Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

QUOTE(MichGirl @ 2010 08 22, 19:19)
darbo vizoz su socialiniu darbu negausi, mokantis magistre legaliai dirbti negalesi, o kainuos labai daug - nezinau ar galesi sau tai leisti. ZK zinoma lieka visada kaip galimybe - bet tai loterija.  Gal iseitu praktika kokia cia atlikti pradziai, kad apsiziuretu, jei neklystu tai h2 vizos praktikantams skirtos, gal patikslins kas...

Aciu uz atsakyma. Staigiai nusileidau ant zemes smile.gif
Is tikro, tai pilnai suvokiu, kad be galo sunku legaliai ten isitvirtinti. Realiai dar tik keleta menesiu apie tai galvoju ir jokiu konkreciu veiksmu nesiemiau, isskyrus info rinkima. Apie praktikanto viza, tiesa sakant, net nebuvau pagalvojus. Cia tikrai verta demesio ideja. Bandysiu ieskoti daugiau info siuo klausimu.
Atsakyti
Renatita, gali isvaziuoti pagal sias programas:

• CIEE “Internship USA” (iki 12 mėn)
• CIEE “Professional Career Training USA” (iki 18 mėn)
• “INTRAX Career Training”
Daugiau info: http://www.lwc.lt/re...ernship_usa.htm

As buvau pas juos nuejusi, tai sake susirask istaiga, kurioje noretum stazuotis, ir jie sutvarkys viza (J1), bet pagal ja galesi dirbti tik ten, kur susirasi, kontrakto nutraukti neimanoma, dirbti papildomai, kiek supratau, taip pat. Beje, sias stazuotes organizuojanciu firmu yra nemazai, pagooglink "stazuotes jav" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrusėlis @ 2010 08 24, 12:25)
Renatita, gali isvaziuoti pagal sias programas:

• CIEE “Internship USA” (iki 12 mėn)
• CIEE “Professional Career Training USA” (iki 18 mėn)
• “INTRAX Career Training”
Daugiau info: http://www.lwc.lt/re...ernship_usa.htm

As buvau pas juos nuejusi, tai sake susirask istaiga, kurioje noretum stazuotis, ir jie sutvarkys viza (J1), bet pagal ja galesi dirbti tik ten, kur susirasi, kontrakto nutraukti neimanoma, dirbti papildomai, kiek supratau, taip pat. Beje, sias stazuotes organizuojanciu firmu yra nemazai, pagooglink "stazuotes jav"  mirksiukas.gif

Oi kaip tau ACIU aciuks.gif
Tiek info man suteikei is karto!!

Kitoje temoje jau rasiau ir cia parasysiu, kad islosti ZK, tai tas pats kaip aklai vistai grudas. Aisku, bandysiu, galimybe, kad ir kokia maza, bet ji yra.. Taciau, jeigu tik yra galimybe tai padaryti kitais budais, tai tikrai pasistengsiu tai igyvendinti.
O tavo kokia specialybe (jei ne paslaptis)? Ar kol kas tik planuoji, ar jau pradejai tvarkytis isvykima stazuotei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renatita: 24 rugpjūčio 2010 - 13:59
QUOTE(Renatita @ 2010 08 24, 14:57)
Oi kaip tau ACIU  aciuks.gif
Tiek info man suteikei is karto!!

Kitoje temoje jau rasiau ir cia parasysiu, kad islosti ZK, tai tas pats kaip aklai vistai grudas. Aisku, bandysiu, galimybe, kad ir kokia maza, bet ji yra.. Taciau, jeigu tik yra galimybe tai padaryti kitais budais, tai tikrai pasistengsiu tai igyvendinti.
O tavo kokia specialybe (jei ne paslaptis)? Ar kol kas tik planuoji, ar jau pradejai tvarkytis isvykima stazuotei?


ZK kasmet bandau ir as (kol kas tik du kartus). Mano specialybe ekonomika, as tiesa pasakius tik pasidomejau ta galimybe ir tiek. Buvau pradejusi per skelbimus darbo (stazuotes) eiti, bet nelabai ka radau tinkamo sau, nors aisku is bedos tiktu bet kas.. Siuo metu ties tuo reikalu nedarau nieko, esu uzsivertusi kitais darbais, be to mane labai kankina abejones del isvaziavimo, nes man jau 30, cia idirbis jau kaip ir padarytas, kazkaip ir gaila viska palikt, is kitos puses, galimybes cia palyginus su USA labai ribotos.....
Atsakyti
Sveikos mamytes ir teveliai. Sitam forume daznai nesilankau ( nors tikrai vertetu nes cia surasi atsakymus i viska) todel jei kazkas jau domejosi apie tai apie ka as noriu, is anksto atsiprasau.


Mano situacija tokia: esu 22 mokslu nebaigus. Gyvenu londone jau tris metus. Dirbu kompanijoje kuri turi filialus daugelyje saliu. Turiu galimybe isvykti dirbti kur noriu ir kur galimybes leidzia. Pasirinkau NYC. Su kompanija jau viskas suderinta beliko gauti viza. Problema tokia kad darbas i tai nesikisa ir nieko nepadeda vizos atzvilgiu, viska susitvarkyti turiu pati. Pasilikti tenai neplanuoju, noriu nuvykti keliem menesiam, pakeliaut apsiziuret, o tada jau ziuresiu. Bet net nezinau nuo ko pradeti. Ten tiek visokiu vizu tipu kad nezinau kuri pazirinkti. Gal kas nusimanote geriau ir galite pakonsultuot ka man daryt ir kaip geriau?

Is anksto aciu!!!
Atsakyti
Jeigu tvarkysiesi darbo viza, tai kompanija privalo dalyvauti! Be jos tau niekas darbo vizos neisduos.
Jeigu nori keliauti, gali vaziuoti su visa waiver [tai bevizis rezimas], tereikia uzpildyti paraiska internete, kad atvaziuoji ir gauti leidima. Tuomet JAV gali buti 90dienu. Kiek zinau tas leidimas dabar mokamas. Jeigu jis butu neigiamas, reiketu kreiptis i ambasada del vizos!
Atsakyti
wu_babe, jei norite gauti darbo vizą su savo kompanija JAV, jūsų darbdavys turėtų padėti, nes kitaip galite išvažiuoti tik kaip turistė, kaip Zemuogiuke minėjo.
Darbo vizos išsuodamos tik jau turint darbdavį.
Atsakyti
Darbo vizos ji negaus, nes nebaigus mokslu ir t.t. sansu nera. Su beviziu atvaziavus niekas neidarbins, nebent nelegaliai kur, bet tai tikriai nebus jokia normali kompanija.

realiausiai gal iseitu kaip stazuote forminti, jei tik keliems menesiams nori. bet velgi jei darbdavys nieko nenori daryti tai irgi nesigaus. uzsienieti idarbint kompanijai i tai nesikisant yra neimanoma.. juk nera taip, kad atvaziuoji ir dirbi kur panorejes. pati nesusitvarkysit tuo klausimu nieko, nebent zalia korta loterijoj islostumet.
Atsakyti
Gal galetumete pasakyti iki kada ir kur reikia pildyti zalia korta?
Atsakyti
Aciu uz atsakymus.


Na man sake kad manes jie nesponsoriaus. T.y. Uz mane nelaiduos. Bet aisku jeigu reikes reference kokiu ar patvirtinimo kazkokio, parasys. Bet jie neformins manes kaip kad jie mane persiustu ten, nes cia mano pacios prasymu as vaziuot noriu.

Dar klausimelis tada: kur geriau kreiptis del vizos cia Londone ar Lietuvoj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wu_babe: 07 rugsėjo 2010 - 09:17
QUOTE(wu_babe @ 2010 09 07, 03:15)
Aciu uz atsakymus.
Na man sake kad manes jie nesponsoriaus. T.y. Uz mane nelaiduos. Bet aisku jeigu reikes reference kokiu ar patvirtinimo kazkokio, parasys. Bet jie neformins manes kaip kad jie mane persiustu ten, nes cia mano pacios prasymu as vaziuot noriu. 

Dar klausimelis tada: kur geriau kreiptis del vizos cia Londone ar Lietuvoj?



kokios vizos? taigi sakom, kad be kompanijos pagalbos jus legaliai dirbti i JAV neisvaziuosit... Ir pagalba turi ateiti is JAV kompanijos, kuri jus priims dirbti, kitaip niekaip ir ne pro kur... c
Atsakyti
Gal zinote kada prasideda siemet zalios kortos loterija?
Aciu

Pasinarsiau internete...ir jei gerai supratau jau prasidejo? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo infene: 10 spalio 2010 - 11:04