Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradeda juoktis balsu?

maniskei tuoj jau bus 4 menesiai, bet ji vis dar nesijuokia garsiai, nors kartais rodos jau tuoj tuoj. o taip laukiu. rolleyes.gif kada jusu leliai pirma karta susijuoke ir kokiomis aplinkybemis? 4u.gif
Atsakyti
maniškis juokiasi balsu kai jį kutenu (pilvą ypač) ir kai kilnoju aukštyn. Dar yra vienas žaislas "klounas", kuris jį prajuokina. Ir šiaip dūkstant su juo juokiasi. Pradėjo juoktis neseniai, gal prieš 2 sav. g.gif t.y. 4 mėn.
Atsakyti
maniske tuoj bus 4 men., tad irgi laukiu. Pati nesijuokia, yra tetis prajuokines,
kai pats juokesi, pati tik krykstauti moka.
Kai kilnot pabandziau, tai bijo sad.gif Kutenimo irgi nelabai g.gif
Atsakyti
Maniskis garsiai nusijuoke budamas 3 men ir 1 savaites. Iejus i kambari isgirdau ji besijuokianti tai labai nustebau, labai graziai juokesi. O prajuokino tetukas, jis garsu juokesi, ir tas kaip maziukas bedzioniukas megziojo tetuka. Buvo labai smagu
Atsakyti
4u.gif maniske pirma kart garsiai nusijuoke budama 3men. gal pora kartu, paskui vis kazkaip nepavykdavo jos taip pralinksmint, bet sulaukus 5men. kvatojas kaip didele, o dar jei maudant mama po vonele palenda tai vaikas mirsta is juoko, kartu ir teveliai.
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano bernužėlis irgi nuo 3,5 mėn. juokiasi balsu. Labai patinka įvairūs kutuliukai, burzginimai ir smagūs pasūpavimai. Pradėjom lankyti Yamahos pamokėles, tai kaikurios dainelės su veiksmu taip pat sukelia smagų juokuliuką smile.gif
Atsakyti
mes juoktis garsiai pradėjome dar nesulaukę beveik keturių mėnesių.
Atsakyti
user posted image pagaliau ir pas mane svente. siandien pirma karta isgirdau savo mazules juoka. user posted image
Atsakyti
Maniskis bande juoktis irgi galbut kokiu 4 menesiu, bet tai nebuvo tikras juokas, bent jau neskambejo kaip iprastas kvatojimasis. Tikras ir grazus kvatojimasis prasidejo tik dabar 6 menesiu.
Atsakyti
Mano dukrytė balsu nusijuokė gana anksti biggrin.gif (man taip atrodo), 3 mėnesių. Aš vis kartojau tu mano dukrytė, dukrytė nestuke.gif , o ji smarkiai juokėsi. Dabar ji dažnai juokiasi , nesvarbu ką pasakai, ypač kaip būna geros nuotaikos. Kalbinkite, bendraukite ir vaikai juoksis... 4u.gif
Atsakyti
mes pradejome juoktis balsu 3 menesiu. Dabar mums jau 4-uri ir mes jau juokiames balsu labai daznai, o ypac kada sportuojame.
Atsakyti
sunelis balsu juoktis pradejo budamas dvieju menesiu biggrin.gif
Atsakyti