Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

Pirkdama sportinį vežimėlį aš irgi žiūrėjau, kad būtų ir dirželis tarp kojų, ir buomas, nes mano dukrytė labai mėgo ir mėgsta važiuodama laikytis už buomo, tai nelabai įsivaizduoju, ką reikėtų daryti, jei jo nebūtų g.gif. O ir šiaip ji labai judri panelė, tai, savaime suprantama, kad reikalinga didesnė apsauga. Kokį vežimėlį rinktis, gal iš dalies ir nuo vaiko priklauso - kaip jis mėgsta sėdėti, ar judrus, ar lėtesnis ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
As be buomo nepirkciau. Maniskis ne uz ka nesileido but prisegamas schmoll.gif tai laikydavosi rankytem uz buomo, o ka as daryciau jei jo nebutu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziubadzija @ 2005 12 14, 01:19)
O aš be buomo ir vežimo nepirkčiau unsure.gif

as irgi i toki vezima net neziureciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(renax @ 2005 12 13, 23:24)
Jei nera buomo tada reikia 5 dirzeliu , jei buomas tada galima ir su
3 issiversti .

ačiū renax, įsigijom su buomu ir trim dirželiais...
Atsakyti
QUOTE(Dziubadzija @ 2005 12 14, 00:19)
O aš be buomo ir vežimo nepirkčiau unsure.gif

ir man tokie ne prie dūšios drinks_cheers.gif
Atsakyti
Va ir as noreciau patarimo 4u.gif
Dabar turiu Chicco 3WD tech, superinis vezimelis, ir minkstas ir manevringas ir t.t. viena blogai sveria 15 kg. Kadangi turiu vyresnele (9 m.), kuri karts nuo karto atsiremia eidama i vezima, tai suprantu, kad sportinukas turetu buti labai stabilus. Rudeni zadu grizti i darba, o mazyle toliau pades auginti mama, kuri yra solidaus amziaus, gyvena 3 aukste, name be lifto, tai velgi, vezimelis turi buti nesunkus. Mano Lukniukas nera smulki mergyte, 7 men. sveria virs 10 kg, taip kad sedimoji dalis neturi buti labai siaura. Ir paskutinis reikalingas dalykas, kad vasara pajuryje pravaziuociau su tuo sportinuku, nes nesti ir vaika, ir vyresnelei duoti rankyte + vezimas, nublusciau blink.gif smile.gif Prasau pagelbeti patarimais, zadame pirkti sportinuka kada atitirps sniegas smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Aciukas.
Atsakyti
QUOTE(SuperBaba @ 2005 12 18, 12:40)
As be buomo nepirkciau. Maniskis ne uz ka nesileido but prisegamas schmoll.gif  tai laikydavosi rankytem uz buomo, o ka as daryciau jei jo nebutu doh.gif


Mes turėjom vieną sportinuką su buomu, o dabar turim be buomo...
Ir tiesą pasakius didelio skirtumo nematau schmoll.gif Nors man asmeniškai be buomo labiau patinka, lengviau įkelt vaiką ir patogiau kai jau pats gali įlipt į vežimą (nereik nuiminėt ir vėl uždėdinėt buomo).
O dėl neleidimo prisegt diržų, tai pasakysiu taip: maniškis irgi tam vežime, kur su buomu nelabai leidosi segt diržų, nes norėdavo važiuot pasilenkęs priekį ir laikytis už buomo. Aišku, kad taip jį diržai varžydavo doh.gif
O dabar kai buomo nėra, tai kuo puikiausiai leidžia visus diržus užsegt thumbup.gif
Taip, kad niekad negali žinot, kaip bus doh.gif
Atsakyti
Ir aš norėčiau paprašyti patarimo ax.gif
Dukriukui jau 8 mėnesiai, jos ūgis 70 cm. Žiūriu, kad kažkaip sunkiai pradėjo tilpt į vežimuką, pamatavau gulimos padėties ilgi, ir ką jūs manot? Ogi 72 cm... blink.gif Nieko nuostabaus kad sunkiai telpam doh.gif Tai dabar reikia pirkti naują vežimuką, galvoju geriausia būtų sportinuką, nes nusibodo 15 kg + vaiką tampyt. Gal kasnors žinote kokį neblogą vežimuką, norėtume guminių ratų, sako švelniau važiuoja? Manau geriau kad su buomu būtų, ir svoris, na manau apie kokius 6 kg, ne daugiau... Gal kas turite kokį thumbup.gif ir galėtumėte patarti... mirksiukas.gif
Atsakyti
ax.gif ir dar... smile.gif
Gal kasnors galite pamatuoti koks yra gulimos padeties ilgis... Charakteristikose rašo turbūt bendrą ilgį, o ne ten kur leliukui gulėt reikia, ar ne?
Mums tai svarbu, nes mėgstam prisnūst lauke... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(persikas @ 2006 01 13, 13:10)
ax.gif  ir dar...  smile.gif
Gal kasnors galite pamatuoti koks yra gulimos padeties ilgis... Charakteristikose rašo turbūt bendrą ilgį, o ne ten kur leliukui gulėt reikia, ar ne?
Mums tai svarbu, nes mėgstam prisnūst lauke...  smile.gif



Mūsų toks, tik vietoj raudonos spalvos pilka:
user posted image
user posted image
Gulimos padėties bendras ilgis 84-85cm. Yra pilnai gulima padėtis + pasikelia kojos. Svoris 7,7 kg. Ratukai guminiai + amortizatoriai.
Atsakyti
QUOTE(Kristtute @ 2006 01 13, 18:14)
Mūsų toks, tik vietoj raudonos spalvos pilka:
user posted image
user posted image
Gulimos padėties bendras ilgis 84-85cm. Yra pilnai gulima padėtis + pasikelia kojos. Svoris 7,7 kg. Ratukai guminiai + amortizatoriai.

Atrodo labai gražus rolleyes.gif Va man tokios rankenos labai patinka, kažkaip labai elegantiškai atrodo... smile.gif O kokios čia firmos? Turbūt ne iš pigiųjų...?
Atsakyti
QUOTE(persikas @ 2006 01 13, 21:01)
O kokios čia firmos? Turbūt ne iš pigiųjų...?


Čiotkas skėtukas thumbup.gif

Čia turbūt "Maclaren Techno XT Stroller " g.gif
Kiek žiūrėjau internete, tai kainuoja apie 650 Lt
Bet Lietuvoj tokiais turbūt niekas neprekiauja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ketti: 13 sausio 2006 - 20:38