Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .8 tema,

[quote=Nerytė,2009 11 19, 19:38]

Aciu! ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Rastika @ 2009 11 19, 20:57)
**sea**, tavo vaišės  blink.gif  thumbup.gif

tongue.gif
Papildyta:
[quote=daivaP,2009 11 19, 21:22]

blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 19, 20:38)

niam niam... bet ten dar kazkokiom zoletem pabarstyta... mairunu, ciobreliais ar dz. rozmarinu? bigsmile.gif

pamiršau prirašyt, taip, čiobreliais ir rozmarinu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytė @ 2009 11 19, 18:56)
merginos, as ir vel su klausimu, ka galima padaryti is lasisos farso?

Paprasčiausia kotletukus būtų iškepti ax.gif

**sea** essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikucce @ 2009 11 20, 08:35)
Paprasčiausia kotletukus būtų iškepti ax.gif

**sea** essen.gif



aciu 4u.gif
jau radau visa temuke apie lasisa, bet su farsu tik pora recepteliu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulytė @ 2009 11 20, 08:55)
aciu  4u.gif
jau radau visa temuke apie lasisa, bet su farsu tik pora recepteliu  g.gif

su lasisos farsu gali idaryti canellonni makaronus ir uzpilti besameliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(**sea** @ 2009 11 18, 21:59)
Sveikutes!!! prisiskaicius jusu receptuku - mano bandymai. 


visos giria, o aš tai piktai paburbėsiu mad.gif ph34r.gif : stalas gražus, užkandžiai įvairūs wub.gif , bet čia nėra vien nuotraukų tema, jei keliat nuotraukas, prašome surašyti, ką mes matom, net jei atrodo, kad akivaizdu, kas ten lėkštese... Nes, matau, kad ir kitoms kilo klausimų, kokie ten suktinukai, kas tas dryžuotas vėrinukas ir t.t., mane sudomino kažkoks paštetas kaip ant slyvos, ir spėliok pats, kas ten yra doh.gif ..

QUOTE(Joana @ 2009 11 19, 13:50)
Avokado salotos su apelsinais ir ančiuviais  4u.gif


Grožis akims wub.gif .. Noriu paklaust, ar yra kažkas į ką atkreipti dėmesį perkant ančiuvius, niekad nesu pirkusi unsure.gif : geriau mažesni, didesni? Norėčiau išbandyti šį receptą, dar kažkuri buvot įkėlusi jais apvyniotas alyvuoges, tai irgi sudomino bigsmile.gif


Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 11 20, 18:38)
Grožis akims  wub.gif .. Noriu paklaust, ar yra kažkas į ką atkreipti dėmesį perkant ančiuvius, niekad nesu pirkusi  unsure.gif : geriau mažesni, didesni? Norėčiau išbandyti šį receptą, dar kažkuri buvot įkėlusi jais apvyniotas alyvuoges, tai irgi sudomino  bigsmile.gif

pirkau ančiuvius pirmą kartą, kadangi IKI negavau, maximoj radau porą indelių, nesigilinau net, prie progos išbandysiu kitą rūšį, esu mačius stiklainiuke jų, ten viskas matosi, o dėžutėse nepamatysi, tik bandymo būdu išssirinksi smile.gif su alyvuogėm ir aš norėjau daryt, bet šitie buvo tokie plonučiai, neberizikavau, ieškosiu kitos firmos, gal pasiseks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LT saulele @ 2009 11 20, 17:38)
visos giria, o aš tai piktai paburbėsiu  mad.gif  ph34r.gif : stalas gražus, užkandžiai įvairūs  wub.gif , bet čia nėra vien nuotraukų tema, jei keliat nuotraukas, prašome surašyti, ką mes matom, net jei atrodo, kad akivaizdu, kas ten lėkštese... Nes, matau, kad ir kitoms kilo klausimų, kokie ten suktinukai, kas tas dryžuotas vėrinukas ir t.t., mane sudomino kažkoks paštetas kaip ant slyvos, ir spėliok pats, kas ten yra  doh.gif ..
Grožis akims  wub.gif .. Noriu paklaust, ar yra kažkas į ką atkreipti dėmesį perkant ančiuvius, niekad nesu pirkusi  unsure.gif : geriau mažesni, didesni? Norėčiau išbandyti šį receptą, dar kažkuri buvot įkėlusi jais apvyniotas alyvuoges, tai irgi sudomino  bigsmile.gif

Esu visai naujoke, is klaidu mokinames . Ateityje pasitaisysiu 4u.gif . pirktinis vistienos pastetas ispaustas i isbrinkintas slyvas !!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Cia radau vaizdine medziaga, kaip pagaminti sluoksniuota tesla, cia tik truputi kitaip
http://www.manovirtu.....ta tesla.html

O cia video, filmukas rusu kalba
http://go.mail.ru/fr...%...p;sf=0&fr=1

O cia greito paruosimo sluoksniuota tesla, rusu kalba

http://gotovim-doma.ru/view.php?r=367

Atleiskit, kad ne i tema 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oksanik: 21 lapkričio 2009 - 11:44
Aš,norėčiaupasidalinti dėl ančiuvių.
Dažniausiai perku metalinėse dėžutėse jos būna įdėtos į popierines dėžutes.
Patys ančiuviai yra stori dideli.
O,teko pirkti stikliniame indelyje ,nusivyliau,nes jie tokie minkšti,daugiau tos firmos nepirksiu.
Dabar pačią avokadą galima įdaryti ančiuviais. 4u.gif
Reikia išimti kaulą,perpjauti apšlakstyti citrina ,o anciuvius sumaigius su alyvuogėmis įdaryti
Galima ant paruošto avokadosmegtuku pasmeigti ančiuvą+alyvuogią +pomidoro griežinėlį+petražolės sakelę. 4u.gif
Atsakyti
uoi **sea** kaip noreciau papulti prie tavo vaisiu stalo biggrin.gif
Joana, thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Spyglė* @ 2009 11 21, 19:46)
uoi **sea** kaip noreciau papulti prie tavo vaisiu stalo  biggrin.gif
Joana,  thumbup.gif

4u.gif blush2.gif sekanti karta pakviesiu biggrin.gif !
Atsakyti