Įkraunama...
Įkraunama...

Jis kvailys

Jis mane mete cry.gif nezinau, jau nei verkti nesinori, nenoriu ir paguodos, norisi tik issikalbet. Priezasciu nezinau. Nieko nezinau, ir ta nezinia zudo. Jis man pasako kad viskas baigta, kad taip geriau, kita diena akabina ir laiko mane suspaudes is visu jegu. Zinau kad jam nenusisikt ant manes, zinau kad jis nenori manes iskaudinti, bet taip dar labiau ir iskaudina. As jo nesuprantu, jis man nieko tiesiai sviesiai nepasako. Man sunku. Sunku susitaikyti kai nezinai del ko turi susitaikyt su tuo. Pasakytu priezastis, pasakytu paprasciausia kad nenori nieko bendro turet, pazliumbciau pora dienu ir pamirsciau. O dabar sedziu, vos ne terorizuoju ir nezinau stengtis toliau ar paprasciausia nuleisti ranka, t.y. padaryti tai ko daryti nesinoretu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bimbale: 05 spalio 2005 - 00:08
Jei jis ir bailys, ir ožys, ir gaidys.. tai kam tau tokio išvis reikia? blink.gif

Jei jau taip pasielgė - privertė bent vieną ašarą išlieti, tai jis nevertas nei sekundės kad apie jį galvotum schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2005 10 05, 02:51)
Jei jis ir bailys, ir ožys, ir gaidys.. tai kam tau tokio išvis reikia?  blink.gif

Jei jau taip pasielgė - privertė bent vieną ašarą išlieti, tai jis nevertas nei sekundės kad apie jį galvotum  schmoll.gif

tu ne lietuvoje kaip matau, tai ir negali suprast kodel taip pavadinau smile.gif cia vieno naujojo hito zodziai, o kaip sakoma is dainos zodziu neiskirpsi biggrin.gif is situ 4 palyginimu jam tiktu tik vienas, t.y. bailys. bet esme ne tame. reikalas tame kad ir kiek asaru jis priverte mane isliet, vistiek prisiminus kaip gera buvo sunku susitaikyti su tuo kad jo nebematysiu. aisku isgyvensiu, bet dabar nesinori nieko, norisi tik kad jis stipriai stipriai mane apkabintu ir niekad nepaleistu sad.gif
Atsakyti
daina doh.gif O aš galvojau, tavo jausmų protrūkis biggrin.gif

tik laikas išgydys... 4u.gif Jei dabar atrodo, kad JIS tas vienintelis nepakartojamas - tai žinok, kad kitas bus DAR GERESNIS. Patikėk, tikrai taip bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2005 10 05, 03:48)
daina  doh.gif  O aš galvojau, tavo jausmų protrūkis  biggrin.gif

tik laikas išgydys...  4u.gif  Jei dabar atrodo, kad JIS tas vienintelis nepakartojamas - tai žinok, kad kitas bus DAR GERESNIS. Patikėk, tikrai taip bus  mirksiukas.gif

dekui uz palaikyma mirksiukas.gif zinau kad bus ir kitas ir kad bus geresnis ir kad laikas viska isgydys, zinau tai tikrai, bet dabar vistiek kazkaip skauda sirdele, kazkaip prisiminus viska kas buvo gero (o blogo isvis atrodo nebuvo) tai taip gaila pasidaro kad viskas eme ir nutruko, as su juo buvau be galo laiminga, as tiek daug nesu gavusi is nieko kito, tiek demesio, tiek silumos, o cia kazkoki nelemti nesklandumai paima ir viska sugriauna sad.gif del to ir nelengva. bet aisku kada nors prisiminus sita skausma kuri dabar jauciu riedes ne asaros o ims juokas, tik kad tai pasiekciau reik pereit sia skausmo stadija.
Atsakyti
Labai jau primena Zuikytukėliausios istoriją... Tik kirvio nėra... Kol kas...
Atsakyti
QUOTE(Bimbale @ 2005 10 05, 05:11)
<...>zinau kad bus ir kitas ir kad bus geresnis ir kad laikas viska isgydys, zinau tai tikrai, bet dabar vistiek kazkaip skauda sirdele, kazkaip prisiminus viska kas buvo gero
<...>bet aisku kada nors prisiminus sita skausma kuri dabar jauciu riedes ne asaros o ims juokas, tik kad tai pasiekciau reik pereit sia skausmo stadija.

Na va, pati kuo puikiausiai supranti, kad viskas praeis. Pirmiausia - jei jau atstumia, nieko neaiškina, nieko nesako, - tai manyje užvirtų kraujas ir savigarba, pasiųsčiau po velnių, paverkčiau savaitę, dvi, mėnesį, po to viską iš naujo statyti pradėčiau. Juk dabar, kai vieną dieną meta, o kita apkabina (man toks įspūdis susidarė), Tau nieko gero, tik kasdieninis stresas, kasdieninės ašaros ir galvojimas, ką Tu ne taip padarei.. Laikykis rolleyes.gif
Atsakyti
ot negaliu pernešti mažvaikiu vyrų, elgiasi kaip boba, negi taip sunku pasakyti priežastis dėl ko palieka...nesuprantu tokių žmonių. Tau reikia bobos? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(klumpele @ 2005 10 05, 09:14)
ot negaliu pernešti mažvaikiu vyrų, elgiasi kaip boba, negi taip sunku pasakyti priežastis dėl ko palieka...nesuprantu tokių žmonių. Tau reikia bobos? blink.gif


drinks_cheers.gif Pasakytu kas kaip ir kodel. Nesakau, kad pasidarytu lengviau, labai skaudetu, bet ir greiciau praeitu... Ir kam jis tau toks, kuris bijo tiesiai sviesiai pasakyti ir dar pats vaidina kankini?
Atsakyti
Žinai, patart galiu tik viena- išlaikyk orumą, sukaupk valią, ir daugiau niekada jam nebeskambink, niekada jo nebeieškok. Pati kažkada tai patyriau, ir džiaugiuosi tuom- jeigu nematė reikalo paaiškint- tau ir neturi būt įdomu, praeis kiek laiko, susirasi kitą, paskui gal net ir dar kitą, bet liksi išlaikius orumą, o ne laksčius iš paskos kaip uodega...

P.S. O pasakyti "tu man nusibodai" drįsta toli gražu ne kiekvienas, ir m es pačios juk ne visada išdrįstam, ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atakapa: 05 spalio 2005 - 10:49
skaitau ir atrodo, kad cia mano istorija doh.gif
tik geriau kad pas mane viskas jau baigesi pries 2menesius...
galiu pasakyti tik viena, tokie vyrai neverti moteru pagarbos, nes tokie kurie bijo pasakyti issiskyrimo priezasti yra BAILIAI... BOBOS... ir visokios kitokios siuksles... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2005 10 05, 08:18)
Labai jau primena Zuikytukėliausios istoriją... Tik kirvio nėra... Kol kas...

tau tai neturiu ka pasakyti, verki depresijos temoj, zmones bando padeti o pasirodo zaidi. seip visai ne juokingi toki dalykai ir nematau reikalo zaisti tavo idiotisku zaidimu.

QUOTE(zuiqis @ 2005 10 05, 08:49)
Na va, pati kuo puikiausiai supranti, kad viskas praeis. Pirmiausia - jei jau atstumia, nieko neaiškina, nieko nesako, - tai manyje užvirtų kraujas ir savigarba, pasiųsčiau po velnių, paverkčiau savaitę, dvi, mėnesį, po to viską iš naujo statyti pradėčiau. Juk dabar, kai vieną dieną meta, o kita apkabina (man toks įspūdis susidarė), Tau nieko gero, tik kasdieninis stresas, kasdieninės ašaros ir galvojimas, ką Tu ne taip padarei.. Laikykis  rolleyes.gif

taip, tikrai, siandien verkiu, ryt vel ji pamacius dziaugiuosi, zinau kad durnai elgiuosi jog dar tebebendrauju, bet kazkaip nesugebu jam atsispirt. priezastys musu nebuvimo kartu yra man pasakytos, tik kad jos kvailos, jeigu tikeciau kad tikrai del to mes nesam kartu kovociau ir priversciau ji taip negalvot, bet nezinau ar tai tik vyniojimas i vata ar tai tiesa.

QUOTE(klumpele @ 2005 10 05, 09:14)
ot negaliu pernešti mažvaikiu vyrų, elgiasi kaip boba, negi taip sunku pasakyti priežastis dėl ko palieka...nesuprantu tokių žmonių. Tau reikia bobos? blink.gif

priezastis kaip ir zinau istikro, bet netikiu kad tai tikrai tos priezastyt. zinai kaip sakoma gal tik bando neiskaudint. vakar parasiau kad noreciau suzinoti visa teisybe ir kad nebijotu manes tikrai tai neiskaudins, bet atsakymo taip ir nesulaukiau sad.gif gal pakartot klausima? g.gif ar pamirst ir baigt isviso zaist tuos idiotiskus zaidimos? nors noreciau viska issiaiskinti istikro

QUOTE(knielita @ 2005 10 05, 09:45)
drinks_cheers.gif Pasakytu kas kaip ir kodel. Nesakau, kad pasidarytu lengviau, labai skaudetu, bet ir greiciau praeitu... Ir kam jis tau toks, kuris bijo tiesiai sviesiai pasakyti ir dar pats vaidina kankini?

seip as ir pati bijociau tiesiai sviesiai pasakyt, taigi pilnai ji suprantu

QUOTE(Atakapa @ 2005 10 05, 10:48)
Žinai, patart galiu tik viena- išlaikyk orumą, sukaupk valią, ir daugiau niekada jam nebeskambink, niekada jo nebeieškok. Pati kažkada tai patyriau, ir džiaugiuosi tuom- jeigu nematė reikalo paaiškint- tau ir neturi būt įdomu, praeis kiek laiko, susirasi kitą, paskui gal net ir dar kitą, bet liksi išlaikius orumą, o ne laksčius iš paskos kaip uodega...

P.S. O pasakyti "tu man nusibodai" drįsta toli gražu ne kiekvienas, ir m es pačios juk ne visada išdrįstam, ar ne?

as galiu jam nerasyti, galiu jo vengti, bet susitikimo su juo vistiek neisvengsiu smile.gif

QUOTE(Pikciurna_ @ 2005 10 05, 12:09)
skaitau ir atrodo, kad cia mano istorija  doh.gif
tik geriau kad pas mane viskas jau baigesi pries 2menesius...
galiu pasakyti tik viena, tokie vyrai neverti moteru pagarbos, nes tokie kurie bijo pasakyti issiskyrimo priezasti yra BAILIAI... BOBOS... ir visokios kitokios siuksles...  thumbup.gif

kad ir koks bebutu vistiek man jis wub.gif
Atsakyti