Įkraunama...
Įkraunama...

Receptu knygutė mažyliams

mano sunelis nuo 8 menesiuko labai valgydavo putpeles kiausinius su mano pienuku , as juos isvirdavau ir su visais lukstais sutrindavau ir atskiesdavau su pienuku sveisdavo, net ausys linkdavo, arba vistos kiausini paleisdavau i puodeli ipildavau pienuko irl abai skanus omletukas maisant gaudavosi.
Atsakyti
QUOTE(eglius @ 2006 11 08, 13:57)
mano  sunelis nuo  8 menesiuko labai valgydavo putpeles kiausinius su mano pienuku , as juos isvirdavau ir su visais lukstais sutrindavau ir atskiesdavau su pienuku sveisdavo, net ausys linkdavo, arba vistos kiausini paleisdavau i puodeli ipildavau pienuko irl abai skanus omletukas maisant gaudavosi.

mano dukrytei 5men labai megsta koses kruopu gal kas kokiu recepteliu zinot?
Atsakyti
Geru ideju cia apsilankiusi gali rasti 4u.gif .
Na as kazkaip apie jokius receptus nepagalvodavau, ka turiu namuose sviezio, ta ir naudoju, per piet darzoviu kose, dedu viska ka turiu: bulvyte, saliera, morka, kopustas, brokolis, cukinija, pomidoras. Verdu viska nesmulkinus, anksciausiai dedu morka su kopusto lapais, siek tiek pavirus dedu bulve ir saliera( jis irgi salstelejes, kaip ir morkyte, todel mazyliui patinka), po to brokoli su cukinija, ant galo pomidora be zieveles. Mesyte duodu tik kas antra diena, tada ja pirma gerai apverdu, o po to sudedu kartu su darzovem. Verdu tik siek tiek ipylus vandenuko, tiek kiek jo reikes koselei ruosiant, nes turim berghofo puoduka specialiai mazyliui.
O vakare gaminam kruopine kosyte, kasdien keiciu: ryziai, aviziniai dripsniai, grikiai, kukuruzai, 5 grudu, arba "pukio" misrios koseles ir tada vis pridedu kokiu turiu saldiklyje uogu, arba obuoliuko trinto, slyvu arba banano (vaisius irgi kasdien keiciu). Grikiai pvz labai skanu su bananu, o visom kitom koselem tinka viskas ir saldytos melynes, ir avietes, ir obuoliukas, ir bananas ir t.t.
Atsakyti
Mes pietums valgom mėsines košytes.Vieną dieną su triušiena,kitą su vištiena,kalakutiena,o daržoves irgi keičiu,tai bulvytė,morkytė,žiediniai kopūstai,brokoliai.Nuo kitos savaitės virsim košytę su liežuviu,paskaičiau,kad labai sveika,nes yra daug geležies.Viską susmulkinu blenderiu,įpilu truputį alyvuogių aliejaus,vos spėju duot,kaip valgo... thumbup.gif
Atsakyti
Mano mažylei tai labai patiko ši tyrė: 50 g. vištienos, 1 morka, pusė obuolio(geriau ne rūgštaus). Vištieną sumali per mėsmalę, paverdi 10 min., tada įdedi sutarkuotą morkytę ir pacerdi dar 10 min ir galiausiai obuoliuką ir dar 5 min viska paverdu. thumbup.gif
Atsakyti
Obuolis, biski vandenuko, cukraus, cinamono, 1 min. mikrobangei (kas nebijo), viska sutrinti su blenderio. Niam biggrin.gif
Atsakyti
Mes dar verdam tokia: vistienos gabaliukas, apvirti, nupilti vandeni, tada uzpilti naujo virinto v., sudeti vidutine morka, mazdaug tiek pat moliugo, truputi bulves, paskiausiai brokolio. Siek tiek dedam druskos. Kai isverda, sutrini blenderiu, o mums pakanka ir sakute ax.gif
Atsakyti
Turiu toki klausimeli. Parsivezėme mes iš kaimo nemazai obuoliu. Labai noreciau savo dukryte primaitintų lietuvišku obuoliu tyrelemis, bet aisku iki to laiko, obuoliai neišsilaikys, nes mums dabar tik 3 mėn. Ar kas nors gali patarti, kaip tas tyreles iš anksto pagaminti? g.gif (t.y. sutrinti ir tiesiog sudėti į sterilius indelius? ar reikai cukraus dėti? ) Labai reikia atsakymo, nes reikia ko greičiau obuolius sutvarkyti, kol nesupuvo blush2.gif
Atsakyti
Natalija, o kada žadi duoti savo kleckui tas tyreles, na, jei žieminiai uoboliai, tai rūsyje, kur vėsu, turėtu gerai išsilaikyti, bet jei vis gi nori pasidaryti tyreles, tai, manau, nebijok, dėti cukraus, kad išsilaikytų.Jei ką, kai norėsi vartot, ir jei tavo manymu bus per saldu, tai galėsi, juk įmaišyti truputį kokio kito vaisiaus.
Šiaip galima pasidaryti tyreles ir užšaldyti šaldiklyje, bet tik nžn kiek tokių tyrelių galiojimo laikas.
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2006 11 30, 17:58)
jei žieminiai uoboliai, tai rūsyje, kur vėsu, turėtu gerai išsilaikyti, bet jei vis gi nori pasidaryti tyreles, tai, manau, nebijok, dėti cukraus, kad išsilaikytų.Jei ką, kai norėsi vartot, ir jei tavo manymu bus per saldu, tai galėsi, juk įmaišyti truputį kokio kito vaisiaus.
Šiaip galima pasidaryti tyreles ir užšaldyti šaldiklyje, bet tik nžn kiek tokių tyrelių galiojimo laikas.

Pas mus nėra rusies verysad.gif Jau susigalvojau šaldyti šaldiklyje spec. tam skirtose indeliuose. Man irgi labai įdomu koks tokių tyrelių galiuojimo laikas g.gif Ar kas nors žino? g.gif O kada jau galima vaikui duoti tokių tyrelių? blush2.gif
Atsakyti
o kur dėti prapjautą moliūga cukiniją ir pan,juk iš vieno karto neišverdat tiek daug g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džiordžita @ 2006 12 19, 21:47)
o kur dėti prapjautą moliūga cukiniją ir pan,juk iš vieno karto neišverdat tiek daug  g.gif

uzsisaldyk smile.gif
Atsakyti