Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

[quote=Tu Mano,2009 10 25, 23:08]
Saltinelis dirba pagal verinelio programa smile.gif
Truputi apsnekeje ji esame cia
aciu lendu paskaityneti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2009 10 25, 22:31)
Žiūrėkit į vaiką mirksiukas.gif . Jeigu jis nori, veržiasi ten - kodėl gi ne... Bet jei vaikas mieliau renkasi namus, tai esant galimybei, juose ir būna. Be to, jūs turit puikias sąlygas leisti vaikui nepervargti daželyje ir tiesiog jo nevesti, jei kokią dieną jis neturi nuotaikos 4u.gif . Maniškė, va, leidus pasirinkt, niekada darželio nesirinktų biggrin.gif . Tai per sūnaus atostogas aš ir nevedu ax.gif . O ir šiaip, blogam orui esant irgi tinginiaujam blush2.gif  biggrin.gif

o kaip tada su mokesciu?
as galvojau, kad galima suzymeti ant lapo dienas, kurias vaikas neis i darzeli, na, sakykim, kokias 5-6 per menesi, prasymo forma, nunesti i buhalterija ir tiek,
o dabar atsiranda man irodinejanciu, kad taip daryti negalima g.gif g.gif g.gif , atseit turiu grafika, ir ''vaikas lanko darzeli tomis dienomis, kai langelyje yra yrasas bigsmile.gif wub.gif ?!
visai supainiojo doh.gif
Papildyta:
(sorry uz gramatika smile.gif, neitiketinu klaidu priveliau)
Papildyta:
o kai del jo noru, tai irgi labai keistai smile.gif jam sunkiausia yra keltis ir EITI i darzeli, o paskui jau viskas ten gerai, viskas patinka, pilnas ispudziu, eilerastukus tik deklamuoja parejes )

vienintelis dalykas del ko noreciau ji kai kuriom dienom pasilikti smile.gif sau:), butu ILGIAU pabuti lauke, ypac jei geras oras
Atsakyti
Na, dėl mokesčio tai nežinau, tiesiog reikia klausti darželio buhalterės (jei dar yra toks žmogus). Be abejo, jums niekas nedraus atvesti vaiką tada, kai jums išeiginė biggrin.gif . O kai nėra išeiginės, tai vaikui vis tiek teks eit į darželį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiana @ 2009 10 26, 00:42)
o kaip tada su mokesciu?
as galvojau, kad galima suzymeti ant lapo dienas, kurias vaikas neis i darzeli, na, sakykim, kokias 5-6 per menesi, prasymo forma, nunesti i buhalterija ir tiek,
o dabar atsiranda man irodinejanciu, kad taip daryti negalima g.gif  g.gif  g.gif , atseit turiu grafika, ir ''vaikas lanko darzeli tomis dienomis, kai langelyje yra yrasas bigsmile.gif  wub.gif ?!
visai supainiojo doh.gif
Papildyta:
(sorry uz gramatika smile.gif, neitiketinu klaidu priveliau)


Geriausiai i sita klausima atsakys konkretaus darzelio buhaltere.
Mes nemokam uz nelankytas dienas. Menesio pabaigoje nesu is savo darbovietes pasiimta pazyma, kurioje nurodytos mano to menesio nedarbo dienos.
Atsakyti
QUOTE(tiana @ 2009 10 25, 13:45)
zodziu taip:
jei dirbtumet ne kasdien, ir kvito uz darzeli dydis nebutu vari priezastis,
vestumet i darzeli kasdien ar ne?

Vesčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tu Mano @ 2009 10 25, 23:08)
Saltinelis dirba pagal verinelio programa  smile.gif
Truputi apsnekeje ji esame cia


visi darželiai dirba pagal šią programą (gal išskyrus Montesori darželį).

Mano mažoji irgi pasiliko šią savaitę atotogauti su broliu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(skirgita @ 2009 10 23, 11:58)
O kiek išleidote toms visoms priemonėms? MAno drauge kitame darželyje tai 100 su trupuciu išleido, kol supirko viska pagal duotą sąrašą.  Na tai viska paskaičiavus tai panašei gaunasi. Sakykim ~100 -120 visoms priemonems, o likę nenumatytiems atvejams (gal jiems šiek tiek daugoka) g.gif


Ne, tiek neišleidau schmoll.gif

QUOTE(jėga @ 2009 10 24, 14:23)
Nu va, ir po 20 lt į mėnesį nieks nerenka tongue.gif Juolab, kad paruošiamoj kiekvienam vaikui dar ir mokinio krepšelis kažkoks skiriamas...


bet jau neberenka po 0,50 ct.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ČIČI: 26 spalio 2009 - 10:04
QUOTE(ČIČI @ 2009 10 26, 09:04)
Mano mažoji irgi pasiliko šią savaitę atotogauti su broliu  biggrin.gif
Papildyta:
Ne, tiek neišleidau  schmoll.gif
bet jau neberenka po 0,50 ct.



Mano irgi atostogauja. Brolio neturi, tao teko pusbrolį pasikviest biggrin.gif

Neberenka ir pas mus 0,5 lt
Atsakyti
QUOTE(ČIČI @ 2009 10 26, 10:04)
bet jau neberenka po 0,50 ct.



QUOTE(skirgita @ 2009 10 26, 15:54)
Neberenka ir pas mus 0,5 lt

Na maniske i paprasta (ne priesmokykline) eina - tai saskaitoj parasyta: ugdymas - 0,50 ct i diena - iseina ( priklauso kiek dienu lanko) iki 12lt g.gif
Atsakyti
QUOTE(eris @ 2009 10 26, 17:53)
Na maniske i paprasta (ne priesmokykline) eina - tai saskaitoj parasyta: ugdymas - 0,50 ct i diena - iseina ( priklauso kiek dienu lanko) iki 12lt  g.gif

Tai visur taip. Tik paruošiamoj grupėj to 0,5 lt nėbėr, nes gauna mokinio krepšelį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2009 10 26, 18:06)
Tai visur taip. Tik paruošiamoj grupėj to 0,5 lt nėbėr, nes gauna mokinio krepšelį smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tiana vesčiau aš savo vaiką.

Kas dėl apmokėjimo nereikės mokėti už tas dienas, kur Jūsų grafike bus pažymėtos, kaip jūsų išeiginės dienos.
Atsakyti
Maniškių auklėtojos šiemet griežtai bet kokių rinkliavų atsisakė būtent dėl krizės, nors ir akcentavo susirinkime, kad "Vaikai neturi krizės pajusti nei iš aplinkos, nei iš mūsų kalbų". Kai tėveliai ėmėme kalbėtis, kad ir "krizės laikais" tikrai galime po 5 ar 10Lt metams skirti, tai tada auklėtojos paprašė, kas gali, nupirkti gerų, išsiplaunančių flamasterių, geros akvarelės ir pan. O priešmokyklinukų grupėje pagal sąrašiuką pirkome tik tualetinį popierių, valiklius ir pan., nes mokinio krepšelio lėšų higienos priemonėms naudoti negalima. Jokių papildomų kasmėnesinių rinkliavų nebuvo.

Mano darželinukai irgi jau antra savaitė atostogauja - pradžioje su tėveliu, dabar su broliu smile.gif . Kažkada yra tekę dirbti nepilną savaitę, tai buvome sutarę, kad sūnus penktadieniais darželio nelanko, o kitą laisvadienį išnaudodavau pagal situaciją - turėdavau reikalų, tai vesdavau darželin visai dienai ar pusdieniui, neturėdavau, tai likdavo namie. Su auklėtojom buvom sutarę, kad jei iki pusryčių nesulaukia, tai, vadinasi, ir nebeateisime. Beje, ir dabar, nors už nelankytas dienas ir tenka mokėti, bet stengiuosi bent kartą į mėnesį savo darželinukams išeiginę padaryti - jiems tai tikrai labai labai malonu, tad kodėl gi nepalepinti.

Atsakyti