Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas 35 tema

QUOTE(Borri @ 2009 09 21, 15:50)
Pas mane antika ryher firmos, tai draugė kai pamatė sako, tu tiek už lipalą mokėjai lotuliukas.gif  blink.gif ?. Bet skyla gerai. O taviškis net neskyla?



Skyla skyla smile.gif bet ir lipalas skyla, pati kazkada ishbandziau, bet esmes tame, kad lipalas geltonuoja ir sitai akivaizdziai matosi ant lapo, kur vakar papyliau sendintojo pirma sluoksni tai viskas geltona ir man baisu, kad laikui begant darbas pageltonuos, plius keista, kad skiriasi, kad anksciau buvo vienoks, o dbr tiesiog lipalas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(GinCherry @ 2009 09 21, 14:57)
Skyla skyla smile.gif bet ir lipalas skyla, pati kazkada ishbandziau, bet esmes tame, kad

o kaip gali lipalas skilti g.gif
Atsakyti
ne pats lipalas skyla, o antras sluoksnis skyla ant lipalo. Su lipalu išbandžius daug sendintojų, teisybės dėlei, ne visai vienodai skyla, bet tikrai galima įvairių efektų išgauti. Tarkime lipalas ir akrilinis lakas, gaunasi dvikomponentis,bet ne visada išskaidrėja, palieka tokį rūkelį. Bet netikiu,kad jie perpilstytų, čia gali net kreiptis į disributorius "Pusė plius" Kaune, jie tikrai žinos, jeigu gamintojai pakeitė sudėti.
Atsakyti
Lachese, mano darbeliai nudziuvo ir gavosi ta problema, kad liko tas "rukelis" doh.gif Truputi patryniau ir padejo luptis...Zodzu, ryt imu i rankas ir keliauju i Deco, ziuresim, gal pavyks kanors ishsiaishkinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 21 rugsėjo 2009 - 19:17
gun_smilie.gif sėkmės, tikiuosi,kad tu neteisi, nes jeigu teisi, tai papuolėm į dekupažo siaubo filmą ... nors senokai girdisi, kad kai kurių linijų priemonės yra perpilstytos statybinės.
Atsakyti
Neteisi del ko? Kad ten lipalas supiltas? Tai, kad ten lipalas tai 100% biggrin.gif Tik va idomu ar visur g.gif biggrin.gif Gal tik man kokis brokas pasitaike biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GinCherry: 21 rugsėjo 2009 - 19:29
Man rodos, kad jus nuo proto nusokot su savo lipalais. Cia taip krizes baime uzvaldo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lachesė @ 2009 09 21, 19:22)
ne pats lipalas skyla, o antras sluoksnis skyla ant lipalo. Su lipalu išbandžius daug sendintojų, teisybės dėlei, ne visai vienodai skyla, bet tikrai galima įvairių efektų išgauti.  Tarkime lipalas ir akrilinis lakas, gaunasi dvikomponentis,bet ne visada išskaidrėja, palieka tokį rūkelį.

va cia tai naujiena suzinojau,reiks isbandyt kada,niekad nesiimu eksperimentu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cabby @ 2009 09 20, 19:07)
labas visoms smile.gif
norejau paklausti tu kurios daret is patefono ploksteles laikrodi - su kuo tuos griovelius uzlyginot ? ar tinka paprasta medienos spaklius ar ka kita naudojat ?  g.gif
ar po kurio laiko nebus taip kad nubyres visas dekoras ?

Tikrai nereikia jokio špakliaus, užtenka nušveisti švitriniu ir nugruntuoti. O jau dažant, lakuojant jei nenorėsi jokių griovelių nesimatys. Viskas išsilygins
Atsakyti
GinCherry As apakus nuo taves!! tu nereali blink.gif Cia geraja prasme lotuliukas.gif Perziurejau visas su atvim susijusias nuorodas bigsmile.gif - Shakes kaip grazu, viskas- pradedant papuosalais, tavo stilium , baigiant tatoo...
Jie busi kada senaiesty,uzeik y svecius - Dauksos g. Spalvu namai mirksiukas.gif

Zinau, kad ne y tema cia as lotuliukas.gif , bet reikejo issikalbet kazkur blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(efauto @ 2009 09 13, 23:23)
as esu turejusi artmanijos antika,

norejau patarimo. Tik pradedu dometyis. Ir noriu gaminti auskariukus... Kokia sendinimo priemone rinktis? GAlvoju apie Artmanijos Antika.. Ar ji tinka smulkmems itrukimams isgauti?
GAl kitos priemones geresnes? aciuuuu 4u.gif
Atsakyti
gal kas zinot kodel baltuoja Classic crackle? seniau viskas buvo gerai, o dabar jau keli darbeliai pabaltuoja, sakau gal paseno jis g.gif
Atsakyti