Įkraunama...
Įkraunama...

Lietuvaitės, gyvenančios Milton Keynes (UK)

Aciu uz patarimus. Nelabai ka randu on rightmove tokio busto kur labai patiktu, kelis radau, bet man atrodo kad jie netoli centro ... Gal zinote kaip tie rajonai: Jeeves Close,Peartree Bridge arba South 9th Street (cia turbut netoli XSCAPE), dar vienas namas yra Loughton rajone ...
Papildyta:
Dar viena radau Walnut tree, vaziuojam rytoj apziureti kelis namus
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1lt @ 2012 06 26, 11:19)
Aciu uz patarimus. Nelabai ka randu on rightmove tokio busto kur labai patiktu, kelis radau, bet man atrodo kad jie netoli centro ... Gal zinote kaip tie rajonai: Jeeves Close,Peartree Bridge arba South 9th Street (cia turbut netoli XSCAPE), dar vienas namas yra Loughton rajone ...
Papildyta:
Dar viena radau Walnut tree, vaziuojam rytoj apziureti kelis namus


Peartree Bridge man nepatiktu schmoll.gif saouth 9th tai cia keli zingsniai nuo shopingo, tai irgi nerekomenduoju schmoll.gif
Walnut tree thumbup.gif

Kai nuvaziuosit apziuret, tada ir matysit, ar patinka rajonas...kaip jau ir minejo, aplink centra prastesni, toliau nuo centro geriau biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agneliuke: 26 birželio 2012 - 12:27
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 10:21)
Peartree Bridge man nepatiktu schmoll.gif saouth 9th tai cia keli zingsniai nuo shopingo, tai irgi nerekomenduoju schmoll.gif
Walnut tree thumbup.gif

Kai nuvaziuosit apziuret, tada ir matysit, ar patinka rajonas...kaip jau ir minejo, aplink centra prastesni, toliau nuo centro geriau  biggrin.gif




Aciu, sunku ieskotis busto kai nesam buve Milton Keynes, greiciausia kai nuvaziuosim rytoj tada bus matyti. Mes gyvename labai graziame kaimely apie 15 min masina nuo miesto, tai noretusi kazka panasaus
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1lt @ 2012 06 26, 11:34)
Aciu, sunku ieskotis busto kai nesam buve Milton Keynes, greiciausia kai nuvaziuosim rytoj tada bus matyti. Mes gyvename labai graziame kaimely apie 15 min masina nuo miesto, tai noretusi kazka panasaus


o prie kokio miesto gyvenat? ax.gif
Ieskokites toliau nuo centro ir kazka panasaus rasit...o jei vairuoji masina, tai nebus problemu i bet kuria vieta per 10-15 min nusigauti. O siaip atvaziave, pasivazinekit po miesta ir susidarysit kazkiek vaizda
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1lt @ 2012 06 26, 11:19)
Aciu uz patarimus. Nelabai ka randu on rightmove tokio busto kur labai patiktu, kelis radau, bet man atrodo kad jie netoli centro ... Gal zinote kaip tie rajonai: Jeeves Close,Peartree Bridge arba South 9th Street (cia turbut netoli XSCAPE), dar vienas namas yra Loughton rajone ...
Papildyta:
Dar viena radau Walnut tree, vaziuojam rytoj apziureti kelis namus



Paziurejus i Milton Keynes zemelapi gerus rajonus nuo prastu galima atskirti pagal gatviu isdestyma- geruose ir geresniuose rajonuose jos yra vingiuotos ir nera istrizu ir ilgu lgalviu taip kaip prastuose rajonuose cool.gif

Vengti rajonu:
Lakes Estate, beveik visas Bletchley, Tinkers Bridge, Netherfield, Beanhill, Eaglestone, Fishermead, dalis Oldbrook, Fullers Slade, Greenleys, Wolverton, Bradville, dalis Heelands, Stantonbury, Neath Hill, Conniburrow, Springfield,Coffee Hall

Visi kiti daugiau ar maziau geri ir padorus thumbup.gif

Sekmes busto paieskuose 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 09:28)
Nu tu ir pasakei  blink.gif Visa miesta gali pravaziuot ir per medzius ne vieno namo  nepamatyt biggrin.gif Turbut nesi kituose UK miestuose gyvenus smile.gif
Man sitas miestas pats geriausias, zaliausias, erdviausias ir patogiausias gyvenimui thumbup.gif Bet zinoma, be masinos cia prazutis, bet kai ja turi, tai patogesnio miesto buti negali.
O del atstumu tai priklauso nuo supratimo ir kur pries tai gyvenai, nes man po Londono cia viskas salia atrodo hihihi.gif Netgi Vilniuj ilgiau tenka visur vaziuoti, vien del visokiu sviesoforu, o cia varai per miesta su vejeliu  biggrin.gif Taciau, zinoma, neprivaiksciosi  smile.gif



O miestas tai tikrai erdvus, zalias, naujas ir viskas po ranka thumbup.gif, aisku jei turi masina, bet UK daug kur be masinos sunku, del dideliu atstumu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaurencija @ 2012 06 26, 11:47)
Vengti rajonu:
Lakes Estate, beveik visas Bletchley, Tinkers Bridge, Netherfield, Beanhill, Eaglestone, Fishermead, dalis Oldbrook, Fullers Slade, Greenleys, Wolverton, Bradville, dalis Heelands, Stantonbury, Neath Hill, Conniburrow, Springfield,Coffee Hall


drinks_cheers.gif

Tik kuom Neath Hill prastas? g.gif Maniske i darzeli ten eina, tai man visai nieko pasirode
Atsakyti
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 11:48)
drinks_cheers.gif

Tik kuom Neath Hill prastas?  g.gif Maniske i darzeli ten eina, tai man visai nieko pasirode


Radau siu rajonu internete sarasa ir nukopijavau tongue.gif .kas liecia Neat Hilla tai viena puse nebloga kur privatus namai, o kita siaip sau verysad.gif, kur konsulinai , kaip ir daugelis cia esanciu rajonu, turi ir privaciu namu gatves ir konsuliniu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Flaurencija @ 2012 06 26, 12:13)
Radau siu rajonu internete sarasa ir nukopijavau  tongue.gif .kas liecia Neat Hilla tai viena puse nebloga kur privatus namai, o kita siaip sau  verysad.gif, kur konsulinai , kaip ir daugelis cia esanciu rajonu, turi ir privaciu namu gatves ir konsuliniu  verysad.gif


Nu gal as tik ta viena geraja puse ir maciau, nes tik ivaziuoju i rajona, o uz keliu simtu metru jau mokykla, tai viso rajono as nemacius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 12:16)
Nu gal as tik ta viena geraja puse ir maciau, nes tik ivaziuoju i rajona, o uz keliu simtu metru jau mokykla, tai viso rajono as nemacius  biggrin.gif



padaryk ekskursija i kita Neat Hillo puse ax.gif, pamatysi jis nera toks grazus, kaip prie mergaites darzelio mirksiukas.gif , nors siaip neat Hill nera labai nusiures, niurus ir baisus, kaip pvz Coffe Hall, Tinkers Bridge, Netherfield, Beanhill ar Lakes Estates doh.gif . Kai nuvaziavau i ekskursija su masina i Coffe Hall, Netherfield, Beanhill tai issigandau doh.gif, dienos metu net nenoreciau ten vaikstineti doh.gif (drauge sveciavosi is LT ir parase parodyti prastus rajonus lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Flaurencija @ 2012 06 26, 12:22)
padaryk ekskursija i kita Neat Hillo puse  ax.gif, pamatysi jis nera toks grazus, kaip prie mergaites darzelio mirksiukas.gif , nors siaip neat Hill nera labai nusiures, niurus ir baisus, kaip pvz Coffe Hall, Tinkers Bridge, Netherfield, Beanhill ar Lakes Estates  doh.gif . Kai nuvaziavau i ekskursija su masina i Coffe Hall, Netherfield, Beanhill tai issigandau  doh.gif, dienos metu net nenoreciau ten vaikstineti  doh.gif  (drauge sveciavosi is LT ir parase parodyti prastus rajonus  lotuliukas.gif )


Mes, kai kraustemes i MK, irgi nepazinojom rajonu, tai vaziavom vieno namo coffee hall paziuret. Privaziavom ir net is masinos neislipom lotuliukas.gif Agentei pasakem, kad cia ne uz ka negyvensim ir net nenorim ziureti namo lotuliukas.gif
Paskui Oldbrooke vienas ziauriai fainas buvo, bet pasivaiksciojom po rajona, pamatem, kad vien babajai aikstelej futbola zaide ir atsisakem doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 13:01)
Mes, kai kraustemes i MK, irgi nepazinojom rajonu, tai vaziavom vieno namo coffee hall paziuret. Privaziavom ir net is masinos neislipom  lotuliukas.gif Agentei pasakem, kad cia ne uz ka negyvensim ir net nenorim ziureti namo  lotuliukas.gif
Paskui Oldbrooke vienas ziauriai fainas buvo, bet pasivaiksciojom po rajona, pamatem, kad vien babajai aikstelej futbola zaide ir atsisakem  doh.gif



Coffee Hall ir as ne uz ka nenoreciau gyventi blink.gif, baisu ten doh.gif
issigandote kaimynu babaju lotuliukas.gif , o mes net nama is ju sugebejome nusipirkti lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agneliuke @ 2012 06 26, 10:58)
Radai parasyta ir patiko  biggrin.gif Nu nezinau, centre stovi 5 namai ir tiek, bet tam ir yra centras, juk ne miskas... man tikrai betono dziungliu ne truputi neprimena  schmoll.gif as greiciau vilniaus justiniskes ar kokias fabijoniskes taip pavadint galeciau....
Aisku, ne kokie Prienai ar Kretinga, kad pesciom visur galima butu nueiti, bet tokiu atveju reikia kaime gyventi tongue.gif

O Londona siulyciau aplankyti, ypac toiu metu laiku  mirksiukas.gif Kol jame negyveni, tol grazus miestas  biggrin.gif

Tep, patiko biggrin.gif Bet tikrai kur gatvė nuo sainsburio iki argos lygtais, ta kraštinė, tai siaubas kiek betono lotuliukas.gif Aš kai pirmą kartą išėjau į centrą ir dar ta gatve, tai mane šokas išiko,nes nėra žolės lotuliukas.gif Bet dabar retai centre būnu, tai nekliūna, bet šiaip super, vien kiek ežerų thumbup.gif

Teks Londoną aplankyt, manau per atostogas, nes pasas baigės blink.gif

QUOTE(Jolanta1lt @ 2012 06 26, 11:19)
Aciu uz patarimus. Nelabai ka randu on rightmove tokio busto kur labai patiktu, kelis radau, bet man atrodo kad jie netoli centro ... Gal zinote kaip tie rajonai: Jeeves Close,Peartree Bridge arba South 9th Street (cia turbut netoli XSCAPE), dar vienas namas yra Loughton rajone ...
Papildyta:
Dar viena radau Walnut tree, vaziuojam rytoj apziureti kelis namus


Aš tokius rajonus išvis pirmą kart girdžiu biggrin.gif Loughton tik. Mano kaimynystėj ir labai gražus, prestižinis wub.gif Furzton wub.gif Bet visi toliau nuo centro. Anglai sako, kad mūsų rajonas - Crownhill, prestižinis ir brangus blink.gif g.gif Bet man patinka čia labai ir ramu labai wub.gif

Ir turbūt visi naujai besikuriantys rajonai yra prestižiniai biggrin.gif Nes labai gražu, labai šviežia biggrin.gif
Atsakyti