Įkraunama...
Įkraunama...

Regitra

QUOTE(Ingridaaa @ 2009 10 30, 12:35)
Nepasisekė. Neišvažiavau net iš aikštelės. Laikiausi Šiauliuose. Gavau tą vienintelę ilgą mašiną... Gaila :S


Kame mašinos ilgumas pasireiškia? Ji ilgesnė tik vizualiai mirksiukas.gif
O Golfiukai ir Astros be abejo vos vos gabaritais skiriasi, bet ta vadinamoji ilgoji mašina nėra kažkoks nesusipratimas ir atvežta ten tam kad sukirtinėtų žmones.. Visos jos telpa į tuos pačius rėmus, su nedideliais nukrypimais,kurie abejoju ar turi ženklaus poveikio egzamino sėkmei.
Nors man vizualiai Astra atrodo milžiniška prie Golfą, bet taip nėra juk. Yra Regitroj nustatyti standartai ir jų laikomasi.
smile.gif Taip kad nėra čia ko baimintis..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnite: 30 spalio 2009 - 16:51
QUOTE(Ingridaaa @ 2009 10 30, 16:41)
vaiduliauskis, sveikinimai!!!!

Aš nenusimenu, bet tiesiog kai pradedantis žmogus esi, tai yra man pvz skirtumas su kokia mašina laikyt egzaminą. Ji ilga ar trumpa biggrin.gif

Zinoma kad yra skirtumas,juk mes tokie dar vairuotojai,kad ir keletu centimetru didesne masina,jau mums baisiai atrodo.O juolab kad aikstelej iskalam mintinai iki kurio kuoliuko davaziuot,kiek pasukt ir t.t jau man su ta mazaja astra skirtumas jautes,o kaip su ta didele,neisivaizduoju.Paprasciausiai reiktu pasimokyt su visom masinom,bet kad tu astru sunku rast mokyklose.o kokioj tu mokykloj mokaisi?
Atsakyti
QUOTE(waja28 @ 2009 10 29, 21:08)
O as jau pamaniau kad siauliuose.nes vat kiek skaitau tai is pirmo karto islaiko-kaune,vilniuj,klaipedoj...perskaisiau nemazai praeitu temu,bet nepastebejau kad kas siauliuose is pirmo karto issilaike.Tai kas cia su tais siauliais daros,gal tikrai siauliu regitra sunkiausia iveikti.o gal pas mus mokyklos neparuosia kaip reik.kazkaip  g.gif keista.

Nežinau kaip Klaipėdoj, bet Kaune bent jau pernai buvo didžiausias neišlaikančiųjų iš pirmo karto. Šiauliai irgi kažkur prie "prizininkų". O didžiausias išlaikančių skaičius berods Panevėžy.
Atsakyti
na va, šiandien ir aš jau pagaliau pabaigiau šituos kryžiaus kelius ir dabar jau beliko tik atsiimti vairuotojo pažymėjimą. atsisukus į praeitį, darosi baisu pagalvojus, kiek visko reikėjo padaryti ir kiek buvo sugadinta nervų ląstelių, tačiau dabartinė euforijos būsena atperka viską. nors, jeigu reikėtų visą tai pakartoti dar kartą, tikrai nesiryžčiau. bent jau artimiausiu metu..

na, o dar besigrumiančioms su "Regitra" linkiu sėkmės ir kantrybės. viskas kada nors vistiek baigiasi : )

Atsakyti
QUOTE(Krist* @ 2009 10 31, 11:09)

Sveikinimai 4u.gif is kelinto karto, kad visa tai jau vadinat kryziaus keliais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Krist* @ 2009 10 31, 11:09)
na va, šiandien ir aš jau pagaliau pabaigiau šituos kryžiaus kelius ir dabar jau beliko tik atsiimti vairuotojo pažymėjimą. atsisukus į praeitį, darosi baisu pagalvojus, kiek visko reikėjo padaryti ir kiek buvo sugadinta nervų ląstelių, tačiau dabartinė euforijos būsena atperka viską. nors, jeigu reikėtų visą tai pakartoti dar kartą, tikrai nesiryžčiau. bent jau artimiausiu metu..

na, o dar besigrumiančioms su "Regitra" linkiu sėkmės ir kantrybės. viskas kada nors vistiek baigiasi : )

sveikinimai didžiausi bis.gif
Atsakyti
QUOTE(Krist* @ 2009 10 31, 11:09)
na va, šiandien ir aš jau pagaliau pabaigiau šituos kryžiaus kelius ir dabar jau beliko tik atsiimti vairuotojo pažymėjimą. atsisukus į praeitį, darosi baisu pagalvojus, kiek visko reikėjo padaryti ir kiek buvo sugadinta nervų ląstelių, tačiau dabartinė euforijos būsena atperka viską. nors, jeigu reikėtų visą tai pakartoti dar kartą, tikrai nesiryžčiau. bent jau artimiausiu metu..

na, o dar besigrumiančioms su "Regitra" linkiu sėkmės ir kantrybės. viskas kada nors vistiek baigiasi : )

Suprantu,as turbut jei atsukciau laika,gal ir pagalvociau gerai ar verta mokytis,nes nervu irgi daug kainavo,jau ne nekalbant apie regitra,vien per pravaziavimus daug svorio numeciau(nors cia gal ir pliusas)tik va kol viska dar baigsiu,nezinau,i zombi pavirsiu.Na bet ka darysi,jei jau pradejau,tai reik eit iki pergales.O tau didziuliai sveikinimai!!!! 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar neišlaikiau antrą kartą. Kaltinu tik save, nes nesugebėjau susitvarkyti su baime. Aikštelę pravažiavau idealiai (kaip ir pirmą kartą), tada važiavome į miestą (čia Vilniuje). Visų pirma ilgai stovėjau šalutiniam kely, nes kažkur buvau prisiskaičiusi, kad jeigu išvažiuoji į pagrindinį, jei net labai toli mašina matosi - kritinė klaida. Na pagaliau išvažiavau, sukome į dešinę. Ten buvo greitėjimo juosta, man iš nervų susišvietė, kad A juosta. Pradėjau sukinėt į kitą juostą (aišku, avarinė situacija), sustojome. Jis man davė antrą šansą, bet dar labiau susimoviau. Išvažinėjau iš tos greitėjimo juostos ir, matyt, sankabos iki galo neįmyniau ir neįjungiau bėgio. Va tada man prasidėjo panika, pasimečiau, pradėjau nesąmones daryti. Na ir, aišku, daugiau šansų jis man nedavė. Ir gerai, nes neįsivaizduoju kaip važinėčiau gatvėmis, jeigu jau tokias nesąmones darau. Aišku, jis mane ramino, sakė, kad čia baimė kalta ir man reikia kaip nors jos atsikratyti. Nes mašiną valdau (aikštelėje viską gerai padarau), tik trūksta ryžtingumo ir patirties.

Nežinau ką daryti. Esu pravažiavus 19 pamokų. Buvo didelių pertraukų tarp jų (dėl įvairių priežasčių). Kai pasiklausau, kad kiti išlaiko ir 10 pravažiavę, pasijaučiu tokia nevykėle ir nevėkšla, kad baisu doh.gif doh.gif Pinigų kalnų tikrai neturiu (esu studentė) ir nebežinau ką daryti. Jau esu investavus labai daug į tas teises, bet jeigu pasiryšiu eiti iki galo, investuosiu dar daugiau ir nesu tikra, ar kada nors man atsipirks šis "malonumas". Bent jau kiek nervų išeikvota, tai... Žodžiu, dabar esu pasimetusi ir visiškai nežinau, ką daryti sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mumuke @ 2009 10 31, 15:34)

Gaila. Jokiu budu nemeskite visko, islaikysite tikrai. Nevertetu nusiminti, saves nuvertinti. Tiesa, mazai kas isvazineje 10 privalomu ravaziavimu, jau eina i Regitra laikyti ir islaiko. Daugumai bet kokiu atveju reikia dar papildomu, tad tikrai nesat neveksla, ypac, jei egzaminuotojas pasake pastaba, kad masina valdote. Tereikia sutramdyti baime, jauduli, kad ir kaip sunku ebutu.
Atsakyti
Mumuke, tikrai nemesk vairuoti 4u.gif Tik kitaip nei anksciau nusiteik. Jau zinai, kas buna per egzamina, zinai savo klaidas, jei turi galimybe vel uzserigistruok ir iki egzamino bandyk dar ir dar su instruktoriumi pasivazineti, o gal gali su teciu ar vyru pasivazinet? Taip pat issirink laika, kai judejimas ne toks intensyvus ir vaziuok per egzamena geriau leciau, bet be klaidu. As taip dariau. Nors su instruktoriumi gana reitai vazinejau, bet per egza leciau, ramiai galvojau kuria juosta vaziuosiu, irgi salutiniam kelyje laukiau, kal buvau isitikinusi, kad kiti automobiliai dar toli. Taip, kartais tai buna nekritine klaida per letai vaziuoti, bet tai geriau ne kritine ir pavojinga. Nepamirsk, kad dabar mums zaliems reikia ne apie greiti galvoti, o butent apie saugu vaziavima...
Ai tiesa, mano greitis buvo apie 40, ir tik tiesiame gerame kelyje 50
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Nastiushka*: 31 spalio 2009 - 15:37
QUOTE(Littly @ 2009 10 31, 15:44)
Gaila. Jokiu budu nemeskite visko, islaikysite tikrai. Nevertetu nusiminti, saves nuvertinti. Tiesa, mazai kas isvazineje 10 privalomu ravaziavimu, jau eina i Regitra laikyti ir islaiko. Daugumai bet kokiu atveju reikia dar papildomu, tad tikrai nesat neveksla, ypac, jei egzaminuotojas pasake pastaba, kad masina valdote. Tereikia sutramdyti baime, jauduli, kad ir kaip sunku ebutu.


Egzaminuotojas nesakė, kad valdau mašiną, pati taip manau, nes aikštelėje du kartus laikydama nepadariau klaidų. Pirmas egzaminuotojas man sakė, kad vos spėjo sustabdyti, nes buvo atsipalaidavęs su manimi važiuodamas ir manė, kad nereikės nieko daryti, tik ramiai pravažiuoti maršrutą, nes aš išlaikysiu (čia jo žodžiai). Didžiausia mano klaida - panika, kai kas nors atsitinka doh.gif doh.gif


QUOTE(*Nastiushka* @ 2009 10 31, 16:36)
Mumuke, tikrai nemesk vairuoti  4u.gif Tik kitaip nei anksciau nusiteik. Jau zinai, kas buna per egzamina, zinai savo klaidas, jei turi galimybe vel uzserigistruok ir iki egzamino bandyk dar ir dar su instruktoriumi pasivazineti, o gal gali su teciu ar vyru pasivazinet? Taip pat issirink laika, kai judejimas ne toks intensyvus ir vaziuok per egzamena geriau leciau, bet be klaidu. As taip dariau. Nors su instruktoriumi gana reitai vazinejau, bet per egza leciau, ramiai galvojau kuria juosta vaziuosiu, irgi salutiniam kelyje laukiau, kal buvau isitikinusi, kad kiti automobiliai dar toli. Taip, kartais tai buna nekritine klaida per letai vaziuoti, bet tai geriau ne kritine ir pavojinga. Nepamirsk, kad dabar mums zaliems reikia ne apie greiti galvoti, o butent apie saugu vaziavima...
Ai tiesa, mano greitis buvo apie 40, ir tik tiesiame gerame kelyje 50


Na neištekėjus aš dar, su draugu važinėjau, pas jį koltukas benzininis senas, tai valdymas labai skiriasi (aikštelėje važinėjome). Pas tėtį automatas doh.gif Iš tikrųjų man trūksta ryžtingumo ir drąsos, bet turbūt ne visi iš pradžių būna Šumacheriai. Bet kai jau pasimetu, tai pasimetu.. o tai leidžia man manyti, kad esu visiškai nepasiruošusi vairavimui savarankiškai doh.gif doh.gif
Atsakyti
Mumuke,

Aš manau, kad pirmiausiai reiktų nurimti ir gerai pagalvoti apie savo daromas klaidas.
Ar tikrai tai tik išsiblaškymas? O gal per mažos teorinės kelių eismo žinios?
Geriausia būtų tai sau 'semtis' patirties važinėjant mieste su bet kokia mašina. Juk svarbiausia pajausti judėjimą, išmokti tinkamai rikiuotis, pajaustis važiavimą tokį paprastą, miesto, kuomet atsiranda šimtas klaidų (ir net patyrusiems vairuotojams jų kyla kasdien) tačiau ir patyrę ir naujokai privalo mokėt ištaisyt tas klaidas sekundžių tikslumu.
Aš taip pat išlaikiau teises ne iš pirmo karto. Tačiau tik vieną kartą susimoviau pati ir pripažinau sau, kad nejaučiu to miesto judėjimo, tikrojo vairavimo, nesugebu savarankiškai važiuoti, todėl tada labai greit pasimečiau ir sugadinau savo egzaminą.
Laikant paskutinį kartą aš pasitikėjau savim, savo jėgomis ir vairuodama kad ir per egzaminą jaučiau malonumą sėdėdama už vairo ir elgdamasi kaip lygiavertė vairuotoja su kitais, tuomet važinėjančiais automobilių vairuotojais aplink.
smile.gif Mano galva, šiam reikalui subręstama, t.y. reikia važinėtis, mokytis,aiškintis, stebėti save ir taisyti, kol galiausiai PATI SAU gali pasakyti, kad "taip, aš pasiruošusi ir esu pajėgi atsakyti už savo veiksmus kelyje"
O šiaip jeigu įtemptas metas tuomet reikia pagerti kokių raminamų arbatų prieš miegą.. Nes juk įtampa važinėjant laikosi o tai kenkia reakcijai doh.gif
Linkiu ir tikiu, jog viskas pasiseks. Tereikia tik dar kelis prakaito lašelius išlieti 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti