Įkraunama...
Įkraunama...

Receptu knygutė mažyliams

sveikos mamytes, musu megstamiausia kose labai paprasta bulve, morka ir kopustas arba kalafioras skonis nuo kopusto manau niekuom nesiskiria, tai kuri turiu ta ir idedu. As tai nusunkiu vandenuka sutrinu ir pries duodant ipilu misinuko.

Siandien pirma karta mesytes valgem, tai labai patiko.

Papildyta:
QUOTE(kedute @ 2007 04 01, 19:30)
sveikos, mes jau valgom keliata kosiu recepteliais galiu pasidalint
darzoviu koses: visada morka+bulve, ir tada jau kaip fantazija leidzia, valgem jau prie mokros ir bulves: burokeli ,kalafijora ,brokoli, moliuga, cukinija, + sauksteli mesytes idedam , kolkas valgom triusiena ir versiena, tai stai isverdam sutrinam trintuve ir truputi vos vos sviestelio arba alyvuogiu aliejaus , skanaus 4u.gif
o grudu kosiu  :
pvz :aviziniu dribsniu saujele
banano puse arba 1-2 dziovinta slyva
sausainis ar dziuvesis
viska uzpilu verdanciu vandeniu, palieku 5min ir surinu trintuvu
arba isverdam grikiu saujele ar ryziu kartu supjaustuta obuoliuka, pertrinam ir valgom

na stai tiek kiek mokam ir jau ragavom pasidalinom 4u.gif



Norejau paklausti o kur jus triusiena perkate? Ir dar skaiciau kad mamytes ir nutrijos mesa duoda bet kad as nematau niuekur tokios pirkti
Atsakyti
o man gydytoja pasake toki recepta koses (pati dar nebandziau)
ryziai, gerai suvirtos razinos, cukinija - viska isverdame ir sutriname blenderiu. Gydytoja sake skanu
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 04 03, 15:59)
na parduotuvese ir man niekur neteko triusienos matyti, bet pasiseke mums kaime pas mociute kaimynas augina  4u.gif


Man tai teko Maximoj matyt ciela triusi ledukuose, kaip kad zuvys sviezios buna, ale kur det ciela triusi nusipirkus g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes valgome daržovių košę(morka,brokolis, bulvė, kalafijoras, moliūgas) su jautiena, valgo gerai tačiau mano mažutis patapo geltonas, kaip įdegęs, tai liepė atsisakyti geltonų produktų.
Patarkite ką dar galima iš daržovių įdėti, nes be moliūgo ar be morkos košė labai jau be skoniu. Šiandien daviau tik su bulve kalaf. ir brokoliu tai valgė ne kaip.

Laukiu jūsų patarimų
Papildyta:
QUOTE(flintas @ 2007 04 10, 16:20)
Mes valgome daržovių košę(morka,brokolis, bulvė, kalafijoras, moliūgas) su jautiena, valgo gerai  tačiau mano mažutis patapo geltonas, kaip įdegęs, tai liepė atsisakyti geltonų produktų.
Patarkite ką dar galima iš daržovių įdėti, nes be moliūgo ar be morkos košė labai jau be skoniu. Šiandien daviau tik su bulve kalaf. ir brokoliu tai valgė ne kaip.

Laukiu jūsų patarimų bigsmile.gif


P.S. mums beveik 9 men.
Atsakyti
QUOTE(EDCKA @ 2007 01 12, 09:28)
Jo uzsisaldyk,as tai daug visokiu darzoviu esu uzsaldziusi
thumbup.gif



Aš tai, turbūt, nemoku šaldyti. Pirktinės šaldytos daržovės man skaniai atrodo, na bet naminės doh.gif kažkaip be estetinio vaizdo. Neskaniai man atrodo, tai ir vaikui duot nenoriu.

Šiandien viriau daržovių košelę - bulvės, morkos, špinatai... Nes parduotuvėje mačiau tyrėle su špinatais. Įdomu, gal kas žinote kaip su tais špinatais elgtis? Kiek jų galima, ka jie gero ar blogo daro... g.gif
Atsakyti
QUOTE(flintas @ 2007 04 10, 15:22)
Mes valgome daržovių košę(morka,brokolis, bulvė, kalafijoras, moliūgas) su jautiena, valgo gerai  tačiau mano mažutis patapo geltonas, kaip įdegęs, tai liepė atsisakyti geltonų produktų.
Patarkite ką dar galima iš daržovių įdėti, nes be moliūgo ar be morkos košė labai jau be skoniu. Šiandien daviau tik su bulve kalaf. ir brokoliu tai valgė ne kaip.

Laukiu jūsų patarimų
Papildyta:
P.S. mums beveik 9 men.


tai gali ta bulve ir kalafijora praskiest su misinuku ir is kart bus skaniau! (siaip man tai kalafijoras nepatiko, geriau paparastas kopustas, gali dar ir obuoli idet, tik ji reik pavirt kokias 5 min, nes jei ilgiau virsi, jis kosei duos rugstumo, o ne saldumo)
mano maziukui tai labai patinka tokia kose - kalakuto gabaliukas, bulve, morka, moliugas ir vienas is siu zirneliai, obuolys, kopustas
o siaip nebandet pirktiniu saldytu mazu morkyciu? jos daug geresnes tiem mazyliam kurie yra alergiski ir pan
Atsakyti
labutis visoms, mums dar tik 3 mėnesiukai su puse, o daktarė jau liepe pradėti valgyti banaliuką, niu gi ir patinka merginai... essen.gif o šiaip pasirinkau receptukų ateičiai, labai labai lux. Dar norejau paklaust, kur rast informacijos internete apie tuos blenderius (smulkintuvus)? Norėjau tik pasidomėti, kiek jie kainuoja, bet niekur neradau. Reikės dar čia pasižiūrėt, gal kas naudotą parduoda... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2007 04 17, 12:50)
Norėjau tik pasidomėti, kiek jie kainuoja, bet niekur neradau. Reikės dar čia pasižiūrėt, gal kas naudotą parduoda...  mirksiukas.gif



Na kad ir čia http://www.avitela.l...md=39126.624850 ax.gif

Šiaip jų yra, ko gero, visose buitine technika prekiaujančiose parduotuvėse.

Na o čia gali pasiskaityti irgi apie juos http://www.supermama...p;#entry8980906

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kedute @ 2007 04 03, 13:59)
na parduotuvese ir man niekur neteko triusienos matyti, bet pasiseke mums kaime pas mociute kaimynas augina  4u.gif

aš triušienos gabaliukais perku Akropolyje esančioje Maximoje, skyriuje kur supakuota mėsa ir jos gaminai yra, ten pat ir veršieną perku, mačiau ir avienos yra.... gerai tai, kad nereikia pirkti didelio kiekio, šviežią thumbup.gif
Atsakyti
mes šiandien irgi paragavom mėsytės - triušienos. Dėdukas triušį papjovė, tai užsišaldžiau mažom porcijom. gal galit mamytės patarti, kokios košės laisvina viduriukus, na žinau kad avižinė, šią ir valgom, bet norisi ir kitų kruopų duoti. Labai kietėja viduriukai dukrytės.
Atsakyti
QUOTE(Natalija* @ 2006 11 30, 18:55)
Pas mus nėra rusies verysad.gif Jau susigalvojau šaldyti šaldiklyje spec. tam skirtose indeliuose. Man irgi labai įdomu koks tokių tyrelių galiuojimo laikas g.gif Ar kas nors žino? g.gif O kada jau galima vaikui duoti tokių tyrelių? blush2.gif


Mes pradejom valgyti nuo 4 men.
QUOTE(Asta @ 2007 04 14, 22:51)
Aš tai, turbūt, nemoku šaldyti. Pirktinės šaldytos daržovės man skaniai atrodo, na bet naminės  doh.gif  kažkaip be estetinio vaizdo. Neskaniai man atrodo, tai ir vaikui duot nenoriu.


Pirktines atrodo graziai nes saldomos naudojant ivairias technologijas, bei chemikalus, todel siulyciau pirktinem saldytom darzovem perdaug nepiknaudziauti mirksiukas.gif

labai naudinga buvo pasiskaityti jusu receptukus, reiks isbandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Elinga @ 2007 04 23, 21:19)
Mes pradejom valgyti nuo 4 men.
Pirktines atrodo graziai nes saldomos naudojant ivairias technologijas, bei chemikalus, todel siulyciau pirktinem saldytom darzovem perdaug nepiknaudziauti  mirksiukas.gif

labai naudinga buvo pasiskaityti jusu receptukus, reiks isbandyt  4u.gif

O mums gydytoja kaip tik siule duoti pirktines tyrelias arba daryti is saldytu darzoviu,nes jose yra vitaminu ,nes siuo metu laiku jau senose darzovese vitaminu beveik nera
Atsakyti