Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

Labai ačiū, mergaitės!
Atsakyti
Gal kas turite Baby City jogger GT modeli,ar imanoma su juo vaziuoti zvirkeliu? Ar sis vezimelis netinka,nes aplink praktiskai nera asfaltuoto kelio. Ieskau lengvesnes ir kompaktiskos alternatyvos Maxi Cosi Mura 3.
Atsakyti
Sveikos, mamytės smile.gif Išsiruošiau savo berniukui ieškot sportinuko, noriu vientisos rankenos, nes kitą vaiką dar už rankos reikia vestis, pravažaus, favoritas kol kas Baby jogger, ant 4 ratų. Jo kol kas dar nesu apžiūrėjusi, šiandien arčiau namų buvom, aga kažkokį modelį matavomės. Gracco netilpo vaikinas, nors nėra nei stambus, nei labai didelis, 12 kg sveria, petnešų ilgio neužteko. Daugiau dar lenkiškų buvo, bet vaikas jau nebesėdo į jokį. Gal kuri dar ką turit, galit parekomenduoti?
Ir žiūriu, kad joggeriai be priedų parduodami, kokius užklotėlius perkat? Nes bent jau dabar tai reikia to užklotėlio... Ar vokelio kažkokio. Kaži, tiktų bet koks su skylėmis diržams? Ir, nors dar near labia gausiai sniego, bet kaip rieda per tą sniegą? Ir kaip apskritai nelygiu keliu važiuoja tie joggeriai? Nes Kauno gatvės kol kas ne iš lygiųjų....
Atsakyti
QUOTE(agnulia @ 2016 01 03, 20:43)
Gal kas turite  Baby City jogger GT modeli,ar imanoma su juo vaziuoti zvirkeliu? Ar sis vezimelis netinka,nes aplink praktiskai nera asfaltuoto kelio. Ieskau lengvesnes ir kompaktiskos alternatyvos Maxi Cosi Mura 3.

taip galima,net ziema per sniega vazinejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 12 14, 00:05)
Man joggeryje yra tik vienas trūkumas - pirkinių krepšys. Nors jis reklamuojamas kaip didelis, gal ir talpus jis, bet į jį labai nepatogu ką nors idet.

Keista, nes man jis lb patogus ,didziausia maximos maisa pro sona ikisu biggrin.gif
Atsakyti
Mamos gal zinote kuo skiriasi Cybex sportinuku Balios, Agis ir Iris modeliai ?
Atsakyti