Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis nėštumas -5 dalis-

niu as tai tik suzinojus, o tai buvo apie sesios savaites, pasakiau savo mamai, o jinai buvo tokia laiminga, kad kaip ir as norejo greiciau viesiems pasigirti, kad pagaliau ir jinai gales savo anuka laikyti savo rankose, nors turi ir dar viena, bet jis labai toli... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mažoni @ 2009 09 21, 15:23)
mane irgi dėl pasakymo kamuoja.. iš tikro tai tik mes su vyru ir gydytojai žino, kad mes jau laukiamės leliuko;) Na, dar ir jūs (vyras sako, kad jis tai niekam negali pasisakyt, o aš ale forume jums tai galiu išsipasakot..smile.gif))
O aš taip jau norėčiau visiems pasisakyt.. bet man viena draugė, kuri gimdys spalio pabaigoje, labai dėl tų pirmų trijų mėnesių gąsdina.. ale jos bendradarbė pasisakė kai buvo 2 su trupučiu mėn., atseit vaje vaje kaip blogai.. atseit būtinai reikia tuos tris mėn. išlaukt..

O ką jūs šituo klausimu manot?

kada artimiesiems pranešėt džiugią naujieną? (pas mane tai pranešus bent vienam, didelė tikimybė, kad sužinotų visi, net darbe, tai reikia laukt momento, kad visiems iškart būtų galima pranešt..)

kadangi netikiu prietarais, tai manau, kad gali sakyt kada tik pati jauti, kad nori smile.gif kam laikyt paslaptyje toki dziaugsma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mažoni @ 2009 09 21, 16:23)
mane irgi dėl pasakymo kamuoja.. iš tikro tai tik mes su vyru ir gydytojai žino, kad mes jau laukiamės leliuko;) Na, dar ir jūs (vyras sako, kad jis tai niekam negali pasisakyt, o aš ale forume jums tai galiu išsipasakot..smile.gif))
O aš taip jau norėčiau visiems pasisakyt.. bet man viena draugė, kuri gimdys spalio pabaigoje, labai dėl tų pirmų trijų mėnesių gąsdina.. ale jos bendradarbė pasisakė kai buvo 2 su trupučiu mėn., atseit vaje vaje kaip blogai.. atseit būtinai reikia tuos tris mėn. išlaukt..

O ką jūs šituo klausimu manot?

kada artimiesiems pranešėt džiugią naujieną? (pas mane tai pranešus bent vienam, didelė tikimybė, kad sužinotų visi, net darbe, tai reikia laukt momento, kad visiems iškart būtų galima pranešt..)


Na kada tu manai kad reikia pasakyti, tai sakyk. As tai pasakiau gal apie 12 savaiciu buvo, bet pasakiau, nes virsininkas pradejo per danti traukti, kad tikriausiai is reikalo zenijuos, tai ir pasakiau. Bet kai pas mane darbe nera jokiu grasinimu atleisti ir panasiai, tai ir nebijojau sakyti. Na o su tais trim menesiais, tai kaip sakoma jei velniu tikesi, tai velnias ir koja pakis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigutia @ 2009 09 21, 16:27)
niu as tai tik suzinojus, o tai buvo apie sesios savaites, pasakiau savo mamai, o jinai buvo tokia laiminga, kad kaip ir as norejo greiciau viesiems pasigirti, kad pagaliau ir jinai gales savo anuka laikyti savo rankose, nors turi ir dar viena, bet jis labai toli... g.gif


biggrin.gif mes pasakytume mano mamai.. - tai visas pasaulis sužinotųsmile.gif net ir prisiekus, kad niekam nesakys!..smile.gif lotuliukas.gif toks jau tas mano mamukas:) aišku čia nieko blogo, bet kartais erzina, ypač kai nori asmeniškai pasakyti, o pasirodo tas žmogus jau žino, tik apsimeta "nežinąs".. doh.gif
Atsakyti
niu pas mane kita situacija, as galiu pasakyti ir buti tikra, kad be mano leidimo to niekas nesuzinos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažoni @ 2009 09 21, 16:23)
O ką jūs šituo klausimu manot?
kada artimiesiems pranešėt džiugią naujieną? (pas mane tai pranešus bent vienam, didelė tikimybė, kad sužinotų visi, net darbe, tai reikia laukt momento, kad visiems iškart būtų galima pranešt..)


...na cia manau kaip kas nori, as norejau, kad mano mama suzinotu pirma, tai pasakiau gal kokiu 8 sav., tai ir tetis suzinojo tada, pirma drauge suzinojo 2,5 men., nors yra tokiu draugiu ir gan artimu, bet gal senokai matytu, kurios dar ir dabar nezino...MB mama suzinojo, gal buvo kazkiek virs 3 men., o jo tetis apie 4 men...
...as nenorejau, kazkaip visiems pasakoti, kol nebuvau tikra, kad mums viskas gerai, po truputi pasiskelbiau patiems artimiausiems, o kitiems sakiau, tegul patys pamato ir supranta, nors dar iki sios dienos yra daug kas nezino... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Božen@ @ 2009 09 21, 17:36)
...na cia manau kaip kas nori, as norejau, kad mano mama suzinotu pirma, tai pasakiau gal kokiu 8 sav., tai ir tetis suzinojo tada, pirma drauge suzinojo 2,5 men., nors yra tokiu draugiu ir gan artimu, bet gal senokai matytu, kurios dar ir dabar nezino...MB mama suzinojo, gal buvo kazkiek virs 3 men., o jo tetis apie 4 men...
...as nenorejau, kazkaip visiems pasakoti, kol nebuvau tikra, kad mums viskas gerai, po truputi pasiskelbiau patiems artimiausiems, o kitiems sakiau, tegul patys pamato ir supranta, nors dar iki sios dienos yra daug kas nezino... tongue.gif


As savo ir MB tevams apie 9 sav pasakiau, draugei - 10 sav. O vienai kolegei praeita penktadieni, taigi darbe be jos dar niekas nieko nezino blush2.gif
Atsakyti
ziuriu nemazai vestuviu nusisviecia, noreciau as ir savo vestuviu, bet gaila jos jau praejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Astro @ 2009 09 21, 15:17)
Va, aš kaip tik šiandien norėjau paklaust jūsų - kelintą savaitę pasakėt darbe valdžiai kad laukiatės ir kaip tai pasakėte?  rolleyes.gif


As tai netikiu jokiais prietarais, todel pasakiau visiems vos gydytoja patvirtino, kad nescia, mamai pasakiau jau kai testas teigiamas buvo, kad galbut... smile.gif Nemanau, kad pasakymas ar ankstyvas kraitelio pirkimas kazka lemia. Na bet kiekvieni renkasi kaip jiems geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Božen@ @ 2009 09 21, 15:36)
...na cia manau kaip kas nori, as norejau, kad mano mama suzinotu pirma, tai pasakiau gal kokiu 8 sav., tai ir tetis suzinojo tada, pirma drauge suzinojo 2,5 men., nors yra tokiu draugiu ir gan artimu, bet gal senokai matytu, kurios dar ir dabar nezino...MB mama suzinojo, gal buvo kazkiek virs 3 men., o jo tetis apie 4 men...
...as nenorejau, kazkaip visiems pasakoti, kol nebuvau tikra, kad mums viskas gerai, po truputi pasiskelbiau patiems artimiausiems, o kitiems sakiau, tegul patys pamato ir supranta, nors dar iki sios dienos yra daug kas nezino... tongue.gif

mano sesuo pirmoji suzinojo, buvau 5 savaiciu smile.gif o siaip nelinkusi as girtis, tai dar draugei tik pasakiau, o daugiau lig siol niekas nezino lotuliukas.gif bet jau tubut supras greit visi, nes gaus kvietimus i vestuves lotuliukas.gif o vestuves skubinam visai ne del maziuko, del to, kad cia Danijoj mums reikia santuokos liudijimo jei nori uz vaikuti pinigeliu gaut, tai va smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artisteee @ 2009 09 21, 16:43)
As tai netikiu jokiais prietarais, todel pasakiau visiems vos gydytoja patvirtino, kad nescia, mamai pasakiau jau kai testas teigiamas buvo, kad galbut...  smile.gif Nemanau, kad pasakymas ar ankstyvas kraitelio pirkimas kazka lemia. Na bet kiekvieni renkasi kaip jiems geriau  ax.gif


niu man tie prietarai tai irgi juokingi smile.gif
o kai nuejau pas gine po testo ir po echo, tai jiani mane apibare, kad dariausi echo, sake, jei jau testas teigiamas, tai nera ko ir tiketis kitokia atsakymo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažoni @ 2009 09 21, 14:23)
kada artimiesiems pranešėt džiugią naujieną? (pas mane tai pranešus bent vienam, didelė tikimybė, kad sužinotų visi, net darbe, tai reikia laukt momento, kad visiems iškart būtų galima pranešt..)



na tie trys menesiai siaip nera prietaras schmoll.gif , o tiesiog bendra fiziologija - tai pavojingiausias nestumo etapas, praejus trims menesiams, skaitoma kad nestumas "kokybiskas". Del tos priezasties busimos mamos nebuna linkusios skelbti kad laukiasi, kol neisitikina, kad tikrai leliukas tvarkingai isitvirtino gimdoje, kad tikrai vystosi ir turi visas galimybes isgyventi... rolleyes.gif

mes su vyru seimos nariams pasakeme kai suzinojome (apie 5-6 savaite). bet niekas net nediskutavo - ar cia dabar skelbti visai giminei ir draugams doh.gif schmoll.gif
Naturaliuoju budu nebuvo plepama apie tai su visais, kol mes patys su vyru nenusprendeme pasakyti kitiems, arba kol kiti patys nepamate... wub.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(artisteee @ 2009 09 21, 14:43)
Nemanau, kad pasakymas ar ankstyvas kraitelio pirkimas kazka lemia. Na bet kiekvieni renkasi kaip jiems geriau  ax.gif



del kraitelio tai pirmais menesiais gal dar jo ir nereikia labai jau viso sukaupti, bet as irgi nemanau kad reikia sedeti rankas sudejus ir laukti kol jau gims vaikiukas.. blush2.gif
reikia juk jam pasiruosti, kad jis jaustusi laukiamas, kad jam butu jauku... nejaugi tik pagimdzius visu tu mielu ir taip reikalingu daiktu ir dalykeliu bus laikas ieskoti??? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rabrasa: 21 rugsėjo 2009 - 15:52