Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 35 tema

Sveikos mergaitės.. o aš su klausimėliais pas jus atbėgu ...
1) ruošiuosi daryti padėkliukus arbatai .. kokiu laku padengti, kad nebijotų karščio?.. juk arbatėlė tai karšta dėsis... doh.gif
2) printeris pas mane tik rašalinis - skaičiau kad spausdinant rašaliniu printeriu reikia paveikslėlius pukšti laku.. koks lakas yra naudojamas? o gal pirmą sluoksnį galima ir dekupažui skirtais klijais-laku (Hoby line) padengti?
3) skaičiau pas jus forumuose, kad paveikslėlius spausdinat ir ant ryžinio popieriaus - čia tas pats popierius kur su tokiais "dryželiais" būna? kodėl būtent ant tokio popieriaus spausdinama? jis tvirtesnis būna? o printeris jį gerai priima? o gal galima ant kepino (ar ten sumuštinių) popieriaus spausdinti - irgi kažkur tokią mintį radusi buvau ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senti: 18 rugsėjo 2009 - 14:41
Sveikos, noriu jusu, protingesniu, paklausti:
1)kai ant pavirsiaus klijuojate didesnį serveteles motyvą, tai kaip jus darote, nes jei as pirma istepu laku medį ir tada klijuoju man labai "susigarankšliuoja"
2)jei dkoruojate buteli, stikla, ar reikia ji nugruntuoti iš pradžių, ar galima tiesiai ant stiklo tepti dažus.

Aciu.

Atsakyti
ir dar, nelabai į temą...
kaip jūs mergaitės padarot, sukomponuojat, kad vienoje foto, kelios nuotraukytės, ir dar su jūsų parašu matytųsi? blush2.gif man taip gražiai tada atrodo ....
Atsakyti
QUOTE(Senti @ 2009 09 18, 14:38)
Sveikos mergaitės.. o aš su klausimėliais pas jus atbėgu ...
1) ruošiuosi daryti padėkliukus arbatai .. kokiu laku padengti, kad nebijotų karščio?.. juk arbatėlė tai karšta dėsis...  doh.gif
2) printeris pas mane tik rašalinis - skaičiau kad spausdinant rašaliniu printeriu reikia paveikslėlius pukšti laku.. koks lakas yra naudojamas? o gal pirmą sluoksnį galima ir dekupažui skirtais klijais-laku (Hoby line) padengti?
3) skaičiau pas jus forumuose, kad paveikslėlius spausdinat  ir ant ryžinio popieriaus - čia tas pats popierius kur su tokiais "dryželiais" būna? kodėl būtent ant tokio popieriaus spausdinama? jis tvirtesnis būna? o printeris jį gerai priima? o gal galima ant kepino (ar ten sumuštinių) popieriaus spausdinti - irgi kažkur tokią mintį radusi buvau ....

1) pasistudijuok temą "Lakas dekupažo darbams", nes turbūt protingiau yra rinktis iš kelių variantų mirksiukas.gif
2) rašaliniu printeriu spausdintus paveikslėlius reikia purkšti laku, nes jei bandysi tepti klijais ar tepamu laku, piešinys išsilies. Galima naudoti efauto rekomenduotą "Ars" arba kokį kitą. Aš naudoju iš Senukų sintetinį matinį Dupli-Color firmos.
3)ryžiniu dauguma vadina tą popierių, kuris su gijom (nors dažnai ten ryžių nė kvapo nėra). Jo būna pakankamai storo, tai jis tikrai tvirtas. Plonesnį klijuoja ant paprasto kopijavimo popieriaus, kad printeris "nesuvalgytų". Galima spausdint ir ant sumuštinių (ne kepimo) popieriaus.

QUOTE(Istorike @ 2009 09 18, 15:32)
Sveikos, noriu jusu, protingesniu, paklausti:
1)kai ant pavirsiaus klijuojate didesnį serveteles motyvą, tai kaip jus darote, nes jei as pirma istepu laku medį ir tada klijuoju man labai "susigarankšliuoja"
2)jei dkoruojate buteli, stikla, ar reikia ji nugruntuoti iš pradžių, ar galima tiesiai ant stiklo tepti dažus.

Aciu.

1) didelių motyvų klijavimo būdai
2) yar tema "Dekupažas ant stiklo" 4u.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif
norejau paklausti tu kurios daret is patefono ploksteles laikrodi - su kuo tuos griovelius uzlyginot ? ar tinka paprasta medienos spaklius ar ka kita naudojat ? g.gif
ar po kurio laiko nebus taip kad nubyres visas dekoras ?
Atsakyti
medienos špaklius tinka, bet tie grioveliai minimalūs, galima naudoti gruntą tinkantį plastikui, o aš paprasčiaušiai viską nušvitrinu.
Atsakyti


Nezinojau kur rashyti, taigi cia parashysiu...Kazkaip vakar susiduriau su tokia nesmagia problema ir galvoju ar dar kamnors pasitaike...Neseniai mano stamperios dvifazis sendintojas pradejo eiti i pabaiga ir nuspirkau nauja, vakar atsidarau rinkinuka [nes senuju buteliu neradau, buvo slepiami nuo suneno biggrin.gif] ir labai nustebau, kad pirmasis sluoksnis tepasi ne taip, kaip tureto ankstesniojo g.gif Kitokia spalva, kitokia konsistencija.Na galvoju, gal neishplakiau priesh naudojima tai kita puse sendindama jau taip padariau ir vis tiek tas pats.Paskui ziuriu, kad ant lapo, kur buvau papylus [nes netepu ish kart ant darbo], tas pirmas sluoksnis pageltonavo blink.gif Anksciau to niekad nebuvo, sakau MB, kad man panasu i lipala, kvapas kaip lipalo...Taigi susiradom sena buteliuka ir ten pirmojo sluoksnio kvapas net ne toks doh.gif Ir man dabar smalsu, ar cia man nenusiseke? Ar gamintojai tiesiog pradejo pilstyti lipala? Baisu, kad laikui begant tas geltonumas ishlys, ypac ant baltu pavirsiu doh.gif Sendintoja pirkau Kaune, Deco parduotuvej, kuri yra Vilniaus gatveje...
Atsakyti
siūlau nešti atgal ir pasiteirauti apie situaciją. Pagalvojau, o priemonė tokiu pačiu pavadinimu? stamperia turi kelių rūšių dvifazius.
Atsakyti
Tep, tokia pati, vadinasi Crackel medium, dezute sena ishmeciau, skaitu nuo etiketes, tik etikete didesne smile.gif Man kazkaip baisu, kad sakys, kad ash pati to lipalo pripyliau blush-anim-cl.gif Ir cekio neturiu, pirkau priesh menesi koki...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 21 rugsėjo 2009 - 10:21
na jau na jau, tai galima nueiti ir pasižiūrėti kitas jų turimas priemones tiesiog. gal kas turi to mediumo iš seniau, net įdomu pasidarė. Aš turiu , bet ne namie, kai nueisiu į studiją, žvilgtelėsiu.
Atsakyti


Tai va del to man ir idomu, nes ash turiu dar ir sena buteliuka, kur yra sioks toks likutis, kuria pirkau taipogi toj pacioj parduotuvej ir man labai keistas pasirode tas skirtumas, todel galvoju uzklausiu gal kazkam dar taip pasitaike...Bandysiu gal tada rytoj pasimti abudu buteliukus ir keliauti pas juos i parduotuve...
Atsakyti
Pas mane antika ryher firmos, tai draugė kai pamatė sako, tu tiek už lipalą mokėjai lotuliukas.gif blink.gif ?. Bet skyla gerai. O taviškis net neskyla?
Atsakyti