Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos topas.

QUOTE(Porcelianinė @ 2011 01 14, 17:07)
Tema vadinasi "Naturalios kosmetikos topai", o jus klausinejat gal ta bandet, ar patartumet sita pirkti  doh.gif


Teme nesivadina "Kalbuosi pati su savimi".
Cia visos merginos bendrauja ir klausineja viena kitos apie dominancia kosmetika.
Atsakyti
QUOTE(DA_LI @ 2011 01 12, 21:54)
Kokosų aliejus iš Sveikų produktų
Materia aromatica aliejų mišiniai( iš Kvapų namų), taip pat laukinių morkų hidrolatas ir čampakų pomada- be šitų neišsiverčiu, ir dar daug kitų galiu parašyti, pvz. makadamijos, argano, erškėtuogių, avokado aliejai, viskų patinkančių ir neišvadinčiau. Dekoratyvinės ekologiškos kosmetikos deja nenaudoju, nes dar neatradau tokios, kuri tenkintų mano reikalavimus. Įprastų kvepalų įvairiais eliksyrais ar atarais taip pat nekeičiu , bet apie tai ilga kalba irnesakyk.gif Vienu žodžiu nesu labai ekologiška, bet tas natūralias priemones, kurias naudoju, dievinu  thumbup.gif



nusipirkau ir as campaku pomada, planuoju kuno sausesnes vietas tepliot. O kam naudojate Jus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 01 14, 00:20)


Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2011 01 12, 21:04)
Jus ne forumuose zmoniu atsiliepimus skaitykit, o ziurekit sudetis (arba klauskit tu, kas ismano) - Amway sudetis baisi. Buvo kazkuriam naturaliam skyrelyje konsultantas atidares tema apie 'naturalia' Amway - baisu net skaityt budavo kokias nesamones bandydavo irodinet. doh.gif Kad tai nera naturali kompanija, jau labai seniai issaiskinta, o tiket ar ne, kiekvieno reikalas (buki zmones nesidomi visai kas kaip, o tik tiki konsultantais ir ju pasakojimais apie naturaluma). Pati Amway kaip kompanija man rodos net nesigiria, kad yra naturali.


Paprieštarausiu nono.gif Jie nesigiria,bet visur yra akcentuojama,jog jų kosmetika yra gera.
O vient forumų aš neskaitau.Skaičiau bent 5 Amway produktų sudėtis,ir tikrai pasirodė nieko. Gal pusę dienos aiškinausi kas joje yra tongue.gif O natūralios kosmetikos nėra,sakykit ką norit,aš tuo netikėsiu. Yra tik mažiau užteršta ir labai užteršta visokiom chemijom. O forumiečių klausiau dėl Amway vient dėl to,jog pasitiklinčiau ar tikrai ji gera,nes kaip jau minėjau išnagrinėjus sudėtį,ji man pasirodė geresnė.... nail.gif

Kaip dezodorantą naudoju iš Holos
Nuoroda

Labai patinka thumbup.gif kai pirkau po Kalėdų,buvo 10proc. nuolaida rolleyes.gif
Tik šis rožių kvapo,man nelabai jis patinka,neesu pripratusi,o dažniausiai perku alijošiaus kvapo thumbup.gif ax.gif
Kaina nemaža,bet verta įsigyti. Tokius dalykus kaip kad dezodorantai ir hig. priemones aš labai atidžiai renkuosi smile.gif
Dar labai norėčiau išbandyti kitokių jų produktų,tikiuosi pavyks smile.gif
P.s. Pardavėjas labai mielas,paslaugus,malonus,padės ,patar jeigu reikės drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Senti*: 15 sausio 2011 - 00:06
QUOTE(Senti* @ 2011 01 14, 23:59)
Paprieštarausiu  nono.gif Jie nesigiria,bet visur yra akcentuojama,jog jų kosmetika yra gera.
O vient forumų aš neskaitau.Skaičiau bent 5 Amway produktų sudėtis,ir tikrai pasirodė nieko. Gal pusę dienos aiškinausi kas joje yra  tongue.gif O natūralios kosmetikos nėra,sakykit ką norit,aš tuo netikėsiu. Yra tik mažiau užteršta ir labai užteršta visokiom chemijom. O forumiečių klausiau dėl Amway vient dėl to,jog pasitiklinčiau ar tikrai ji gera,nes kaip jau minėjau išnagrinėjus sudėtį,ji man pasirodė geresnė.... nail.gif

O man užteko panagrinėti pirmus ir paskutinius jų produktus ir abiejuose puikavosi parabenai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ernesin @ 2011 01 15, 01:06)
O man užteko panagrinėti pirmus ir paskutinius jų produktus ir abiejuose puikavosi parabenai tongue.gif


Ne nu tai yra jų gal kažkiek,bet juk nebus ten taip viskas tobulai.Aš tai kiek esu žiūrėjusi iš 5 produktų tik vienam aptikau parabenų. Kituose radau šiokio tokio blogio,bet minimaliai,ant galo smile.gif
Tik truputį pikta,kad jie skelbiasi neva tikrai NATURALŪS ir kainas milžiniškas užsikėlę,bet perkant vistiek reikia žiūrėti kas kaip. Va dantų pastą gavau dovanų,paskaičiau sudėti - antroje vietoje eina Sodium laureth sulfate g.gif
O pasta kaip pasta,nieko įpatingo,valo ir išvalo kaip ir kitos dantų pastos,bet kaina tai jo....Čia nebent milijonieriui lotuliukas.gif biggrin.gif
Norėčiau kosmetikos išbandyt. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti* @ 2011 01 15, 00:10)
Ne nu tai yra jų gal kažkiek,bet juk nebus ten taip viskas tobulai.

Amway'uj tikrai nebus, neterškit temos kalbomis apie šitą gamintoją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 01 12, 14:40)
Koks poveikis?  g.gif


po sampuno plaukai buna tokie truputeli kaip siaudai, nepaslankus ir siurkstus, tai kondicionierius akivaizdziai susvelnina plaukus, siek tiek gal lygina. Na is tiesu tai plaukai tikrai pasidaro labai svelnus..
Atsakyti
QUOTE(Senti* @ 2011 01 15, 01:10)
Ne nu tai yra jų gal kažkiek,bet juk nebus ten taip viskas tobulai.Aš tai kiek esu žiūrėjusi iš 5 produktų tik vienam aptikau parabenų. Kituose radau šiokio tokio blogio,bet minimaliai,ant galo smile.gif


doh.gif


Aš tai jau neįsivaizduoju savo vasarų be SANTE šaltalankių kremo. Lengvas kaip vanduo, puikiai drėkina ir visai neriebina. 10 balų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2011 01 14, 19:20)
nusipirkau ir as campaku pomada, planuoju kuno sausesnes vietas tepliot. O kam naudojate Jus?  4u.gif

Veidui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Senti* @ 2011 01 15, 00:59)
Paprieštarausiu  nono.gif Jie nesigiria,bet visur yra akcentuojama,jog jų kosmetika yra gera.
O vient forumų aš neskaitau.Skaičiau bent 5 Amway produktų sudėtis,ir tikrai pasirodė nieko. Gal pusę dienos aiškinausi kas joje yra  tongue.gif O natūralios kosmetikos nėra,sakykit ką norit,aš tuo netikėsiu. Yra tik mažiau užteršta ir labai užteršta visokiom chemijom. O forumiečių klausiau dėl Amway vient dėl to,jog pasitiklinčiau ar tikrai ji gera,nes kaip jau minėjau išnagrinėjus sudėtį,ji man pasirodė geresnė.... nail.gif




matyt taip ir neissiaiskinot, jei taip kalbat biggrin.gif
Atsakyti
Jau kadangi tema nukrypo į pievas, noriu pagražinti prie tikslo smile.gif

Mano Top:

1. Weleda lūpų balzamas
2. Madara veido fluidas mišriai odai
3. Urtekram šampūnas su ruduoju cukrumi
4. Faith in Nature šampūnas su rozmarinais
5. Elementarusis kokosų, alyvuogių aliejus susiterlioti po dušo.
Atsakyti