Įkraunama...
Įkraunama...

Senų drabužių atnaujinimas

O kodėl nepabandžius kad ir kokį nertą kvietką prikabint? pavyzdžiui, tokį smile.gif

user posted image

instrukcija
Atsakyti
Turiu ir aš kelis morališkai pasenusius rūbus. Išmest gaila, o vilktis nebesinori schmoll.gif
Baltą švarką aš visų pirma turbūt perdažyčiau kita spalva g.gif Ką čia dar... prisiūčiau kokią nors gėlę i atlapą, labai gražias Idun čia įkėlė smile.gif O daugiau gal ir nieko nebedaryčiau unsure.gif
Atsakyti
ačiū, merginos už patarimus, bet daugiausia siūlot papuošti, o aš noriu jį ne puošnų, o kasdieninį padaryti g.gif . Perdažyti sudėtinga, gal paprasčiausiai reikia kelnes dėvėti prie to švarko labai paprastas- tai ir susilies vaizdelis biggrin.gif biggrin.gif

Norėjau paklausti kur galima gauti įdomių paveiksliukų (prisiūvimui), būna pirkti? Pvz miesto, bažnyčios ir pan??paukščio? Žvėrelio?
Atsakyti
Ash daug graziu aplikaciju maciau Gariunuose toje vietoje kur parduoda medziagas yra kioskelis visokiu suvimui reikmenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vineta: 30 kovo 2005 - 11:50
QUOTE(Kopa @ 2005 03 29, 22:07)
gal paprasčiausiai reikia kelnes dėvėti prie to švarko labai paprastas- tai ir susilies vaizdelis biggrin.gif  biggrin.gif


As turbut taip ir daryciau - baltas svarkas vasarai - liuks. Dar galima pasiuvineti kokiais spalvotais siulais arba prisiuti detales is languotos ar dzinsines medziagos. Bet nezinau, kaip cia atrodytu. g.gif
Atsakyti
Na, bet vakar išitraukiau, jaučiu parduosiu aš savo tą švarką, ne prie širdies ir tiek smile.gif
Atsakyti
Nenoriu pradet naujos temos, bet turiu klausimelį, gal kas bandėte apmegzti striuke, rankogalius, kakla padaryti, neturiu tokios patirties, o viena taip nusinesiojo bet gaila ismest, bo liuksova tokia thumbup.gif
Atsakyti
pati nesiimciau tokio rimto darbelio, bet zinau, kaip mamos daro, kai vaikai isauga striukes - numezga atskirai rankogalius ir apykakles ir prisiuva. Ir gerai gaunasi. Svarvžbiausia, kaip prisiusi.
Atsakyti
Aha ir as suabejojau savo sugebejimais, bo cia seses striukute ir jai labai miela, reiks ieskot patyrusios mezgejeles smile.gif
Atsakyti
As prie pora metu prasiilginau savo džinsus perkirpdama per slaunisir imegzdama tinklelio apie 5 cm (mėlynas "bukle" siūlas).Sulaukiau super pagyrimu.
Atsakyti
Radau štai ką:

http://photobucket.c...v...ie vechi 1/
Atsakyti
Labas,
gal jau yra kur panaši tema, tai sorry - aš žaloka tuose visuose rankdarbiuose tai ir neskaitinėju visų temų.
Tik va tokį džinsinį sijoną iki vidurio blauzdų turiu, toks nuobodus, kad neprisiverčiu užsidėti nors be galo smagus. Norisi kažką įdomaus prisiūti ar pan, nu kažką padaryti kad liuks būtų: ir gražus ir orginalus.
Gal galit ką iš patirties pasiūlyti, ar kokią nuorodą, nuotrauką įmesti kad akis paganyčiau ir idėjų pasisemčiau thumbup.gif
Atsakyti