Įkraunama...
Įkraunama...

JAV

QUOTE(infene @ 2010 10 10, 10:02)
Gal zinote kada prasideda siemet zalios kortos loterija?
Aciu

Pasinarsiau internete...ir jei gerai supratau jau prasidejo? 4u.gif


Taip, vyksta nuo spalio 5 iki lapkricio 3 be rods 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(infene @ 2010 10 10, 12:02)
Pasinarsiau internete...ir jei gerai supratau jau prasidejo? 4u.gif


Nereikia narsyt 0 einat i loterijos puslapi, o jau ten viskas yra. Na arba SM'e i zalios kortos tema....
Atsakyti
Laba vakara,

nenoriu pasirodyt grubi ar pikta kam nors, bet gali nugriut cia paskaicius visokius svaiciojimus, kaip viena diena pagalvoja kas nors, kad reikia keist gyvenimo buda ar dar kas nors, ir nori vaziuot i JAV gyvent. Butent nori.. As pati kaip studente jau 4 vasaras ten praleidau, buvau ir ziema nuvaziavus siek tiek kitokios amerikos paziureti, ir siaip ja maciau daug placiau nei vien per studentiskos vasaros prizme. Taip kad jau turiu bent kazkokia ideja kaip ten kas vyksta, bet ir tai neiseina taip paprastai pasilikti ten, nors ir turiu pazistamu ir draugu ir visko ko tik.
Nors zinot, apie tuos, kurie taip svaicioja, kaip sako, ale tokiems ir sekas. Mes cia gilinames, vizu ypatybes zinom, su kokia dirbsi, kokios neduos, kas dalina ir t.t.
Bet anyway, kaip sakant nekask duobes kitam, nes pati dabar duobej sedziu, reikia patarimo ar siaip pasiulymo, ar logisko pamastymo ka toliau daryt. Kadangi sia vasara jau baigsiu mokslus (vieasis administravimas, magistras), taip kad manes niekas jau kaip studentes su J1 niekas nebeleis, nebent per stebukla kas nors man leis atsikelt magistro rasyma (kas yra vienas semestras), turesiu studentes statusa LT, PLC tai uzskaitys ir laimingai vel vaziuosiu i USA. Bet neskamba per daug zadanciai man, todel domiuosi kitomis galimybemis, o ju yra 3.
1. Internship.
2. Studijos (turiu jau koledza issirinkus, ta prasme nera tamsus miskas, zinau situacija)
3. Vedybos (mano vaikinas amerikietis).
4. Green card lottery, bet cia jau ne nuo musu priklauso smile.gif

Jei kas turit kokiu protingu minciu, man, pasimetusiai sielai, isklausysiu. Dekui! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Venice @ 2010 10 20, 13:10)
Laba vakara,

nenoriu pasirodyt grubi ar pikta kam nors, bet gali nugriut cia paskaicius visokius svaiciojimus, kaip viena diena pagalvoja kas nors, kad reikia keist gyvenimo buda ar dar kas nors, ir nori vaziuot i JAV gyvent. Butent nori.. As pati kaip studente jau 4 vasaras ten praleidau, buvau ir ziema nuvaziavus siek tiek kitokios amerikos paziureti, ir siaip ja maciau daug placiau nei vien per studentiskos vasaros prizme. Taip kad jau turiu bent kazkokia ideja kaip ten kas vyksta, bet ir tai neiseina taip paprastai pasilikti ten, nors ir turiu pazistamu ir draugu ir visko ko tik.
Nors zinot, apie tuos, kurie taip svaicioja, kaip sako, ale tokiems ir sekas. Mes cia gilinames, vizu ypatybes zinom, su kokia dirbsi, kokios neduos, kas dalina ir t.t.
Bet anyway, kaip sakant nekask duobes kitam, nes pati dabar duobej sedziu, reikia patarimo ar siaip pasiulymo, ar logisko pamastymo ka toliau daryt. Kadangi sia vasara jau baigsiu mokslus (vieasis administravimas, magistras), taip kad manes niekas jau kaip studentes su J1 niekas nebeleis, nebent per stebukla kas nors man leis atsikelt magistro rasyma (kas yra vienas semestras), turesiu studentes statusa LT, PLC tai uzskaitys ir laimingai vel vaziuosiu i USA. Bet neskamba per daug zadanciai man, todel domiuosi kitomis galimybemis, o ju yra 3.
1. Internship.
2. Studijos (turiu jau koledza issirinkus, ta prasme nera tamsus miskas, zinau situacija)
3. Vedybos (mano vaikinas amerikietis).
4. Green card lottery, bet cia jau ne nuo musu priklauso smile.gif

Jei kas turit kokiu protingu minciu, man, pasimetusiai sielai, isklausysiu. Dekui! smile.gif


na aisku vedybos butu greiciausias ir lengviausias kelias smile.gif galit tuoktis LT, ar darytis suzadetines viza ir tuoktis JAV - bet kuriuo atveju greitai gausit ZK, o kartu ir leidima dirbti ir mokytis kur tik norit ir siaip bus laisvu pauksciu. Internship ir studijos labai pririsa ir suvarzo, zodziu soki ne pagal savo dudele, o pagal kruvos visai nelanksciu imigracijos taisykliu. Loterija lieka loterija, gali pasisekti gali ir ne. Jei santykiai su vaikinu rimti tai manyciau geriausia pasisneketi ir spresti ka norit toliau daryti. O jei ne, tai tada zinoma teks kitais isvardintais budais bandyti cia patekti.
Atsakyti
Laba vakara,

nenoriu pasirodyt grubi ar pikta kam nors, bet gali nugriut cia paskaicius visokius svaiciojimus, kaip viena diena pagalvoja kas nors, kad reikia keist gyvenimo buda ar dar kas nors, ir nori vaziuot i JAV gyvent. Butent nori.. As pati kaip studente jau 4 vasaras ten praleidau, buvau ir ziema nuvaziavus siek tiek kitokios amerikos paziureti, ir siaip ja maciau daug placiau nei vien per studentiskos vasaros prizme. Taip kad jau turiu bent kazkokia ideja kaip ten kas vyksta, bet ir tai neiseina taip paprastai pasilikti ten, nors ir turiu pazistamu ir draugu ir visko ko tik.
Nors zinot, apie tuos, kurie taip svaicioja, kaip sako, ale tokiems ir sekas. Mes cia gilinames, vizu ypatybes zinom, su kokia dirbsi, kokios neduos, kas dalina ir t.t.
Bet anyway, kaip sakant nekask duobes kitam, nes pati dabar duobej sedziu, reikia patarimo ar siaip pasiulymo, ar logisko pamastymo ka toliau daryt. Kadangi sia vasara jau baigsiu mokslus (vieasis administravimas, magistras), taip kad manes niekas jau kaip studentes su J1 niekas nebeleis, nebent per stebukla kas nors man leis atsikelt magistro rasyma (kas yra vienas semestras), turesiu studentes statusa LT, PLC tai uzskaitys ir laimingai vel vaziuosiu i USA. Bet neskamba per daug zadanciai man, todel domiuosi kitomis galimybemis, o ju yra 3.
1. Internship.
2. Studijos (turiu jau koledza issirinkus, ta prasme nera tamsus miskas, zinau situacija)
3. Vedybos (mano vaikinas amerikietis).
4. Green card lottery, bet cia jau ne nuo musu priklauso

Jei kas turit kokiu protingu minciu, man, pasimetusiai sielai, isklausysiu. Dekui!


Sveikute,

Jo sunku, tau dabar apsipresti:) Manau, kad nuspresti turi pati. Jauciu, kad i JAV nori del vaikino:) Jei tikrai taip, tai verta pasvarstyti apie vedybas:) o jei nuspresi daryti suzadetines visa, tai galesiu patarti, nes kaip tik siuo metu pati darausi:). Kitokius budus irgi svarstem, jei noresi savo ar tai patyrusiu zmoniu nuomone galesiu ir persakyti:)
Del Intershipo, tai siuo momentu tai sudetinga, nebent rastum, pas ka ir kaip, nes kai ir Amerikoj krize, tai zinau kelis atvejus, kai atleido, tuo pagrindu.O be to neaiksu, kaip su viza...
Studijos labai realu, imanoma ir galima greitai. Tik cia jau gal brangoka, nes daznai legailiai dirbti negalesi arba galesi labai mazai. Bet jei turi sponsoriu imanoma ir tau naudinga, zinau nemazai taip savo gyvenima Jav pradejusiu zmoniu:)
Zalia korta, gali bandyti, bet net sekmes atveju ilgai nezinosi reazultatu. O zmones laimi:)
Sekmes sprendziant:)
Atsakyti
smile.gif Aciu mergickos
O Amille, as ir niekaip nesuprantu suzadetines vizos prasmes. Juk laukimo procesas daug ilgesnis (mano drauge is Lenkijos bent jau apie metus lauke kol visi popieriai jai susitvarke), kol tu cia sulauki + dar aisku visa tai kainuoja, o atvaziavus i US visvien reikia per 3 menesius, ar kiek ten to laiko duota yra, susituokt. O kodel tu nevaziuoji ten ir nesituokiat? Kokia tavo situacija?
Na jo, mes su draugu jau ir snekam apie tai. Jis tai nori baisiai. Bet as kartais pati bijot pradedu. smile.gif Juk visa tai dar labiau ipareigoja, daug rimciau nei internshipai ar siaip kokios darbo vizos smile.gif cool.gif
Atsakyti
Aha as sutinku, kad tai ipareigoja labiau, bet as ir noriu isipareigoti:) Manau, radau savo zmogu ir dabar noriu gyventi in love and peace:)
Suzadetines vizos procesas ilgas. Ir tos dienos, oj labai ziauriai ir ilgai eina bunant atskirai. Siaip daug kur zada kad trunka nuo 5-6, bet aisku gali trukti ir iki metu, kai praeisiu galesiu tiksliai atsakyti:)
Darausi suzadetines viza, nes aj kvailas mano poziuris, kad geriau viska teisingai ir tvarkingai, nosr mums net pati advokate siule imti ir tuoktis amerikoj. Ten patare visokiu dalykeliu, aisku niekam nesipasakoti, nes turi ale buti neplanuota. jei atvaziuosi su beviziu geriau po kokiu 60 dienu tuoktis, nesivezti visu gimimo liudijimu geriau atsisiuti DHl, kad lengviau butu irodyt po to, kad vestuves neplanuotos. Ir as zinau ne viena, kuri taip padare ir laimingai gyvena:) O as laukiu ir kuo ilgiau laukiu tuo labiau ant saves pykstu, kad nesiryzau. Mano argumentas pagrindinis buvo, noriu, kad vestuves man butu laimingiausia diena gyvenime, o ne diena nuo kurios pradesiu nervuotis del praeisiu ar ne.
Siaip kadangi artima mano giminaite yra taip padarius, bet del to, kad ju suzadetines viza pasimete ir t.t. Tai po to zinok ilgai is mano seimos niekas vizu negavo, aisku dabar yra bevizis, bet jei ziurint i ateiti, turiu jaunesne sese, maza ,ka gal ir ji nores ar studijuot ar ka, nenoriu ir jai pagadinti, nes noriu, kad ji galestu rinktis ten kur nori, o ne, kur gali del mano darbu:)
Bet rekomenduoju atkreiti demesi i tai kad laukti sunku ir dabar daznai gailiuosi, kad nevazevau siaip:))))) Bet kaip tu rasei, jei tau magistrinis dar likes, tai gal per ta pusmeti ir susitvarkytum, jei kils noras:)
Atsakyti
"Siaip kadangi artima mano giminaite yra taip padarius, bet del to, kad ju suzadetines viza pasimete ir t.t. Tai po to zinok ilgai is mano seimos niekas vizu negavo, aisku dabar yra bevizis, bet jei ziurint i ateiti, turiu jaunesne sese, maza ,ka gal ir ji nores ar studijuot ar ka, nenoriu ir jai pagadinti, nes noriu, kad ji galestu rinktis ten kur nori, o ne, kur gali del mano darbu:)"

Va va. as irgi turiu jaunesne sese, kuri svaigsta del amerikos irgi..bet as nelabai planuoju suzadetines viza darytis, tik vat baisu, del to jei isvaziuoju su ESTA ir susituokiam ir jie uzpyksta ten, kad taip.. Bet mes jau metus draugaujam, tai koks jiems skirtumas, gi parodysim, kad ne katik susipazinom ir seniai planavom, kad vasara reik susituokt, o kaip man dar kitaip i sali ivaziuot, jei ne su turistine, kad galeciau tapt savo vyro zmona smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amille @ 2010 10 21, 10:39)
Suzadetines vizos procesas ilgas. Ir tos dienos, oj labai ziauriai ir ilgai eina bunant atskirai.


Na turbut tas buvimas atskirai ir ilgina viska labiausiai biggrin.gif O siaip apie metus trunka su visais dokumentu pridavimais suzadetines vizai ir jau po vestuviu visu dokumentu gavimas (neseniai daresi, tai geguze pridave, o rugpjuti-rugseji jau visus dokumentus turejo, tik cia uztruko dar su isvaziavimu i JAV, jei butu anksciau, tai butu viskas greiciau keliais menesiais).
Atsakyti
QUOTE(Amille @ 2010 10 21, 03:39)
bet jei ziurint i ateiti, turiu jaunesne sese, maza ,ka gal ir ji nores ar studijuot ar ka, nenoriu ir jai pagadinti, nes noriu, kad ji galestu rinktis ten kur nori, o ne, kur gali del mano darbu:)


jusu suzadetines viza su sesers ateities planais tikrai nieko bendro neturi, nesijaudinkit be reikalo wink.gif
Atsakyti
Na turbut tas buvimas atskirai ir ilgina viska labiausiai O siaip apie metus trunka su visais dokumentu pridavimais suzadetines vizai ir jau po vestuviu visu dokumentu gavimas (neseniai daresi, tai geguze pridave, o rugpjuti-rugseji jau visus dokumentus turejo, tik cia uztruko dar su isvaziavimu i JAV, jei butu anksciau, tai butu viskas greiciau keliais menesiais).

Aciu, mane labai optimistikai nuteiket, nudziuginot smile.gif Tikiuosi greitai naujienu sulaukti:) Tikiuosi, ne taip ir bus su tuo laukimu:)


Va va. as irgi turiu jaunesne sese, kuri svaigsta del amerikos irgi..bet as nelabai planuoju suzadetines viza darytis, tik vat baisu, del to jei isvaziuoju su ESTA ir susituokiam ir jie uzpyksta ten, kad taip.. Bet mes jau metus draugaujam, tai koks jiems skirtumas, gi parodysim, kad ne katik susipazinom ir seniai planavom, kad vasara reik susituokt, o kaip man dar kitaip i sali ivaziuot, jei ne su turistine, kad galeciau tapt savo vyro zmona

Jie skaito, kad susituokimas be suzadetines vizos ir pasilikimas yra ju aktu pazeidimas. Taip ir sakydavo ambasadoj, kadangi jusu sesuo isvyko su turistine viza ir istekejo, mes jumis nepasitikime:) bet aisku cia jau 10 metu atgal, vestuves smile.gif tai nei i vestuves jau tas graziasias nieko is seimos neleido:)
Bet cia sakau salyginai, cia as esu baile:) Nes daug kas taip daro ir viskas gerai. Siaip advokate sake, kad sansu, kad deportuos nedaug, nebent irodys, akd planavai taip tuoktis, tipo is kart rengeisi pazeisti istatyma:) Sakau, jei siandien reiktu spresti, tai ajuciu vaziuociau su esta ir tuokciaus:)

jusu suzadetines viza su sesers ateities planais tikrai nieko bendro neturi, nesijaudinkit be reikalo

Aciu:) Cia sakau is mano perdetos baimes ar noro, kad visiem butu gerai. Daznai po to gailiuos:)
Atsakyti
Tai gerai tada, jei as vaziuoju su ESTA ir apsizenyju, tai kaip jiems sakyt ar planuota ar neplanuota cia buvo..nes mes nelabai turim dabar galimybe darytis suzadetines viza..nes nu kaip ir tuoktuves butu planuotos..gi ne menesi pazistami..
Atsakyti