Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

mamaLina skleidi ne visai teisinga info mirksiukas.gif niekas SS numerio nedalina taip lengvai kaip tu aprasei,o kad nestuke.gif draudzia valstybniu draudimu tas teisa,nepriklausomai nuo statuso,taciau nestukiu draudimas tikrai kitokio pobudzio,nes jis nutraukiamas motinai po menesio vaikui gimus.Vaikas gauna valstybini draudima,o motina tikrai ne 4u.gif Ir jokiu SS niekas neduoda schmoll.gif (cia as apie motinas) ,nera ji taip paprasta gauti,zmones turi praeiti kruvas popierizmo,kaip pvz studentai juk legaliai studijuoja,bet taip paprastai niekas jiems ju neduoda0- cia tikrai klaidinga info.

Kas liecia 21 metus laukti del to, kad gautum ZK g.gif na ka as zinau,Europa juk irgi plati 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2010 02 28, 16:12)
mamaLina skleidi ne visai teisinga info mirksiukas.gif  niekas SS numerio nedalina taip lengvai kaip tu aprasei,o kad  nestuke.gif  draudzia  valstybniu draudimu tas teisa,nepriklausomai nuo statuso,taciau nestukiu draudimas tikrai kitokio pobudzio,nes jis nutraukiamas motinai po menesio vaikui gimus.Vaikas gauna valstybini draudima,o motina tikrai ne 4u.gif  Ir jokiu SS niekas neduoda schmoll.gif (cia as apie motinas) ,nera ji taip paprasta  gauti,zmones turi praeiti kruvas popierizmo,kaip pvz studentai juk legaliai studijuoja,bet taip paprastai niekas jiems ju neduoda0- cia tikrai klaidinga info.

Kas liecia 21 metus laukti del to, kad gautum ZK  g.gif  na ka as zinau,Europa juk irgi plati 4u.gif


taip, jis kitokio pobūdžio ir vaikui gimus baigiasi po mėnesio, o vaikas lieka apdraustas dar metus. Bet ne apie tai kalba. Tam kad darytum bet ką JAV (darbas, mokslai ir t.t.) tame tarpe ir Medicaid ar bet kas kitkas iš valdžios visada reikalingas social security numeris, kuris yra suteikiamas (nelegaliom) neščiom moterim kai jos yra užrašomos į Medicaid. Nes be SS numerio užrašyt negalima, todėl jis ir duodamas. Velgi, niekam ta mama neįdomi, viskas dėl vaisiaus, kuris bus Amerikos pilietis. Medicaid baigiasi, SS numeris galioja sau toliau.
Taip, tai labai didelė spraga, bet ja labai sėkmingai daug kas naudojasi. Taip pat kaip atvažiavus vasarai su J1 viza padirbėt 4 mėnesiam gaunamas SS numeris. Viza baigia galiot, SS numeris galioja amžinai.
Tada belieka tikėtis kad darbdaviui (jei nusprendi pasilikt) SS numerio pakaks. Ir tokiem darbam kaip indų plovimas, valymas ir pan. to pakanka ir nieks ten per daug nesigilina. Nes ir patys amerikiečiai darbdaviai nelabai gaudosi ir neprimeta, kad SS numerio turėjimas netolygu legalumui.

Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 28, 09:35)
taip, jis kitokio pobūdžio ir vaikui gimus baigiasi po mėnesio, o vaikas lieka apdraustas dar metus. Bet ne apie tai kalba. Tam kad darytum bet ką JAV (darbas, mokslai ir t.t.) tame tarpe ir Medicaid ar bet kas kitkas iš valdžios visada reikalingas social security numeris, kuris yra suteikiamas (nelegaliom) neščiom moterim kai jos yra užrašomos į Medicaid. Nes be SS numerio užrašyt negalima, todėl jis ir duodamas. Velgi, niekam ta mama neįdomi, viskas dėl vaisiaus, kuris bus Amerikos pilietis. Medicaid baigiasi, SS numeris galioja sau toliau.
Taip, tai labai didelė spraga, bet ja labai sėkmingai daug kas naudojasi. Taip pat kaip atvažiavus vasarai su J1 viza padirbėt 4 mėnesiam gaunamas SS numeris. Viza baigia galiot, SS numeris galioja amžinai.
Tada belieka tikėtis kad darbdaviui (jei nusprendi pasilikt) SS numerio pakaks. Ir tokiem darbam kaip indų plovimas, valymas ir pan. to pakanka ir nieks ten per daug nesigilina. Nes ir patys amerikiečiai darbdaviai nelabai gaudosi ir neprimeta, kad SS numerio turėjimas netolygu legalumui.

nezinau is kur tu ta info istraukei,bet tikrai jokiu SS nereik valstybiniam draudimui skirto nestuke.gif ,ir dar karta skau ju niekas neduoda.Yra teke vertejauti keleta kartu tai ta tikrai zinau. Jie taip lengvai SS dalintu gimstamumas ziauriai padidetu unsure.gif O mokytis SS nereikia gauni Student ID # ir tiek. Kas del J-1 vizos -jo gauni ji , bet ant tos korteles labai aiskia parasyta valid for work only,o tai reiskia ,kad turi tureti papildomus popierius,ju neturi SS neveikia mirksiukas.gif net ir einant teisiu laikytis turi tureti irodymus del jo galiojimo,o ir jau nekalbu apie darbo paieskas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *NYC*: 28 vasario 2010 - 16:49
QUOTE(MaiMa @ 2010 02 28, 15:27)
Zinoma, nelegalo dalia nera labai viliojanti, bet begant metams juk galima susitvarkyti ta legaluma smile.gif Pradzia viesiems buna sunki..

gal netycia zinote, kokia sistema IL siuo klausimu?


tik kažkodėl didžioji dauguma nelegalų ir lieka nelegalais.... nėra taip paprasta net ir metams bėgant susitvarkyti statusą..... schmoll.gif be vedybų, fiktyvių ar ne, aš daugiau būdų nelabai ir žinau... (ir kai dabar visa Europa atvira, nelabai suprantu, kam savanoriškai rinktis nelegalo duoną, kai galima kitur pragyventi ne ką blogiau.... g.gif bet aišku, čia jau ne mano reikalas cool.gif ....)

aš žinau..... IL Medicaid būdama nėščia gausi ir gana lengvai..... reiks tik mažas pajamas parodyt.. kiek tos mažos pajamos yra šiuo metu nepasakysiu.... dėl SS nesu tikra, reikia jo ar ne, bet manau, kad ir be jo galima draudimą susitvarkyti. daktarai, gimdymas ir ligoninė nekainuos nieko schmoll.gif vaikas po gimimo automatiškai gauna SS ir Medicaid draudimą... bent jau IL, mamai jis nutraukiamas po trijų mėnesių... yra kas praslysta ir toliau jį gauna, bet mažai tokių žinau.... dar jį gali turėt legalios šeimos, jei atitinka pajamos..... ax.gif vaikui Medicaid galios tikrai ne metus, kaip čia kažkas buvo parašę, o iki pilnametystės berods... vėlgi, tai kažkiek berods nuo šeimos pajamų priklauso, bet ten tokia sistema.. tuo labiau, kad lietuviai žmonės protingi, prasisukti visi moka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 28 vasario 2010 - 18:00
QUOTE(wicked @ 2010 02 28, 16:58)
tik kažkodėl didžioji dauguma nelegalų ir lieka nelegalais.... nėra taip paprasta net ir metams bėgant susitvarkyti statusą..... schmoll.gif be vedybų, fiktyvių ar ne, aš daugiau būdų nelabai ir žinau... (ir kai dabar visa Europa atvira, nelabai suprantu, kam savanoriškai rinktis nelegalo duoną, kai galima kitur pragyventi ne ką blogiau.... g.gif bet aišku, čia jau ne mano reikalas cool.gif ....)

aš žinau..... IL Medicaid būdama nėščia gausi ir gana lengvai..... reiks tik mažas pajamas parodyt.. kiek tos mažos pajamos yra šiuo metu nepasakysiu.... dėl SS nesu tikra, reikia jo ar ne, bet manau, kad ir be jo galima draudimą susitvarkyti. daktarai, gimdymas ir ligoninė nekainuos nieko schmoll.gif vaikas po gimimo automatiškai gauna SS ir Medicaid draudimą... bent jau IL, mamai jis nutraukiamas po trijų mėnesių... yra kas praslysta ir toliau jį gauna, bet mažai tokių žinau.... dar jį gali turėt legalios šeimos, jei atitinka pajamos..... ax.gif vaikui Medicaid galios tikrai ne metus, kaip čia kažkas buvo parašę, o iki pilnametystės berods... vėlgi, tai kažkiek berods nuo šeimos pajamų priklauso, bet ten tokia sistema.. tuo labiau, kad lietuviai žmonės protingi, prasisukti visi moka blush2.gif


Oj ne, tik ne EU schmoll.gif nemanau, kad imigrantams EU yra lengiau nei nelegalams JAV smile.gif Buvome JAV, patiko, turime giminaiciu, norim bandyti.
Aciu uz issamu atsakyma apie draudima 4u.gif
Siaip dar nieko nenusprendem, tik ieskausi informacijos kol kas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(MaiMa @ 2010 02 28, 21:37)
nemanau, kad imigrantams EU yra lengiau nei nelegalams JAV smile.gif


lengva niekur nebus, o ir nelegalo duona kartoka pasidaro po kurio laiko, ypač kai negali šeimos aplankyt, vaikai senelių nemato ir taip toliau, ir taip toliau.... 4u.gif bet aš čia tik iš savos pusės kalbu, nes tą esu praėjusi pati....
o spręsti tai čia jau jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*NYC* @ 2010 02 28, 15:44)
Kas del J-1 vizos -jo gauni ji , bet ant tos korteles labai aiskia parasyta valid for work only,o tai reiskia ,kad turi tureti papildomus popierius,ju neturi SS neveikia mirksiukas.gif  net ir einant teisiu laikytis turi tureti irodymus del jo galiojimo,o ir jau nekalbu apie darbo paieskas 4u.gif


Nezinau, as persilaikinejau teises su situo SSN (buvo praeje berods 7 metai nuo teisiu laikymo) ir jokiu irodymu del SS galiojimo nereikejo pateikineti. Gal man pasiseke? rolleyes.gif

QUOTE(wicked @ 2010 02 28, 20:40)
lengva niekur nebus, o ir nelegalo duona kartoka pasidaro po kurio laiko, ypač kai negali šeimos aplankyt, vaikai senelių nemato ir taip toliau, ir taip toliau.... 4u.gif bet aš čia tik iš savos pusės kalbu, nes tą esu praėjusi pati....
o spręsti tai čia jau jums 4u.gif


taaip, tas tiesa, apie tai jau mastem.. Bet gyvenimas eina i prieki, negali juk del seneliu gyventi..Zinoma, kiekvienas sprendzia pagal save 4u.gif
Atsakyti
Kai 2003 metais pirma karta atvaziavau i Amerika,su kuo tik kalbedavaus,visi mano akimis ziurint,tada buvo nelegalai. Dabar pastebiu tendencija,kad daugumas cia gyvenusiu nelegalu per tuos metus kazkokiais budais susitvarke savo statusus-dauguma per fiktyvias ir ne tik vedybas,kiti islose zalias kortas,dar kiti- per darbdavius,kiti -per brolius ir seseris.Tikrai,dabar ka pazistu,tai daugmaz visi legalizavosi. Liko vienas,kitas zioplesnis,atleiskit jei ka izeidziau. Vietoje cia budami,suprasdami ta sistema,zmones rado kelius,kaip tai padaryti. Jei labai nori,viskas imanoma.tik situacija pasikeite,dabar kai Europoje gali legaliai dirbti ,tau uzsiskaito pensijos ir visa kita,vaziuoti nelegaliai gyventi i JAV,dauguma atsisako. Cia nera rojus,ir tikrai pinigu niekas uz dyka nedalina. Kad,norint,galima daug uzdirbti,tas tiesa.Gal net daugiau nei Airijoje ar Didziojoje Britanijoje,kur skaiciau uz viesbucio kambario isvalyma tik du svarus duoda,bet... Nelegalo duona sunki,nedaug kas dabar tam ryztasi. Todel Amerika ir vizas panaikino,nes be legalaus statuso nera kas veikti. Negali nei vairavimo licenzijos issilaikyti,nei SS gauti,o cia be masinos tai ir i darba nenuvaziuosi.Visuomeninio transporto mazoka,ne visur vaziuoja traukiniai ir autobusai.O SS numerio kiekvienas darbdavys paprasys.Ir bankas,atsidarant saskaita. O turint galvoje,kad cia beveik neatsiskaitoma grynais,tai ir atlyginimo neturesi kaip gauti,kad ir is privataus asmens ,pas kuri isidarbinsi.
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2010 02 28, 00:50)
galima losti ZK nelegalams, ir nemazai ju islosusiu susitvarko viska kuo puikiausiai, netgi siame forume man rods yra atvejis butent toks.


Pati zinau atveju kai ZK islose ir susitvarke, bet man atrodo jau pasikeite visa tai. Bent jau praeitam losime buvo parasyta, kad nelegalai negali lost (cia ZK temoj kazkam tas klausimas buvo iskiles, tai spec. paieskojus buvau atsakymo).

QUOTE(DEIMUTE @ 2010 02 28, 01:36)
Netgi zinau atveju,kai moteriskes,pazeidusios buvimo laika Amerikoje,istekejo uz JAV pilieciu, ir susitvarke po to dokumentus. Aisku,tam jau reikalinga advokatu pagalba,bet proceduros teisiskai imanomos.


Tai, kad turbut pagrindinis budas ir yra fiktyvios (arba ne) vedybos susitvarkyt statusui. Nebent kas is artimu giminaiciu pilietis ir gali prasyt tam asmeniui ZK. Ir gal per koki darba dar imanoma, gaunant viza... g.gif Nors del darbo vizu nezinau, tai nekomentuoju....

QUOTE(mamaLina @ 2010 02 28, 08:20)
Tam kad apdraustų per Medicaid yra išduodamas Social Security numeris. Jis galioja visą gyvenimą. Turint jį per daug vietiniai darbdaviai neklausinėja ar turi darbo dockus ar ne. Nes jei renkies tokią dalią (likt nelegaliai, gimdyt vaiką, etc), teks dirbt atitinkamus darbus.


Na SSN kiek zinau nedalina taip lengvai - pazistu ne viena cia gimdziusia mergina, tai draudima gavo visos (viena net tiesiai sviesiai pasake, kad yra nelegaliai, neturi vyro ir vaikelio laukiasi - dave ta draudima), bet SSN nei viena. O del darbo, tai net toki laikinai suteikta (pvz studentu darbo laiku SSN ar pan) naudojant ir bunant nelegaliai kazko normalaus negalesi dirbt - na tuos paprastesnius darbus dirbant, tai niekas nepaklaus ar legaliai esi ir netikrins dokumentu, bet i rimtesni darba nepraeisi taip. Pvz man teko vaziuot i kazkokia institucija (nebepamenu pavadinimo), kad is ten atvezciau pazyma, kad galiu dirbt (nors ir SSN daviau, ir kortele atsvieciau darbdaviam, bet reikejo dar patvirtinimo, kad tikrai su situo leidziama dirbt). Dabar prisiminiau, kad ant tos studentu vasaros darbu programos korteles su SSN aiskiai raso, kad turi but popieriai, tai va jau tokio negali net rodyt darbdaviui...

Del tu SSN ir drudimu manau geriausiai atsakytu JAV nestukiu temoje - ten juk joms aktualu ir informacija sviezia. smile.gif

QUOTE(MaiMa @ 2010 02 28, 16:27)
Zinoma, nelegalo dalia nera labai viliojanti, bet begant metams juk galima susitvarkyti ta legaluma smile.gif


Na kaip jau auksciau parasiau, keliu susitvarkyt nelegalumui nera daug ir nera lengva. Dazniausiai yra vedybos arba per artimus giminaicius gaunama ZK. Loterijoj jau nebegalima dalyvaut, tai atkrenta tas kelias. O ar per kokia darbo ar studiju viza imanoma, tai nezinau.... g.gif

QUOTE(wicked @ 2010 02 28, 22:40)
lengva niekur nebus, o ir nelegalo duona kartoka pasidaro po kurio laiko, ypač kai negali šeimos aplankyt, vaikai senelių nemato ir taip toliau, ir taip toliau.... 4u.gif


As tai dar pridesiu, kad pasidaro baisu ir kazka daugiau geriau dirbt, kad neisaisketu statusas. Baisu, kad migracijos agentam nepapultum (pvz kai sugalvoja koki reida keliuose). Man atrodo nelegalas nesijaucia ramiai ir jaukiai.... Tos duonos neteko paragaut, bet tenka matyt pazistamu, tai gyvena kaip gyvene, bet jei kazka daugiau darytis nori, reikia su kokiom institucijom susidurt, tai kartais nera malonu.
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 28, 09:34)
nuo 1996 metų visos nėščios moterys su mažom pajamom nepriklausomai nuo jų statuso yra padengiamos per Medicaid. 5 metų taisyklė negalioja jom. Nes reasoning yra toks, kad sveikatos paslaugos yra teikiamos ne mamai bet vaisiui, kuris bus Amerikos pilietis.



tikrai ne, cia kalbi gal apie kazkokia konkrecia valstija, bet nereikia pateikti to kaip fakto, galiojancio visoj JAV. Vardu neminesiu, bet sitas forume yra mama, kuri gyvena ir dirba JAV legaliai, bet jie yra mazu pajamu seima, pagal pajamas kvalifikuotu, bet va neatitiko 5 year state residency reikalavimo ir negavo jokio Medicaid kai laukesi, nei sau nei vaikui. moka grynais.

QUOTE(mamaLina @ 2010 02 28, 10:35)
taip, jis kitokio pobūdžio ir vaikui gimus baigiasi po mėnesio, o vaikas lieka apdraustas dar metus. Bet ne apie tai kalba. Tam kad darytum bet ką JAV (darbas, mokslai ir t.t.) tame tarpe ir Medicaid ar bet kas kitkas iš valdžios visada reikalingas social security numeris, kuris yra suteikiamas (nelegaliom) neščiom moterim kai jos yra užrašomos į Medicaid. Nes be SS numerio užrašyt negalima, todėl jis ir duodamas. Velgi, niekam ta mama neįdomi, viskas dėl vaisiaus, kuris bus Amerikos pilietis. Medicaid baigiasi, SS numeris galioja sau toliau.
Taip, tai labai didelė spraga, bet ja labai sėkmingai daug kas naudojasi. Taip pat kaip atvažiavus vasarai su J1 viza padirbėt 4 mėnesiam gaunamas SS numeris. Viza baigia galiot, SS numeris galioja amžinai.
Tada belieka tikėtis kad darbdaviui (jei nusprendi pasilikt) SS numerio pakaks. Ir tokiem darbam kaip indų plovimas, valymas ir pan. to pakanka ir nieks ten per daug nesigilina. Nes ir patys amerikiečiai darbdaviai nelabai gaudosi ir neprimeta, kad SS numerio turėjimas netolygu legalumui.


celgi sita visa info yra teisinga, gal kazkurioj valstijoj, bet tikrai ne visur. o be to jei ir duoda SSN, tai manau garantuotai uzraso, kad nera autorizuota dirbti, jei jau studentai ir panasiai butent tokias korteles gauna, tai nelegalai garantuotai irgi.

O kad amerikieciai darbdaviai nesigaudo apie SSN ir legalumo dirbti rysi, tai atsiprasau uz issireiskima, bet tai visishkas briedas. Bet kuris su HR kazkiek susijes istaigos zmogus, puikiai zino visa tvarka ir kas gresia uz nelegalu samdyma. Dabar daugumoj darbu reikia narkotiku testo ir background check, o va per pastaraji ir paaiskeja viskas, kas tu cia esi ir ka veiki. nebent dirbi pas pazistamus ar panasiai, bet tada jau ir tas SSN nera svarbus taip.
Atsakyti
QUOTE(mamaLina @ 2010 02 28, 10:35)
1. Nes be SS numerio užrašyt negalima, todėl jis ir duodamas. Velgi, niekam ta mama neįdomi, viskas dėl vaisiaus, kuris bus Amerikos pilietis. Medicaid baigiasi, SS numeris galioja sau toliau.
2. Taip, tai labai didelė spraga, bet ja labai sėkmingai daug kas naudojasi. Taip pat kaip atvažiavus vasarai su J1 viza padirbėt 4 mėnesiam gaunamas SS numeris. Viza baigia galiot, SS numeris galioja amžinai.
3.Nes ir patys amerikiečiai darbdaviai nelabai gaudosi ir neprimeta, kad SS numerio turėjimas netolygu legalumui.


1. Labai klaidinga informacija, pritarsiu anksčiau pasisakiusioms niekas social security tokiu būdu negauna. Gimdymo atveju social security tikrąjį be jokių papildomų užrašų (kaip kad J1 vizos atveju) gauna TIK VAIKAS, nes jis yra JAV pilietis. Neklaidinkit žmonių, gal ten ir suteikia prie gimdančios moters pavardės kokį nors koduką, bet tai tikrai ne social security number doh.gif
2. Viza baigias ir social security lieka galiot amžinai, tačiau su juo dirbti negali nes jo apačioje yra toks mini užrašėlis: "for work only with INS authorizacion" ar kažkas panašaus, o darbdaviai pamatę šį užrašą prašo imigracijos įrodymų kad dirbti gali, tai yra arba vizos arba kažko dar.. PAsikeitus statusui, SS numeris lieka tas pat, tik turi važiuot į SS ofisą ir išsiimti naują "švarų" be jokių papildomų sąlygų social security koretelę su tuo pačiu numeriu.
3. Nu kodėl jūs manot kad tie amerikiečiai tokie jau kvailiai doh.gif

Beje vėliau rašėt kad keičiant teises nereikia iš naujo rodyti statuso - gal ir likę kelios valstijos kur galima taip prasisukt, bet dabar jau beveik visur reikalauja pateikti legalumo įrodymus cool.gif Regis lyginate labai senus laikus su naujais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jersey: 01 kovo 2010 - 11:02
QUOTE(DEIMUTE @ 2010 02 28, 21:57)
pastebiu tendencija,kad daugumas cia gyvenusiu nelegalu per tuos metus kazkokiais budais susitvarke savo statusus-dauguma per fiktyvias ir ne tik vedybas,kiti islose zalias kortas,dar kiti- per darbdavius,kiti -per brolius ir seseris.Tikrai,dabar ka pazistu,tai daugmaz visi legalizavosi. Liko vienas,kitas zioplesnis,atleiskit jei ka izeidziau. Vietoje cia budami,suprasdami ta sistema,zmones rado kelius,kaip tai padaryti. Jei labai nori,viskas imanoma.

Kad,norint,galima daug uzdirbti,tas tiesa.Gal net daugiau nei Airijoje ar Didziojoje Britanijoje,kur skaiciau uz viesbucio kambario isvalyma tik du svarus duoda,bet...


nežinau.... kaip ten kas tvarkėsi, apart fiktyvių ir ne vestuvių.... tačiau ne paslaptis, kad tą nelegalės duoną aš pati krimtau, dėka brolių lietuvių doh.gif ir dirbau aš aukle pas labai labai gerą šeimą, kuri sužinojusi, jog aš išvažiuoju į LT, susirado immigration attorney ir visaip ten jie bandė žiūrėti, kaip man sutvarkyti dokumentus, nes motina buvo bet kam pasiryžusi, kad aš tik neišvažiuočiau.. ax.gif deja deja, jis tiesiai šviesiai pasakė, kad kol kas jokių galimybių nėra ir nieko padaryt negalima, nebent amnestija paskelbtų..... g.gif taip kad nežinau.... gal jis ne ant tiek geras buvo, o gal ir tiesa, kad dabar nelegalams sunku susitvarkyti dokumentus.... užtai man ir keista, kad žmonės šiais laikais patys savo noru į tai lenda..... bet... kaip jau rašiau, tai visai ne mano reikalas...... o kad daug kas susitvarkė.... g.gif kiek aš tokių pažinojau, tai tik vienas kitas... per fiktyvias vestuves.... ax.gif

kažkaip ir Airijoje, ir Britanijoje žmonės dirba, gyvena ir pragyvena... ir namus turi, ir mašinas geras, jei tai rodiklis (daug kam taip ir yra), o ir moka ne visiems tiek, kad jums juokinga atrodo.... aišku, jei kalbos nemoki, tai nieko gero ir negali turbūt tikėtis, bet tas pats ir JAV... jei nemokėsi kalbos, kam tu ten labai būsi reikalingas? g.gif tada ir belieka moterims toks darbas, kaip kad už kelis dolerius į valandą pas lietuvius ar rusus vaikučius žiūrėt.... ar taip nėra? g.gif

plius ir toje pačioje LT yra įmanoma pragyventi... mes dar nepilni metai kaip grįžę.... nu ir gyvenam, ir dar galiu pasakyt, kad tikrai neblogai.... nes aš turiu galimybę mokslus baigti, vaikas į darželį, o MB vienas šeimą sugeba išlaikyt..... skųstis tikrai nėra kuom.... schmoll.gif ir ne mums vieniems taip.... draugės dvi grįžo irgi... viena darbą rado.... kita po mėnesio į net tokias jau neblogas pareigas papuolė thumbup.gif bet paverkti turbūt norisi visiems.... tokia jau ta lietuvių dalia cool.gif

QUOTE(shopingas @ 2010 03 01, 02:05)
As tai dar pridesiu, kad pasidaro baisu ir kazka  daugiau geriau dirbt, kad neisaisketu statusas. Baisu, kad migracijos agentam nepapultum (pvz kai sugalvoja koki reida keliuose).


o kur dar sveikata? (draudimo neturėsi, o kiek ten medicina kainuoja, žinom visi)
kur vairavimo teisės?
vaikų mokyklos? (juk jei vaikas neturi SS, tai kažkaip ten sunku baigimo pažymėjimą pasiimti g.gif arba man kažkas ten dezinformaciją buvo paskleidęs, nors pažįstu vaikinuką, kuris mokyklą ten baigė ir be SS nepasiėmė diplomo...)
bankų saskaitos, kaip kažkas minėjo?
ir taip toliau, ir taip toliau.....

gyventi tai galima, ir pragyvensi kažkaip, tačiau ir sunkumų yra....

QUOTE(Jersey @ 2010 03 01, 11:01)
3. Nu kodėl jūs manot kad tie amerikiečiai tokie jau kvailiai  doh.gif


man tai irgi nesuprantama.... kad stereotipai čia veikia stipriai.... kad visi amerikiečiai stori kaip kiaulės, ir kvaili kaip batų aulai.... nu paklausyk bet kokio lietuvio, tik tai ir išgirsi.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wicked: 01 kovo 2010 - 13:40