Įkraunama...
Įkraunama...

Jis kvailys

QUOTE(Bimbale @ 2005 10 05, 16:51)
tau tai neturiu ka pasakyti, verki depresijos temoj, zmones bando padeti o pasirodo zaidi. seip visai ne juokingi toki dalykai ir nematau reikalo zaisti tavo idiotisku zaidimu.

Depresijos temoj nežaidžiau, tavo pagalbos neatsimenu, ir kiek suprantu šita tema ne apie mano depresiją? Ar labai norisi įkąsti, nes mano postas nepatiko? Nepadės, ne tu pirma, jau spėjau storą odą užsiaugint tongue.gif O istorijos tikrai panašios - bent jau pavadinimai tai beveik viens prie vieno. Ir esmė beveik ta pati... Tik ten vyras kiaulė, o čia gaidys rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2005 10 05, 17:00)
Depresijos temoj nežaidžiau, tavo pagalbos neatsimenu, ir kiek suprantu šita tema ne apie mano depresiją? Ar labai norisi įkąsti, nes mano postas nepatiko? Nepadės, ne tu pirma, jau spėjau storą odą užsiaugint tongue.gif  O istorijos tikrai panašios - bent jau pavadinimai tai beveik viens prie vieno. Ir esmė beveik ta pati... Tik ten vyras kiaulė, o čia gaidys rolleyes.gif

1) del temos pavadinimo jau rasiau smile.gif
2) svarbu as prisimenu pagalba tau teikta, tik paskui buvo gaila suzinojus kad tu tik zaidei
3) galvok ka nori, man tavo nuomone visiskai neidomi, nes kritai mano akyse
Atsakyti
QUOTE(Bimbale @ 2005 10 05, 17:18)
1) del temos pavadinimo jau rasiau smile.gif
2) svarbu as prisimenu pagalba tau teikta, tik paskui buvo gaila suzinojus kad tu tik zaidei
3) galvok ka nori, man tavo nuomone visiskai neidomi, nes kritai mano akyse

Kaip suprantu, depresijos šleifo šitam forume neatsikratysiu, tai galim išsiplėsti.
2. Gal galiu sužinoti, kas suteikė tau tokią informaciją, nes man tai naujiena?
3. Oi, dabar tai tikrai susirūpinau savo statusu...
Atsakyti
Bimbale suprantu, kaip tau dabar yra skaudu sad.gif Tokiu nutikimu mano gyvenime buvo ne vienas. Pati kaip kvaile laksciau paskui viena debila, kuris tikrai nebuvo vertas mano asaru. Jis taip pat kaip taviskis, tiesiog paliko. Nieko nepaaiskines... Tad dabar zinau, kad svarbiausia yra nuryti ta karteli ir pamirsti.
Kaip sakoma........ Paleisk ji, jei sugris- vadinasi jis tavo, o jei ne- vadinasi niekada tavo ir nebuvo...(ar panasiai ax.gif )
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 10 05, 18:32)
Kaip sakoma........ Paleisk ji, jei sugris- vadinasi jis tavo, o jei ne- vadinasi niekada tavo ir nebuvo...(ar panasiai ax.gif )

Angliškai tai skamba taip: "If you love something, set it free. If it doesn't come back, it has never been yours." Bet man prie dūšios daug artimiau šis variantas: "If you love something, set it free. If it doesn't come back, hunt it and kill it down." mirksiukas.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Bimbale @ 2005 10 05, 01:06)
Jis mane mete  cry.gif  nezinau, jau nei verkti nesinori, nenoriu ir paguodos, norisi tik issikalbet. Priezasciu nezinau. Nieko nezinau, ir ta nezinia zudo. Jis man pasako kad viskas baigta, kad taip geriau, kita diena akabina ir laiko mane suspaudes is visu jegu. Zinau kad jam nenusisikt ant manes, zinau kad jis nenori manes iskaudinti, bet taip dar labiau ir iskaudina. As jo nesuprantu, jis man nieko tiesiai sviesiai nepasako. Man sunku. Sunku susitaikyti kai nezinai del ko turi susitaikyt su tuo. Pasakytu priezastis, pasakytu paprasciausia kad nenori nieko bendro turet, pazliumbciau pora dienu ir pamirsciau. O dabar sedziu, vos ne terorizuoju ir nezinau stengtis toliau ar paprasciausia nuleisti ranka, t.y. padaryti tai ko daryti nesinoretu.

Dažnai taip elgiasi asmenys turintys menkavertiškumo jausmą. Mąsto maždaug taip: jei ta moteris su... manim tokiu netikėliu, reiškia- ji dar menkesnė už mane. Tokiam žmogui gera, kai moteris parodo švelnią panieką ir sudaro įspūdį, kad ją kas nors tuoj tuoj nuvilios. Bėk nuo tokio tolyn.
Jei labai myli, tai sukurk iliuziją, kad kažkam rūpi, kad turi kitą, tuomet gausi kaltinimus "neištikimybe" ir brangenybė kurį laiką bus šalia, kol jausis menku padarėliu išlošusiu loterijoje aukso puodą. Tada istorija kartosis ir jausiesi kaip voverė rate Jūsų teisė -rinktis
Atsakyti
QUOTE(Joalin @ 2005 10 05, 18:32)
Bimbale suprantu, kaip tau dabar yra skaudu sad.gif Tokiu nutikimu mano gyvenime buvo ne vienas. Pati kaip kvaile laksciau paskui viena debila, kuris tikrai nebuvo vertas mano asaru. Jis taip pat kaip taviskis, tiesiog paliko. Nieko nepaaiskines... Tad dabar zinau, kad svarbiausia yra nuryti ta karteli ir pamirsti.
Kaip sakoma........ Paleisk ji, jei sugris- vadinasi jis tavo, o jei ne- vadinasi niekada tavo ir nebuvo...(ar panasiai ax.gif )

bandau, tik pati supranti kad is pradziu nera lengva, kaltini save, grauziesi, ir seip ........

QUOTE(Enija @ 2005 10 05, 18:50)
Dažnai taip elgiasi asmenys turintys menkavertiškumo jausmą. Mąsto maždaug taip: jei ta moteris su... manim tokiu netikėliu, reiškia- ji dar menkesnė už mane. Tokiam žmogui gera, kai moteris parodo švelnią panieką ir sudaro įspūdį, kad ją kas nors tuoj tuoj nuvilios. Bėk nuo tokio tolyn.
Jei labai myli, tai sukurk iliuziją, kad kažkam rūpi, kad turi kitą, tuomet gausi kaltinimus "neištikimybe" ir brangenybė kurį laiką bus šalia, kol jausis menku padarėliu išlošusiu loterijoje aukso puodą. Tada istorija kartosis ir jausiesi kaip voverė rate  Jūsų teisė -rinktis


kas keisciausia visa laika as vaidinau daug maz abejinga, saipydavausi is jo, elgiausi kartais tikrai labai negeraziai, jis pasiskusdavo ir pamirsdavo, o kai as pradejau elgtis graziai viskas eme ir pasibaige. taip ir nesupratau kame esme. gal paprasciausia istikro priezastys yra tos kurias jis man jau anksciau minejo. tokios priezastys pries kurias as dar galeciau pasokineti. ai nebezinau. ryt einu i pasimatyma, issiaiskinsiu kiek man visgi brangus tas buves
Atsakyti
QUOTE(nuodeme @ 2005 10 05, 19:44)
Angliškai tai skamba taip: "If you love something, set it free. If it doesn't come back, it has never been yours." Bet man prie dūšios daug artimiau šis variantas: "If you love something, set it free. If it doesn't come back, hunt it and kill it down." mirksiukas.gif  tongue.gif

Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Virdzinija @ 2005 10 05, 03:51)
Jei jis ir bailys, ir ožys, ir gaidys.. tai kam tau tokio išvis reikia?  blink.gif

Jei jau taip pasielgė - privertė bent vieną ašarą išlieti, tai jis nevertas nei sekundės kad apie jį galvotum  schmoll.gif

Apžiūrėjau Meksiką. Fantastiška, gražu ,nuostabu, neprilydstama. Kaip susipažinote? Toksai labai moteriškas smalsumas.
O kad netrintų mano žinutės, pritariu minčiai: nevertas, tik ar gali širdžiai įsakyti? Kol pati nesupranti ko esi verta ar ne, tai ir kankiniesi.
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 10 06, 21:08)
Kaip susipažinote? Toksai labai moteriškas smalsumas.

cia ne man sitas klausimas kaip suprantu buvo adresuotas?
Atsakyti
QUOTE(Bimbale @ 2005 10 06, 22:49)
cia ne man sitas klausimas kaip suprantu buvo adresuotas?

Nea, čia buvo meksikietei. Juk taip šaunu, kai toks atstumas ne kliūtis rasti laimę. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2005 10 06, 21:08)
Apžiūrėjau Meksiką. Fantastiška, gražu ,nuostabu, neprilydstama. Kaip susipažinote? Toksai labai moteriškas smalsumas.


Internetu 4u.gif

Moralas toks - neieškok - rasi, jei lemta - liksit kartu nepaisant jokių kliūčių, jei tai MEILĖ - visas pasaulis pasirodys toks mažas prieš ją... 4u.gif wub.gif
Atsakyti