Įkraunama...
Įkraunama...

"Yamaha" muzikos mokykla (Vilnius)

O kaip su mažiukais muzikantais į mokyklėlę važiuojate? Yra ten kur vežimą palikti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sakuros @ 2009 10 26, 14:25)
O kaip su mažiukais muzikantais į mokyklėlę važiuojate? Yra ten kur vežimą palikti?  ax.gif

reiketu patikslinti, kurioj vietoj lankote, tada manau galetu kazkas pakomentuoti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,
norejau paklausti mamyciu ,kurios lankote Yamahos mokyklele su vaikuciais nuo 1m.Ka vaikai veikia pamokeles metu?
Mes lankeme nuo 6men.Tai ten reikedavo vaikus nesioti,o kaip dabar?
Atsakyti
QUOTE(Nicca @ 2009 10 27, 15:03)
Sveikutes,
norejau paklausti mamyciu ,kurios lankote Yamahos mokyklele su vaikuciais nuo 1m.Ka vaikai veikia pamokeles metu?
Mes lankeme nuo 6men.Tai ten reikedavo vaikus nesioti,o kaip dabar?


Ir mums idomu bigsmile.gif
Atsakyti
Mano sūnus lanko "Linksmus Klavišus" moksleiviams.
Na, įspūdžiai labai prieštaringi...
Iš vienos pusės - įdomios pamokėlės, vaikui patinka smile.gif
Iš kitos - aukšta kaina. Mėnesinis mokestis - 85 Lt, o moksleivių atostogų metų užsiėmimai nevyksta (gaunasi 3-4 pamokėlės per mėnesį). Plius dar teko sumokėti 20 Lt (įstojimo mokestis) + 35 Lt (vadovėlis).
Brangoka, sakyčiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olgyte: 30 spalio 2009 - 10:22
QUOTE(Olgyte @ 2009 10 30, 11:20)
Mano sūnus lanko "Linksmus Klavišus" moksleiviams.
Na, įspūdžiai labai prieštaringi...
Iš vienos pusės  - įdomios pamokėlės, vaikui patinka  smile.gif
Iš kitos - aukšta kaina. Mėnesinis mokestis  - 85 Lt, o moksleivių atostogų metų užsiėmimai nevyksta (gaunasi 3-4 pamokėlės per mėnesį). Plius dar teko sumokėti 20 Lt (įstojimo mokestis) + 35 Lt (vadovėlis).
Brangoka, sakyčiau  g.gif

nu brangoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgyte @ 2009 10 30, 10:20)
Mano sūnus lanko "Linksmus Klavišus" moksleiviams.
Na, įspūdžiai labai prieštaringi...
Iš vienos pusės  - įdomios pamokėlės, vaikui patinka  smile.gif
Iš kitos - aukšta kaina. Mėnesinis mokestis  - 85 Lt, o moksleivių atostogų metų užsiėmimai nevyksta (gaunasi 3-4 pamokėlės per mėnesį). Plius dar teko sumokėti 20 Lt (įstojimo mokestis) + 35 Lt (vadovėlis).
Brangoka, sakyčiau  g.gif


O vadoveli privaloma pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgyte @ 2009 10 30, 10:20)

Brangoka, sakyčiau  g.gif



QUOTE(vetruze @ 2009 10 30, 10:43)
nu brangoka g.gif


tai jus, mamytes, isduokit paslapti kur rasti pigiau... g.gif nes as kiek domejausi, tau tik brangiau rasdavau...
Atsakyti
Galima nepirkti knygos - lavinti atmintį, pieštuku užsirašyti dainelių ir eilėraščių tekstus.
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2009 10 30, 10:55)
tai jus, mamytes, isduokit paslapti kur rasti pigiau...


Pvz., muzikos mokykloj. Turbūt reikės rimčiau apie ją pagalvot... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Olgyte @ 2009 10 30, 13:07)
Pvz., muzikos mokykloj. Turbūt reikės rimčiau apie ją pagalvot...  g.gif


na man kol kas neaktulau, bet vis tiek labai idomu kiek siais laikais kainuoja muzikos mokykla?

man kazkaip pasirode kad menesinis menesis normalus nes ir kitur panasiai, nevalstybinese...
bet va knygutes...robio plonyte knyegele ir cd 55 litai bigsmile.gif va cia tai jau man apiplesimas vidury baltos dienos biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif gal kas noretu pasidalinti islaidas? mums tiktu ir atsisviesta knygute ir persirasytas cd. tai labai lauksiu pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zole @ 2009 10 30, 13:13)
na man kol kas neaktulau, bet vis tiek labai idomu kiek siais laikais kainuoja muzikos mokykla?

man kazkaip pasirode kad menesinis menesis normalus nes ir kitur panasiai, nevalstybinese...
bet va knygutes...robio plonyte knyegele ir cd 55 litai bigsmile.gif va cia tai jau man apiplesimas vidury baltos dienos biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif gal kas noretu pasidalinti islaidas? mums tiktu ir atsisviesta knygute ir persirasytas cd. tai labai lauksiu pasiulymu 4u.gif


O knygele ne 35 Lt kainuoja g.gif
Atsakyti