Įkraunama...
Įkraunama...

Visų laikų bestseleriai

[quote=raimasantos,2011 09 15, 11:12]Nelabai jis kolkas ilgas...  blush2.gif
Emily Bronte "Vėtrų kalnas"
Charlotte Bronte "Džeinė Eir"
John Irving "Našlė vieneriems metams"
Kolina Makalou "Erškėčių paukščiai"

Manau sąrašiukas galėtų turėt pratesimą, jeigu temutė atsigautu  book.gif  good.gif

Bandau atgaivinti temutę ax.gif tongue.gif bigsmile.gif

šios knygos ir man labai patiko, išskyrus John Irving "Našlė vieneriems metams". Bet aišku verta ir ją paskaityti, aš, kai ją perskaičiau, supratau, kad Irvingas ne mano rašytojas.
Kadangi skoniai, kaip suprantu, panašūs, tai siūlyčiau paskaityti
M. Mičel "Vėjo nublokšti" thumbup.gif ir jų tęsinį "Skarlet" thumbup.gif (kitas autoriu, kažkoks Riplei),
Nesenai perskaičiau Tolstojų "Karą ir taiką" ir "Aną Kareniną", taip pat super knygos, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Turgenevas "tėvai ir vaikai", ir "bajorų gūžta"
Wassmo "Dinos knyga" (trilogija) thumbup.gif , tos pačios rašytojos -"Šimto metų istorija", thumbup.gif
Nobelio premijos lauretės S. Undset "kristina laurenco duktė " thumbup.gif
E. Gilbert "valgyk, melskis, mylėk" (geras ir filmas, bet knyga geresnė)
Kai dar ką nors prisiminsiu parašysiu. doh.gif doh.gif doh.gif

Prisijunkit, kur knygų skaitytojos bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 25 sausio 2013 - 20:10
Mano vienas iš mėgstamiausių rašytojas yra Gabrielis Garsia Markesas.Svaigau nuo jo magiškojo realizmo skatydama "šimtas metų vienatvės", "patriarcho ruduo", " apie meilę itr kitus demonus", "meilė choleros metu"O Dž. Irvingo skaitau viską, kas tik pasirodo. Jis mqno turbūt mėgstamiausias.
Atsakyti
Nemėgstu Irvingo, perskaičiau tik "Našlė vieneriems metams", bet tos ir užteko, gal "nepataikiau" išsirinkti,
o prieš tai minimo rašytojo knygų neskaičiau


Atsakyti
prisiminiau dar vieną gerą knygą Arthur Golden ''Geišos išpažintis'
Atsakyti
Para, man Irvingas irgi nepatinka. Skaitau dabar Nasle vieneriem metam ir nepatinka, bet labai noriu pabaigti, Garpas irgi nepatiko
Atsakyti
Aš galvojau, kad tik tokia viena esu, kuriai nepatinka Irvingas, nes visos dievina tą rašytoją. Taip pat Picoult knygą vieną skaičiau, bet daugiau nebeskaitysiu, nesužavėjo nei kiek, neverta gaišti laiko. Bet dauguma dievina J. Picoult
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 25 sausio 2013 - 21:48
Para, sutampa musu skoniai smile.gif Picoult, as taip pat viena esu skaiciusi, anglu kalba. Reiketu pabandyti ir lietuviu. Ta karta buvo taip neidomu, kad meciau.
Atsakyti
Malonu atrasti bendraminčių mirksiukas.gif
Buvau iš tų žmonių, kurie ir neįdomią knygą skaito iki galo schmoll.gif doh.gif (gal "paįdomės"), bet viena pažįstama bibliotekininkė patarė, kad jeigu knyga "neužkabino" perskaičius 50 puslapių, tai neverta gaišti su tokia schmoll.gif , nes yra pilna įdomių knygų. Dabar taip ir darau (kenčiu iki 100 puslapio g.gif )
Turiu tik vieną draugę, kurios rekomenduotas knygas galiu skaityti, tiesiog, matyt, sutapo skoniai, tai nereikia tiek gaišti laiko ieškant ką skaityti. Nors kartais, vis tik, ir aš panaršau internete ieškodama atsiliepimų. Dabar radau dar vieną bendramintę thumbup.gif drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 27 sausio 2013 - 00:09
QUOTE(*Gintaroji* @ 2013 01 25, 21:16)
Mano vienas iš mėgstamiausių rašytojas yra Gabrielis Garsia Markesas.Svaigau nuo jo magiškojo realizmo skatydama "šimtas metų vienatvės", "patriarcho ruduo", " apie meilę itr kitus demonus", "meilė choleros metu"

drinks_cheers.gif wub.gif

Atsakyti
Kur visos prapuolėte, ar nustojote skaityti biggrin.gif lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Man patink daugiausiai patinka detektyvai,istoriniai romanai,o kai noriu atsipust r meiles romaniuka paskaitau
Atsakyti
QUOTE(Loreti @ 2013 02 11, 20:38)
Man patink daugiausiai patinka detektyvai,istoriniai romanai,o kai noriu atsipust r meiles romaniuka paskaitau


Vadinasi aš tai tik noriu atsipūsti drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif,Pasiėmiau sunkesnę knygą paskaityti ir supratau, kad negaliu dviejų darbų daryti: skaityti ir galvoti g.gif . Šiuo metu galiu tiktai skaityti book.gif . Kartais tiesiog noriu su knyga pailsėti bigsmile.gif
Istoriniai romanai ir man patinka, tik neaišku, kiek juose tikros istorijos g.gif
Atsakyti