Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos darželiai

QUOTE(Cikadelė @ 2009 10 30, 20:48)
Turiu kelis klausimėlius, gal parašysit, kaip būna kituose darželiuose 4u.gif
1.Kai vaikui 3,5 metukų- ar valo kažkas ir ar turi padėti tualete nusivalyti užpakaliuką g.gif

patys valosi cool.gif nebepadeda
Atsakyti
O mes tam reikalui šlapias servetėles specialiai wc nešėmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bomba @ 2009 10 31, 15:11)
matyt del to maniskis nekakoja niekada darzelyje ..


drinks_cheers.gif
Aš maniau, kad tik mano nekakoja daržely 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2009 10 31, 18:40)
O mes tam reikalui šlapias servetėles specialiai wc nešėmės smile.gif


Čia visiems bendrai drėgnos servetėlės wc padėtos, ar savo asmeniškas turit?
Aš irgi galvoju, gal palikti spintelėj tokių servetėlių... g.gif jei kartais labai prireiktų. Bet kad mes savaitę einam/savaitę neinam, tai dar neprireikė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(clasica @ 2009 10 31, 18:00)

Čia visiems bendrai drėgnos servetėlės wc padėtos, ar savo asmeniškas turit?
Aš irgi galvoju, gal palikti spintelėj tokių servetėlių... g.gif  jei kartais labai prireiktų. Bet kad mes savaitę einam/savaitę neinam, tai dar neprireikė  ax.gif

Asmeniškai savo nešdavom ir tiek ax.gif . Tiesiog tualete jas ir laikydavo smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o maniske tai kaip ir namie taip ir darzelyje (pati girdejau) saukdavo visa gerkle " jau pakakojau....." na ir aukletojai nieko nelikdavo kaip ateiti ir nuvalyti, na bet pratinu namie paciai valytis, po to pati pervalau, o ir darzelyje pastebejau kad kartais jau pati valosi blush2.gif ( na pagal triusikeliu svara doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Rudaakė @ 2009 10 30, 22:53)
a, del subiniuku - nu visad svarus uzpakaliukas....
taigi lopšiuke ir turi valyti dar...mačiau tavo panelę lauke, tik nemačiau, kurioje grupėje- riešutėlių ar kiškučių 4u.gif
QUOTE(ezra @ 2009 10 31, 16:31)
O kodėl tau kilo tokie klausimai? Kažkokių bėdų yra?

tarkim, šiek tiek rolleyes.gif bandau dabar išsiaiškinti, kas ir kaip unsure.gif

Dėkui už atsakymus, daugmaž vaizdą susidariau, ir beveik yra taip, kaip ir maniau... verysad.gif

Dėl to nekakojimo darželyje. Labai negerai (čia aš kalbu iš medicininės pusės), paskui gali būti labai sunku dėl įgauto komplekso ax.gif turiu keletą pažįstamų, kurių vaikai nekakoja darželyje, o paskui viskas užsispaudžia, namie sunku pakakoti, taip ir nedaro po ištisas savaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 11 01, 10:56)

Dėl to nekakojimo darželyje. Labai negerai (čia aš kalbu iš medicininės pusės), paskui gali būti labai sunku dėl įgauto komplekso ax.gif turiu keletą pažįstamų, kurių vaikai nekakoja darželyje, o paskui viskas užsispaudžia, namie sunku pakakoti, taip ir nedaro po ištisas savaites doh.gif


Nebūtinai. Aš pati niekada nekakojau mokykloj lotuliukas.gif ( į darželį nėjau ) ir nieko blogo apie tai neprisimenu.
Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 10 31, 16:31)
Šiaip, darželinėse grupėse (nuo 3 m.) vaikai jau turi patys valyt užpakaliukus, o jei nemoka, čia jau jų bėdos.

Pamąsčiau, kad bent jau vienas iš maniškių fiziškai to padaryti tokiame amžiuje nesugebėjo, nors mėgdžiodamas brolius tikrai bandė - rankos užpakaliuko normaliai nepasiekdavo. Bet auklėtojas prisišaukdavo kažkaip, pats valytis tik ketverių pradėjo.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 11 01, 15:51)
Pamąsčiau, kad bent jau vienas iš maniškių fiziškai to padaryti tokiame amžiuje nesugebėjo, nors mėgdžiodamas brolius tikrai bandė - rankos užpakaliuko normaliai nepasiekdavo. Bet auklėtojas prisišaukdavo kažkaip, pats valytis tik ketverių pradėjo.

Tai ir manoji nepasiekdavo. Po vasaros (kai būdavo pripratus tuštintis kada nori) kokią savaitę ar dvi iš po darželio rasdavau nešvarias kelnaites, o po to pati daržely nebedarydavo, bet parėjus namo tuoj lėkdavo į tualetą.
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 11 01, 09:56)
taigi lopšiuke ir turi valyti dar...mačiau tavo panelę lauke, tik nemačiau, kurioje grupėje- riešutėlių ar kiškučių 4u.gif

tarkim, šiek tiek rolleyes.gif bandau dabar išsiaiškinti, kas ir kaip unsure.gif

Dėkui už atsakymus, daugmaž vaizdą susidariau, ir beveik yra taip, kaip ir maniau... verysad.gif

Dėl to nekakojimo darželyje. Labai negerai (čia aš kalbu iš medicininės pusės), paskui gali būti labai sunku dėl įgauto komplekso ax.gif turiu keletą pažįstamų, kurių vaikai nekakoja darželyje, o paskui viskas užsispaudžia, namie sunku pakakoti, taip ir nedaro po ištisas savaites doh.gif


nu jau 2 metai darze nekakoja, ale nieko, jokiu bedu del nepraejimo doh.gif ale turim kita beda, po darzo turim lekti namo arba jei einam kur tai pirma i tuoleta doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif
na, nesakau, kad būtinai jūsų ar jūsų kaimynės vaikui taip turi būti, bet žinau ne vieną ir ne kelis tokius 'gyvus' pavyzdžius, o ir med. literatūroje rašoma, kad galimas psichologinis diskomfortas unsure.gif
na, bet ne apie tai čia.....
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 11 01, 15:51)
Pamąsčiau, kad bent jau vienas iš maniškių fiziškai to padaryti tokiame amžiuje nesugebėjo, nors mėgdžiodamas brolius tikrai bandė - rankos užpakaliuko normaliai nepasiekdavo. Bet auklėtojas prisišaukdavo kažkaip, pats valytis tik ketverių pradėjo.

Nepasiekdavo nei vienas iš maniškių smile.gif Ir tikrai nuvalydavo, jokių problemų smile.gif Pernai (buvo 4 m) tik pradėjo pratint juos patiems nusivalyt smile.gif Aišku jei nevalo niekas, tai ir užtraukia tiem vaikam doh.gif
Atsakyti