Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(Manodala @ 2009 10 30, 09:02)
Manau,kad neislaikimu statistika visur daugmaz panasi. Nes gi visi nori pasipelnyti  blink.gif

tai tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Taip, kas butu jei visi islaikytu is pirmo karto? Gi reikia pasipelnyti. Gaila regitra neidejus 2009 metu duomenu apie islaikymus is pirmo karto, kas nematet galit panagrineti 2008 duomenis:

http://www.regitra.l...cio_egz_rez.pdf
Atsakyti
Cia as ne aplamai apie statistika rasiau,bet tai kad forume nepastebejau siaulieciu kurie is pirmo karto islaike.
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 10 30, 13:00)
Cia as ne aplamai apie statistika rasiau,bet tai kad  forume nepastebejau siaulieciu kurie is pirmo karto islaike.


Tai taip, as ta statistika siaip, tik tarp kitko ikeliau, gal kam bus idomu mirksiukas.gif
Atsakyti
Nepasisekė. Neišvažiavau net iš aikštelės. Laikiausi Šiauliuose. Gavau tą vienintelę ilgą mašiną... Gaila :S
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2009 10 30, 12:10)
Tai taip, as ta statistika siaip, tik tarp kitko ikeliau, gal kam bus idomu mirksiukas.gif

Perskaiciau va dabar ta statisika,na siauliuose procentas islaikiusiu is pirmo karto,tikrai ne pats didziausias. verysad.gif O tu Ingridaaa,nenusimink,nu aplenkia tuos siauliecius fortuna,bet ka jau padarysi.
Atsakyti
Sveikos merginos, nenusiminkit taip labai. Neislaikysit is pirmo islaikysit is antro, nenuleiskit ranku ir manau, kad labai ilgai netemkit po fiasko gumos. Kad neprarastumet igudziu.
As vakar Kaune islaikiau is pirmo karto thumbup.gif , sakau visiems kad tikrai labai pasiseke, nepasitikejau savo jegomis ir siaip labai drebejau, bet pasitaike geras instruktorius ax.gif , kuris ir padrasino, ir dar daug patarimu dave. Tada kazkaip susikaupiau ir viskas pavyko clap.gif. Negaliu patiketi lik siol bigsmile.gif
Sekmes ir jums mergytes ir nenuleiskit ranku, svarbu kazkaip susimti save i rankas ir pasitiketi savimi yess.gif
Atsakyti
Ingridaaa, galbūt tai pamoka, kad reikia pasitikėti savo jėgomis net gavus didesnę mašiną, nei tikiesi 4u.gif 4u.gif 4u.gif

o aš atsimenu, kad man nebuvo didelio skirtumo, kokią mašiną gausiu. taip, su mažesne lengviau, bet gyvenime tenka vairuot ne tik polo ar golfukus, tai būtų kaip ir praktika prieš tikrąjį važiavimą 4u.gif o šiaip instruktorius yra ir pasakojęs, kaip reikia stebėti tuos kuoliukus gavus universalą. tik pliusas man asmeninis buvo tas, kad mokiaus po to važinėt ir su pežais, kurie yra didesni už golfukus 4u.gif

reziumė - šį kartą neišlaikėt, bet pasisėmėt patirties ir pasitikėsit savimi labiau kitą kartą user posted image
Atsakyti
Ingridaaa, suprantu tave, su ilga masina sunkiau... Bet antra karta gausi trumpesne ir viskas bus gerai! Registruokis antram bandymui mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Vakar islaikiau egzamina o siandien pasirodo jau teises padarytos! Kaip greit! bigsmile.gif O seniau zmones juk menesi ju laukdavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalajte @ 2009 10 29, 20:55)
parodyk man jus ta vieta,kurioje as paminejau daugiskaita?matau,kad nesupratot cia,jei isiskaitysit pamatysim,neverta cia net irodinet cool.gif

Jus raset, kad su Astra neimanoma uzgesti. As parasiau, kad imanoma, kaip ir su kuria kita masina. Viskas.

QUOTE(waja28 @ 2009 10 30, 12:00)
Cia as ne aplamai apie statistika rasiau,bet tai kad  forume nepastebejau siaulieciu kurie is pirmo karto islaike.

Deja, bet Siauliuose buna vienas didziausiu skaicius neislaikanciuju rolleyes.gif
Atsakyti
vaiduliauskis, sveikinimai!!!!

Aš nenusimenu, bet tiesiog kai pradedantis žmogus esi, tai yra man pvz skirtumas su kokia mašina laikyt egzaminą. Ji ilga ar trumpa biggrin.gif
Atsakyti