Įkraunama...
Įkraunama...

Kada pradeda juoktis balsu?

Mano sūnelis nusijuokė būdamas 10 savaičių t.y. 2,5 mėn. clap.gif
Dažniausiai jis juokiasi, kai pradedi kalbėti jo kalba - visaip guguoti ir pan. biggrin.gif Ir dar, kai pakutenu kakliuka ir pilvuka laugh.gif
Atsakyti
Mano dvynukams 3 mėn. Juokiasi abu, kai kalbini, bet vienas keletą kartų buvo taaaip užsikvatojęs blink.gif , kad ir man žandikaulis atkrito. Tiesą sakant, juokėsi šiaip sau, vienas, pats su savim bendraudamas g.gif
Atsakyti
Maniskis pirma karta juokesi dar neturedamas 2-ju menesiu, o dabar greit bus 4 tai jis ir juokesi ir kykstauja vos ne kasdien.
Atsakyti
mazdaug nuo 5 menesiuku ax.gif
Atsakyti
g.gif as jau nelabai ir prisimenu, kazkur 3 men. tik zinau, kad ziurejo i veidrodi ir kazkas jau ten pasirode juokinga thumbup.gif
Atsakyti
buvo apie 2 men. kai pirma kart sukrizeno biggrin.gif ,o sysotis tai nuo 3,5 savaiciu pradejo smile.gif
Atsakyti
Vakar mano dukrele pirma karta garsiai nusijuoke. O buvo taip. Mes zaideme, mankstinomes ir as uzsidejau ja ant koju ir keliau tai i viesu tai zemyn. Tai ir pradejo garsiai juoktis. O juokesi tai ilgai ir labai fainai thumbup.gif
Atsakyti
Mano Adukas irgi anksti pradejo juoktis, budamas 2,5 men. O juokiasi, kai linksmai snekinu ji.
Atsakyti
maniske dabar pradejo pastoviai juoktis, kai tik pamato kaimynu berniuka (jam pusantru metu). vos tik jis i kambari ieina, ji iskato kvatotis pradeda biggrin.gif tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
Maniškis balsu pradėjo kikenti 4 mėnesių kažkur thumbup.gif - jį prajuokino tėtis kutendamas pilvuką, arba pūsdamas orą. Aš dabar prajuokinu (mums 9 mėnesiai) įvairiais būdais- kai žaidžiu su juo, darau ką nors neįprasto, ropoju šalia, visaip creizėju ar vaikėju biggrin.gif .
Atsakyti
Mano dukryte ppirma karta garsiai nusijuoke, kai buvo 3 men ir 1savaites. O dabar kai jai 4.5men daznai garsiai juokiasi. Kartais juokiasi netgi kai keiciu pampersus arba plaunu uzpakaliuka smile.gif
Atsakyti
Labutis, labai smalsu, kaip jūs prakuokinate savo mažylį? biggrin.gif
Atsakyti