Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip apsirengti einant į pokalbį dėl darbo

[quote=Cinamonine,2009 09 08, 14:04]
Stipriai nesutinku schmoll.gif Dzinsai, atitinkamai priderinti prie virsutines dalies, gali buti netgi labai tinkamas drabuzis einant i daugeli darbovieciu.
drinks_cheers.gif
Ypač einant į pokalbį dėl kūrybinio darbo džinsai kaip apatinė aprangos dalis, manau, netgi labai tinkamas pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 09 08, 17:37)
Daugeliu atveju viskas priklauso nuo darbdavio - o jei jis pats kreizovas ir ateisi apsirengusi oficialiai kaip pilka pelytė, manot, priims į darbą? smile.gif Aš galvoju, kad reikia apsirengti taip, kaip pačiam žmogui patinka ir kaip jis jaucčiasi patogiai nei spraustis į kažkokius rėmus vien dėl to, kad eini į pokalbį dėl darbo. Juk po to kasdien vis tiek rengsiesi tai, kas prie širdies. Žinoma, jei firma didelė ir darbdavys visų savo darbuotojų nepažįsta ir kasdien jų nesutinka, tai galima bandyti sudaryti ir kitokį, oficialų įvaizdį.



nesakau, kad reikiac pilkos pelytes ivaizdzio - just siek tiek saiko aksesuaruose, bei svaros thumbup.gif
i psio mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2009 09 08, 17:24)
kadangi iskaitet pazodziui - pasidaret labai jau tokias isvadas.
Bet kokiam darbe - dizainerio ar dar kokio kreizovo - jei i pokalbi ateina apsikarstes nuo iki - jokio minimalaus paderinimo - aiskiai tai nuroso i tam tikrus asmenybes niuansus, darbo atlikima, galu gale - paties kaip tokio darbo svarba.

Pati nevengiu ryskiu ir pan dalyku  - taciau darbo pokalbyje tai nera pliusas.

Zinoma, tai mano nuomone  biggrin.gif , paremta tam tikra patirtimi.


Skaičiau kaip parašyta, paprastai stengiuosi nenukrypti nuo temos (t.y. negvildenti to apie ką neklausiama).
O jūsų požiūris mažumėlę ribotas cool.gif , ir pasenęs 4u.gif Puolate į kraštutinumus "jei i pokalbi ateina apsikarstes nuo iki - jokio minimalaus paderinimo". Jei jums egzotiški aksesuarai asocijuojasi tik su "apsikarstes nuo iki - jokio minimalaus paderinimo", tai gal jūs tuomet susilaikykit nuo patarimų dalinimo stiliaus temose 4u.gif Čia nei viena nesiūlė (net liberaliausioms profesijoms) rinktis apsikarstymų ir nederinimo mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Donnatella @ 2009 09 09, 09:48)
Skaičiau kaip parašyta, paprastai stengiuosi nenukrypti nuo temos (t.y. negvildenti to apie ką neklausiama).
O jūsų požiūris mažumėlę ribotas cool.gif , ir pasenęs  4u.gif Puolate į kraštutinumus "jei i pokalbi ateina apsikarstes nuo iki - jokio minimalaus paderinimo".  Jei jums egzotiški aksesuarai asocijuojasi tik su "apsikarstes nuo iki - jokio minimalaus paderinimo", tai gal jūs tuomet susilaikykit nuo patarimų dalinimo stiliaus temose  4u.gif  Čia nei viena nesiūlė (net liberaliausioms profesijoms) rinktis apsikarstymų ir nederinimo  mirksiukas.gif  4u.gif



jusu atsakyme jau fabar yra ne i tema parasyta.
jei perskaitytumet pries tai, rasyta buvo ne apie egzotiska papuosala, o beskonybe - kai susikrunama viska, ka zmogus turi.
Tad jokio ribotumo mano pasakyme nebuvo - jus cia ispraudet i savo nuomone.
Del to apsikarstymo - buvo isreiksta velgi tik mano nuomone, kalbant apie stiliu - kad taip nederetu daryti.
O kad nebuvo pamineta, aciu dievui.

Taip kad, lieku prie savo nuomones, ji jums pasenusi ar ribota atrodo.
Atsakyti
Aš ėjau į nemažai pokalbių dėl darbo. Sritys pradžioje buvo gan įvairios. Tačiau niekad niekur nėjau su džinsais. Tiesiog mano pačios vidus, nuomonė apie save, to neleidžia.
Ten kur dabar dirbu yra labai griežtas klasikinis stilius, kelnės su kantu, sijonas, marškiniai, švarkas, uždari batai.
Labai dažnai vyraujanti taisyklė "Sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą".
Manau pirmiausia tai drabužis turi būti švarus, išlygintas, jei megztukas tai be pūkelių. Ir kas man svarbiausia, nuvalyti batai. Nesvarbu, kad jie gali būti ir 10 metų senumo, tačiau nuplauti, tepalu patepti.
Atsakyti
Man atrodo, čia kai kas painiojate, kaip apsirengus galima eiti į darbą, ir kaip - į pokalbį dėl darbo. tai skirtingi dalykai. Pokalbyje tu sudarai pirmą įspūdį. Ir džinsai, leopardinės, net ir prabangios suknelės - ne tam skirti. Čia mano nuomonė.

QUOTE(Donnatella @ 2009 09 07, 16:22)
P.S. Na gal valstybinę įmonę pervertinau  smile.gif pakaktų kaip ir prekybcentryje  smile.gif  (nes VĮ labai jau skaičiuoja ar pagal pajamas gyveni smile.gif.

nebenusipaistykit.

QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 09 07, 16:43)

iš šių foto man - nei viena netinkama pokalbiui dėl darbo. Arba per ekstravagantiška, arba per prabangu, arba visai netinkama schmoll.gif

QUOTE(auksinis_drugelis @ 2009 09 07, 17:59)
renkuosi tai kas tikrai prabangiai ir skoningai atrodo  mirksiukas.gif

o vat prabangos demonstruoti pokalbyje dėl darbo, manau, nederėtų. Kokybė - taip. prabanga - ne.

QUOTE(Cinamonine @ 2009 09 08, 14:04)
Stipriai nesutinku schmoll.gif Dzinsai, atitinkamai priderinti prie virsutines dalies, gali buti netgi labai tinkamas drabuzis einant i daugeli darbovieciu.

kiek žmonių, tiek nuomonių. Su džinsais į pokalbį dėl darbo neičiau, Tai - laisvalaikio drabužis. Arba - penktadieninis darbo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2009 09 08, 10:47)
Iš kur čia ištraukėt?  biggrin.gif

Is etiketo, ir siaip smegeneles dar veikia, tai ir istraukiau wink.gif
QUOTE(micefee @ 2009 09 08, 14:37)
Daugeliu atveju viskas priklauso nuo darbdavio - o jei jis pats kreizovas ir ateisi apsirengusi oficialiai kaip pilka pelytė, manot, priims į darbą?

Priims, visgi svarbu profesionalumas, isvaizda irodanti pasirengima darbui ir t.t., nesvarbu kad kreizovas darbdavys, ne tamstai sprest apie jo kreizovumo lygi. Jeigu priims ir sakys, kad galite rengtis kaip sirdis geidzia, tada galesit su dzinsais darban suoliuot, o interviu visgi ne tam skirtas.
Atsakyti
QUOTE(errachka @ 2009 09 09, 13:37)
jusu atsakyme jau fabar yra ne i tema parasyta.
jei perskaitytumet pries tai, rasyta buvo ne apie egzotiska papuosala, o beskonybe - kai susikrunama viska, ka zmogus turi.
Tad jokio ribotumo mano pasakyme nebuvo  - jus cia ispraudet i savo nuomone.
Del to apsikarstymo - buvo isreiksta velgi tik mano nuomone, kalbant apie stiliu - kad taip nederetu daryti.
O kad nebuvo pamineta, aciu dievui.

Taip  kad, lieku prie savo nuomones, ji jums pasenusi ar ribota atrodo.


Apsikarstymus ir nederinimus tamstelė įterpė prie egzotiškų papuošalų. TIK APIE TAI IR PAKOMENTAVAU, todėl ir toliau laikysiuos nuomonės apie ribotumą.


QUOTE(Aleksandritas @ 2009 09 09, 15:19)
...nebenusipaistykit.
...

Nelygu ką vadinate "nusipaistymu".
Paaiškinimas. Jei dėl prekybcentryje pretenduojant į kokios padalinio vedėjos postą (ne pardavėjos lotuliukas.gif ). Jei dėl valstybinės institucijos aš "nusipaistau", tai tuoj pat galėsiu ir pavardint tikrais pavadinimais cool.gif
---------------------------------------------------------------------------------------------

Kadangi nekurios mato tik tai ką nori matyti, tai pasakysiu, kad šioje temoje nei viena nesiūlė eiti purvinais, susiglamžiusiais, burbuliuotais ar panašiais drabužiais. Tvarka, švara priva;lo būti (ne tik einant darbintis cool.gif ) doh.gif Juk temos autorė klausė visai ne to doh.gif
"Kaip Jūs manot, kaip apsirengti einant į pokalbį dėl darbo dėl pardavėjos, vedėjos ar administratorės, arba dėl dar aukštesnių pareigų. Būtinai dalykiškai? Pailiustruokit pavyzdžiais, kaip Jūs pačios eitumėt apsirengusios į pokalbį dėl darbo"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donnatella: 10 rugsėjo 2009 - 07:51
renkuosi klasikinius rubus. teko dalyvauti atrankoje kur personalo vadove atejo su tunika, tympom slepkem gilia iskirpte ir su auskaru nosyje. Nors imone tikrai nemaza ir zinoma smile.gif tai ispudzio visiskai nepaliko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Donnatella @ 2009 09 10, 08:51)
Juk temos autorė klausė visai ne to  doh.gif
"Kaip Jūs manot, kaip apsirengti einant į pokalbį dėl darbo dėl pardavėjos, vedėjos ar administratorės, arba dėl dar aukštesnių pareigų. Būtinai dalykiškai? Pailiustruokit pavyzdžiais, kaip Jūs pačios eitumėt apsirengusios į pokalbį dėl darbo"

Nesvarbu dėl kokio darbo einama į pokalbį, vis dėlto yra tam tikros taisyklės vadinamos ETIKETU. Aš suprantu, kad kartais pamąstoma, kad jei einu darbintis padavėja į "Čili Picą" tai galiu eiti su džinsais ir maikute. Tačiau pagal taisykles negalite. Taip taip, žinau ką galite pagalvoti. Bet tos taisyklės yra ne šiaip sau kuriamos.
Ar žinote džinsų istoriją?
Seniau džinsus nešiojo aukso ieškotojai, angliakasiai, kaubojai ir hipiai. Viskas prasidėjo dar 1853 metais, kai Levis–Straussas, iš Bavarijos (Vokietija) į JAV atvykęs žydas, San Franciske (Kalifornijos valstija) įkūrė pirmąją pasaulyje aukso ieškotojams skirtų kelnių siuvimo įmonę.
Tai 'juodo' darbo drabužis. Šiais laikais jis vadinamas laisvalaikio drabužiu. Dažniausiai paaugliai, jauni žmonės juos dėvi visur ir visada. Tačiau vyresnio amžiaus žmones neina su jais nei darbintis, nei į darbą.
Papildyta:
QUOTE(vilmosius @ 2009 09 10, 09:00)
renkuosi klasikinius rubus. teko dalyvauti atrankoje kur personalo vadove atejo su tunika, tympom slepkem gilia iskirpte ir su auskaru nosyje. Nors imone tikrai nemaza ir zinoma smile.gif tai ispudzio visiskai nepaliko smile.gif

Man įspūdžio irgi nepaliktų.
Kai aš ėjau darbintis į vieną darbą, į pokalbį kartu su manim buvo atėjusios dar dvi merginos. Viena iš jų vilkėjo džinsus. Kai personalo vadovė jai tiesiai šviesiai pasakė, kad taip eiti nedera ir šiame darbe dėvėti džinsus yra draudžiama, net penktadieniais, tai ji baisiai pasišiaušė kaip taip gali būti, juk tai jaunų žmonių drabužis. doh.gif Sėdėjau pasibaisėjus ja.
Kaip jau esu minėjusi mano darbe visi vyrai tik su kostiumais, moterys su kelnių ar sijonų kostiumėliais. Balti marškiniai. Vieno skyriaus merginoms privalomos kelnės, jokio sijono. Ir viso to reikia laikytis.
Atsakyti
Klasikinis stilius labiausiai tinkamas, man atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(The_Dieter @ 2009 09 09, 15:06)
Aš ėjau į nemažai pokalbių dėl darbo. Sritys pradžioje buvo gan įvairios. Tačiau niekad niekur nėjau su džinsais. Tiesiog mano pačios vidus, nuomonė apie save, to neleidžia.
Ten kur dabar dirbu yra labai griežtas klasikinis stilius, kelnės su kantu, sijonas, marškiniai, švarkas, uždari batai.
Labai dažnai vyraujanti taisyklė "Sutinka pagal rūbą, išlydi pagal protą".
Manau pirmiausia tai drabužis turi būti švarus, išlygintas, jei megztukas tai be pūkelių. Ir kas man svarbiausia, nuvalyti batai. Nesvarbu, kad jie gali būti ir 10 metų senumo, tačiau nuplauti, tepalu patepti.



visiškai sutinku smile.gif tik klasikiniai drabužiai, kurie yra švarūs bei tvarkingi smile.gif
Atsakyti