Įkraunama...
Įkraunama...

Šalti užkandžių receptai su nuotraukomis .8 tema,

dziaugiuosi, kad patiko suniukai, o kas del ausyciu tai jas reikiastipriai ikisti, kad besipuciant sausainiams ausytes neiskristu 4u.gif
Atsakyti
Bandysiu dar karta! 4u.gif
Atsakyti
Aš kepdama sausainius pagal šuniukų idėją (nes visai kitą receptą naudojau, tik formą šuniukų veidelių bandžiau daryt) jų ausytes iš tos pačios tešlos, kaip ir nosytes dariau. Va, kas gavosi smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 11 24, 19:09)
Aš kepdama sausainius pagal šuniukų idėją (nes visai kitą receptą naudojau, tik formą šuniukų veidelių bandžiau daryt) jų ausytes iš tos pačios tešlos, kaip ir nosytes dariau. Va, kas gavosi smile.gif

thumbup.gif labai mieli sunyciai
Atsakyti
As suniukus ir kepiau, nei viena ausyte neiskrito, netgi nosiukus dariau ir tu sausu pusryciu, tokiu nedideliu baronkyciu rudu smile.gif Gavosi super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 11 24, 20:09)
Aš kepdama sausainius pagal šuniukų idėją (nes visai kitą receptą naudojau, tik formą šuniukų veidelių bandžiau daryt) jų ausytes iš tos pačios tešlos, kaip ir nosytes dariau. Va, kas gavosi smile.gif

user posted image


gera ideja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(G.Jurgita @ 2009 11 24, 19:09)
Aš kepdama sausainius pagal šuniukų idėją (nes visai kitą receptą naudojau, tik formą šuniukų veidelių bandžiau daryt) jų ausytes iš tos pačios tešlos, kaip ir nosytes dariau. Va, kas gavosi smile.gif

user posted image



o tai kokia tesla naudojot?
gal galima kokia pirktine panaudot, kad greiciau butu.. blush2.gif
Atsakyti
klausykit kepejos, labai jau smagus tie suniukai ir as nekepus ju jau kelis kart perskaiciau kas negerai su ausytem ir kodel jos iskrenta, nenoretumet kraustytis su siom diskusijom i saldesiuku kepinuku tema?
Atsakyti
QUOTE(čikuraku @ 2009 11 25, 01:44)
klausykit kepejos, labai jau smagus tie suniukai ir as nekepus ju jau kelis kart perskaiciau kas negerai su ausytem ir kodel jos iskrenta, nenoretumet kraustytis su siom diskusijom i saldesiuku kepinuku tema?


ohoho kokie mes nepatenkinti!!! bash.gif
Atsakyti
Bet tikrai tas receptas ne ton temon įdėtas, reiktų jį permesti į saldumynus ar sausainiukus.
Atsakyti
QUOTE(krissp @ 2009 11 25, 12:29)
ohoho kokie mes nepatenkinti!!! bash.gif



ne nepatenkinti, bet tvarka visiems vienoda, paskui ateisit uz poros savaiciu ir ieskosit recepto, saldesiuose, o jis bus cia ir gerbti reiktu kt zmones, kurie stengiasi, renka deda i vietas receptu nuorodas..., del manes tai kad ir apie uzuolaidu balinimo ypatybes cia galit sneket...
Atsakyti
Jei koks receptas patinka, paimu nusirasau, kad nereiktu po to klaidziot ir viskas ax.gif
Atsakyti