cia viskas salia atrodo hihihi.gif Netgi Vilniuj ilgiau tenka visur vaziuoti, vien del visokiu sviesoforu, o cia varai per miesta su vejeliu  biggrin.gif Taciau, zinoma, neprivaiksciosi  smile.gif


Ne aš šitą pasakymą sugalvojau, kažkur radau parašyta biggrin.gif Centra tikrai betonos džiunglės, pas tave pakolkas irgi ane biggrin.gif Šiaip man irgi čia patinka. Gyvenau tik vienam kitam mieste biggrin.gif Ale sekmadienį pusę dienos bandėm rast vietą pažvejot, prie upės, kanale, be šansų blink.gif Tai negalima žvejot, o ežere vyras nenorėjo. na dar ne vietiniai mes čia, dar tik metai biggrin.gif

Nelyginu su Londonu tikrai, nes nebuvus jame, o ir nenorėčiau biggrin.gif Įsivaizduoju, kad taip ir yra, bet sakau kai mums reikėjo pusę metų tampytis, tai man čia taip toli viskas blink.gif Dabar man piškom iki centro, su vaiku, 2 val kelio ax.gif Bet vaikštau, man patinka biggrin.gif Bet iki tavęs neičiau tikrai hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2012 06 26, 10:14)
Ne aš šitą pasakymą sugalvojau, kažkur radau parašyta  biggrin.gif Centra tikrai betonos džiunglės, pas tave pakolkas irgi ane  biggrin.gif  Šiaip man irgi čia patinka. Gyvenau tik vienam kitam mieste  biggrin.gif Ale  sekmadienį pusę dienos bandėm rast vietą pažvejot, prie upės, kanale, be šansų  blink.gif Tai negalima žvejot, o ežere vyras nenorėjo. na dar ne vietiniai mes čia, dar tik metai  biggrin.gif

Nelyginu su Londonu tikrai, nes nebuvus jame, o ir nenorėčiau  biggrin.gif Įsivaizduoju, kad taip ir yra, bet sakau kai mums reikėjo pusę metų tampytis, tai man čia taip toli viskas  blink.gif Dabar man piškom iki centro, su vaiku, 2 val kelio  ax.gif  Bet vaikštau, man patinka  biggrin.gif Bet iki tavęs neičiau tikrai  hihihi.gif  hihihi.gif


Radai parasyta ir patiko biggrin.gif Nu nezinau, centre stovi 5 namai ir tiek, bet tam ir yra centras, juk ne miskas... man tikrai betono dziungliu ne truputi neprimena schmoll.gif as greiciau vilniaus justiniskes ar kokias fabijoniskes taip pavadint galeciau....
Aisku, ne kokie Prienai ar Kretinga, kad pesciom visur galima butu nueiti, bet tokiu atveju reikia kaime gyventi tongue.gif

O Londona siulyciau aplankyti, ypac toiu metu laiku mirksiukas.gif Kol jame negyveni, tol grazus miestas biggrin.gif
Atsakyti