Įkraunama...
Įkraunama...

Sportinukai

Mamos, o kaip baby jogger rieda per sniegą, smėlį, tarkim prie jūros?
Ar jis grynai toks "city"? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Via @@@ @ 2015 03 03, 21:12)
Man labai graziai atrodo juodas joggeris smile.gif, siaip nesu megeja sios spalvos, bet sis atrodo tobulai juodas.

juodo nepirkciau,kaista ten vaikas ,na ir aplamai man per niuru vaikui juoda spalva ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Maikutee @ 2015 03 06, 09:51)
Gal atsiras kaunieciu ir pasakys ar kaune kur nors galima gyvai pamatyti baby joggers vazimeliu? Neapsisprenciam city lite ar mini...  gal yra zinanciu kokie pagrindiniai skirtumai siu vezimeliu?

baby city ju yra,na kol neisperka,o isperka greit biggrin.gif galiu pritarti pasisakiusioms puikus sportinukas thumbup.gif
Atsakyti
laba mamytes,
klausimelis, ar galima atskirai prie vezimelio nusipirkti atskirai tarp koju ta dirzeli ant buomelio dedama?
Atsakyti
Gal padesiu kuriai nors mamytei apsisprest smile.gif Siuo metu Babycity parduotuvese vyksta akcija, perki bet kuri Baby Jogger vezimeli ir dovanu gauni bomeli!
As jau turiu smile.gif Jau laukiu geresniu oru isbandyt vezimeli.
Atsakyti
QUOTE(RAsme @ 2015 04 03, 06:54)
Gal padesiu kuriai nors mamytei apsisprest smile.gif Siuo metu Babycity parduotuvese vyksta akcija, perki bet kuri Baby Jogger vezimeli ir dovanu gauni bomeli!
As jau turiu smile.gif Jau laukiu geresniu oru isbandyt vezimeli.

O idomu kiek siaip buomelis kainuoja g.gif
Atsakyti
http://www.amazon.de...i...er zubehƶr

Cia 29 eurai, o kiek LT uzprasytu neisivaizduoju. Gal panasiai.
Atsakyti
QUOTE(RAsme @ 2015 04 03, 09:33)
http://www.amazon.de...i...er zubehƶr

Cia 29 eurai, o kiek LT uzprasytu neisivaizduoju. Gal panasiai.

Ir idomu, geriau toks, ar tas kur su laikikliu puodeliui g.gif
Atsakyti
Nezinau, as paemiau paprrasta. Mano vaikas kai dar maziukas jam tikrai jokiu padekliuku nereik, o ir kai bus didesnis nemanau kad uzkandziaus vezime vaziuojant .. Pagyvensim pamatysim.
Atsakyti
QUOTE(RAsme @ 2015 04 03, 12:25)
Nezinau, as paemiau paprrasta. Mano vaikas kai dar maziukas jam tikrai jokiu padekliuku nereik, o ir kai bus didesnis nemanau kad uzkandziaus vezime vaziuojant .. Pagyvensim pamatysim.

As galvoju del gerimo, kad patogi isideti. Bet siai isvis galvoju, ar reikalingas tas buomelis g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 04 03, 09:20)
O idomu kiek siaip buomelis kainuoja g.gif

QUOTE(D'esire @ 2015 04 03, 12:08)
Ir idomu, geriau toks, ar tas kur su laikikliu puodeliui g.gif

Lietuvoje 30-32 Eur buomeliai.

Aš pirkau už 30 Eur kur padėkliuko tipo (su vieta puodeliui). Buomelis l.patogiai atsisega (galima atsegti tik vienoje pusėje ir atsilenkia šonan, kai reikia įlipt/išlipt).
Mums patogu - mergina pasistato savo buteliuką, žaislą kokį pasideda ar užkandžiauja biggrin.gif

Tą kitą irgi čiupinėjau (nes tokį ir buvau užsisakius), bet persigalvojau, kai siūlė rinktis.
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2015 04 03, 14:35)
Lietuvoje 30-32 Eur buomeliai.

Aš pirkau už 30 Eur kur padėkliuko tipo (su vieta puodeliui). Buomelis l.patogiai atsisega (galima atsegti tik vienoje pusėje ir atsilenkia šonan, kai reikia įlipt/išlipt).
Mums patogu - mergina pasistato savo buteliuką, žaislą kokį pasideda ar užkandžiauja biggrin.gif

Tą kitą irgi čiupinėjau (nes tokį ir buvau užsisakius), bet persigalvojau, kai siūlė rinktis.

Dekui uz pasidalinima drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 04 03, 15:13)
As galvoju del gerimo, kad patogi isideti. Bet siai isvis galvoju, ar reikalingas tas buomelis g.gif

nelabai ax.gif
Atsakyti