Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios kosmetikos topas.

QUOTE(Maserati. @ 2011 04 20, 21:33)
Kuo pienelis patiko? smile.gif

Ar cia perkama ar ranku darbo varnalesu istrauka plaukams? biggrin.gif

Pamegink Dr.H melisu krema 4u.gif

Pienelis tirštas, labai švelnus ir skalsus. Gerai nuvalo makiažą. Naudoju jau nežinau kelintą pakuotę ir jokio kito nenoriu smile.gif
Varnelėšų ištrauką tai dariau pati, ją labai lengva pasigaminti - varnalėšų šaknų miltelius laikiau makadamijų aliejuje kelias savaites ant radiatoriaus.
O melisų kremą dabar naudoju. Patinka, tačiau vis vien ne tas topinis, kažko man jame trūksta. Nors jeigu reikėtų labiausiai patikusius veido kremus, tai būtų būtent melisų ir Argitalio rožių
Atsakyti
Natūralią kosmetiką naudoju daugiau nei pusę metų, bet savo top'o dar neturiu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 21, 00:44)
Natūralią kosmetiką naudoju daugiau nei pusę metų, bet savo top'o dar neturiu.  ax.gif

Mano topai susiformavo tik neseniai, nors naudoju beveik metai
Atsakyti
QUOTE(micefee @ 2011 04 20, 23:44)
Natūralią kosmetiką naudoju daugiau nei pusę metų, bet savo top'o dar neturiu.  ax.gif


drinks_cheers.gif Dar vis paieškose
Atsakyti
arbatmedžio aliejus.
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Prieš pora savaičių atradau uogauoga natūralią rankų darbo kosmetiką. Tai iš šios kosmetikos labiausiai patinka drėkinamasis kremas su šaltalankiais, akių makiažo valiklis su migdolų ir alyvuogių aliejais, bei paakių kremas su kokoso ir sviestmedžio aliejais smile.gif Be jokių parabenų ir kitokių baisių pavadinimų smile.gif
Beje, gal parekomenduotumėt kokią nors gerą dušo želė ?
Atsakyti
QUOTE(julyte1 @ 2011 04 24, 18:50)
Sveikos smile.gif
Prieš pora savaičių atradau uogauoga natūralią rankų darbo kosmetiką. Tai iš šios kosmetikos labiausiai patinka drėkinamasis kremas su šaltalankiais, akių makiažo valiklis su migdolų ir alyvuogių aliejais, bei paakių kremas su kokoso ir sviestmedžio aliejais smile.gif Be jokių parabenų ir kitokių baisių pavadinimų smile.gif
Beje, gal parekomenduotumėt kokią nors  gerą dušo želė ?

turbut ne i ta tema atejai, klausk naturalisciu temoj, ten greiciau sulauksi ats 4u.gif
Atsakyti
Savo topų topo dar neturiu, bet galiu paminėti kelias priemones, kurios tiko/patiko ir bus kartojamos:

Laveros apelsinų šampūnas, Acorelle rožių dezodorantas, Weledos šaltalankių dušo kremas, žaliasis molis, Argital veido prausiklis su fitino rūgštimi.
Atsakyti
Buvo idomu perziuret savo pries 2 metus sioj temoj deta sarasiuka ir palygint su dabar megstamom/naudojamom priemonem. Kai kas ir prisiminimu sukele, vel norisi isbandyt. 4u.gif
dyt). Retsykiais iskyla koks spuogelis, bet tai buna tik karta i pora menesiu.

Prausiklis nr.1 man yra Earth Science 'a-d-e creamy cleanser' - nebezinau jau kiek ju sunaudojau, vis pagalvoju ka naujo isbandyt, bet vel ir vel griztu prie sio. Tuo paciu juo ir makiaza nusiprausiu, nes tam jis idealiai tinkamas.

Tonikas jau ilga laika megstamiausias yra Thayer's hamamelis. Siaip bandau isbandyt ir kuo ivairesniu hidrolatu, bet realiai tarp ju skirtumo nejauciu, visi jie man daugmaz vienodi, isskyrus kvapa... ax.gif

Kremus turiu kelis megstamus - is senojo posto tebelikes Zia (tik neaisku kaip dabar bepatiktu), ne vienos rusies ir ne po viena pakuote sunaudoti Skin Organics Premium firmos kremai, kuriuos iskeiciau i Acure Organics firmos krema (dienini su morkom ir ramunelem) - pastarasis man pasirode lengvesnis ir smagesnis. Ziema patinka Shikai 'borage' serijos kremai veidui - teko po ne viena pakuote jau sunaudot.

Senajam poste ivardintos ir iki siol favoritem like yra dantu pastos kolkas 2: Nature's gate balinanti avietine-metine ir Weleda druskine pasta. Tik pirmoji nebegaminama, o uz kosmines kainas ieskot ir siuntinet nenoriu pradet.

Lupu balzamus turiu kelis megstamus: 'Crazy Rumours' ir 'Burt's Bees'.

Kuno sveitiklis vienareiksmiskai Hugo Naturals firmos - sudetyje gausu alieju, tad nusveista oda lieka kartu ir padrekinta, neissausinta, prkatiskai ne kremo galima netept po maudyniu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ayaan @ 2011 04 25, 13:51)
Savo topų topo dar neturiu, bet galiu paminėti kelias priemones, kurios tiko/patiko ir bus kartojamos:

Laveros apelsinų šampūnas, Acorelle rožių dezodorantas, Weledos šaltalankių dušo kremas, žaliasis molis, Argital veido prausiklis su fitino rūgštimi .

ar jis tinkamas jautriai odai?
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 06 06, 18:53)
ar jis tinkamas jautriai odai?


Nieko nesijaučia ten tos rūgšties, paprastas skystas ploviklis, gerai putoja, labai skalsiai naudojasi.
Atsakyti
QUOTE(Ramintele 26 @ 2011 06 06, 19:53)
ar jis tinkamas jautriai odai?

Deja nežinau, nes mano nėra jautri, o probleminė, mišri, bet girdėjau atsiliepimų, kad gali šiek tiek sausinti, jei oda sausesnė, tokiu atveju galima pvz. bandyti kaskart įsipilti šiek tiek aliejaus į šį prausiklį. Įdėjau jį į topą, bet dabar, įpusėjus pakuotei, nežinau, ar pirkčiau dar kartą, nes nėra jis kuo nors laaabai ypatingas, nors nuprausia gerai, puta švelni, man odos nesausina.
Atsakyti