Įkraunama...
Įkraunama...

Vitaminai, maisto papildai ir kita - 2

QUOTE(Nanita @ 2013 02 28, 22:17)
Sveiki, 4u.gif
savaite laiko,kai ne kaip jauciuosi,nuo pietu,tokia apatija,mieguistumas,atrodo krisciau i lova ir tuoj pat uzmigciau.Rytais sunkiai atsikeliu.Spaudimas nukrites.Aperitas prastas.Zodziu savijauta nekokia.Ar cia pilnatis kaltas,ar vistik,pavasariop,vitaminu stoka?Geriu Kalio chorida bei Mg.(ne visada,kai sirdies rytmas padazneja,tik tada)taip pat omega 3.Kokius dar patartumete papildus isigyti? smile.gif


Pasidaryt bendrą kraujo tyrimą.
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 03 01, 00:58)
Pasidaryt bendrą kraujo tyrimą.

Neseniai dariausi,kaip ir gerai viskas,biskiuka cholesterolis.Ir mg trukumas.Reikia is naujo tyrima padaryt,gal pasikeite kas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nanita @ 2013 02 28, 22:17)
Sveiki, 4u.gif
savaite laiko,kai ne kaip jauciuosi,nuo pietu,tokia apatija,mieguistumas,atrodo krisciau i lova ir tuoj pat uzmigciau.Rytais sunkiai atsikeliu.Spaudimas nukrites.Aperitas prastas.Zodziu savijauta nekokia.Ar cia pilnatis kaltas,ar vistik,pavasariop,vitaminu stoka?Geriu Kalio chorida bei Mg.(ne visada,kai sirdies rytmas padazneja,tik tada)taip pat omega 3.Kokius dar patartumete papildus isigyti? smile.gif


Aš galvočiau apie jodo, vitamino D arba B grupės trūkumą, jeigu kaip sakėt visa kita kraujo tyrime neblogai, o magnį ir kalį geriate.
Atsakyti
QUOTE(sunday @ 2013 03 01, 14:37)
Aš galvočiau apie jodo, vitamino D arba B grupės trūkumą, jeigu kaip sakėt visa kita kraujo tyrime neblogai, o magnį ir kalį geriate.

O gal.pries gripinis simtomas?Nes nuo vakar sergu...Bet,kad butu ramiau padarysiu kraujo tyrimus,uzsirasiau pas daktare...
Atsakyti
Man po narkozės praėjus keliems mėnesiams ėmė žvėriškai slinkt plaukai. Ir šiaip jėgų nėra, oda kaprizinasi.
Kokius maisto papildus ar vitaminus gerti? Daug kur skaičiau, kad kursas mėnesį, tada daroma pertrauka. Na, priklauso nuo vitaminų. Svarbiausia būtų dėl plaukų verysad.gif , ta gal kokį Perfectilį gerti? Ar ką kito pasiūlytumėt?
O kaip su nakvišų - agurklių kapsulėm? Ar jos geros, ar gerai vasarą gerti? smile.gif Rekomenduokit smile.gif
Atsakyti

 ! 
Žinutė redaguota moderatoriaus: skyrelyje draudžiamas produktų/paslaugų reklamavimas, platinimas, komerciniai pasiūlymai - tokio pobūdžio temos/žinutės trinamos be įspėjimo. Forumo nariams, pažeidusiems taisykles, gali būti taikomos tokios nuobaudos: skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fedes: 29 liepos 2013 - 23:18
Sveiki. Taip pat smunka l. plaukai, ka galetumete patarti.
Ar kas dar bevartoja GNLD Produkcija? Niekada nesu bandziusi bet pazistama vis rekomeduoja nusipirkti. Laukiu jusu nuomones, aciu.
Atsakyti

 ! 
Žinutė redaguota moderatoriaus: forume draudžiami komerciniai skelbimai, taip pat pirkti/parduoti/platinti/dovanoti/mainyti receptinius ar nereceptinius vaistus, kontraceptikus, vitaminus ar kitus maisto papildus, vaikiškus mišinėlius ir pan.  
Atsakyti
Ar esatę vartoję 4life papildus?. nes sakoma,kad stipriuasi ir geriausi papildai imunitetui stiprinti.. transferfactoriai tai pats stipriausias imunomoduliatorius pasaulyje,anksciau sie transferiai buvo isgaunami is didelio kiekio itin sveiko zmogaus kraujo kiekio leukocitu,bet dabar ,zengiant pirmyn,isgaunami analogiski transferiai tik is ypatingai sveiku stuburiniu gyvunu,. paimamos is priespienio ir kiausinio trynio tik mazos molekules,tai ne biologiskai aktyvus papildas o rimtas vaistinis preparatas ..ir apie tai pasakys kiekvienas issilavines imunologas.ir sis preparatas neturi analogu siai dienai visame pasaulyje,todel,kad jo paskirtis veikia daugiafunkciskai-pradedant nuo kaulu ciulpu kamieniniu lasteliu ir baigiant visomis periferinemis ir ne tik imuninemis lastelemis
Gal kas naudojate dar ir Gamtos namų papildus?,koks poveikis,? dar pati pabandžiau Vision chromevital, įgijau energijos kaip niekad,todėl įdomu kokius esate vartoję,koks poveikis? nes kiek žinau Kompanijos Vision biologiškai aktyvūs maisto papildai - tai produktai gauti iš natūralių augalinių žaliavų, naudojant naujausias mokslo technologijas. Jų sudėtyje be optimalaus vitaminų ir mineralų komplekso yra ir fitokomponentų. Šie komponentai yra mums gerai žinomų vaistinių augalų biologiškai aktyvios medžiagos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tedžiukė: 13 rugpjūčio 2013 - 22:08
QUOTE(bitute23 @ 2008 03 25, 21:49)
blush2.gif  parasykit kas naudojate maisto papildus, mineralus mirksiukas.gif  kokius

firmos sisel vitaminu kompleksa spektra max ir omega 3
Atsakyti
Labas visoms. Labai slenka plaukai, šiaip bendra organizmo būklė tokia nekokia, virusai kimba ir pan. Plaukai ilgokai slenka, darysiuos tyrimus svogūnėlių ar kažką tokio, bet vat man padovanojo MERZ SPECIALDragees vitaminus. Ir pasigooglinus radau apie juos visokių atsiliepimų, net yra kažkas sudėtyje už ką bendrovės baudas gavę, kažkoks dažiklis neleistinas įmestas net. g.gif Bet va esu gėrus FITOVAL - nespėjau net sugert visų, neapsikenčiau nes labai odą berti ėmė. Tiesiog galvojau apsiverksiu. Reikėjo turbūt PErfectil gerti, bet va kaip su tom dražetėm? AR teko kam gerti? Aš labaiusiai bijau kad berti nepradėtų, nes nu ir taip oda į bėrimsu linkus. verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hospes @ 2013 09 21, 14:41)
Labas visoms. Labai slenka plaukai, šiaip bendra organizmo būklė tokia nekokia, virusai kimba ir pan. Plaukai ilgokai slenka, darysiuos tyrimus svogūnėlių ar kažką tokio, bet vat man padovanojo MERZ SPECIALDragees vitaminus. Ir pasigooglinus radau apie juos visokių atsiliepimų, net yra kažkas sudėtyje už ką bendrovės baudas gavę, kažkoks dažiklis neleistinas įmestas net. g.gif Bet va esu gėrus FITOVAL - nespėjau net sugert visų, neapsikenčiau nes labai odą berti ėmė. Tiesiog galvojau apsiverksiu. Reikėjo turbūt PErfectil gerti, bet va kaip su tom dražetėm? AR teko kam gerti? Aš labaiusiai bijau kad berti nepradėtų, nes nu ir taip oda į bėrimsu linkus. verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif


oi, kazkaip jusu isvardintas sarasas - vien reklaminiai gaminiai sad.gif geriausia manau reikia is pradziu rasti to plauku slenkimo ir nusilpusio imuniteto priezasti. galbut jums reiketu pakeisti mityba - galbut nereguliariai valgote?galbut mazai miegate? stresuojate darbe ar kt..bet mano manymu is pradziu reiketu isvalyti organizma pries pildant ji gerosiom medziagom? o geriausia imti naturalius papildus wink.gif imuniteto stiprinimui puikiai tinka:
EZIUOLE - stimuliuoja leukocitu gamyba, slopina virusu bei kitu lasteliniu parazitu vystymasi ir reprodukcija; valo limfa; smarkiai mazina persalimo ligu trukme.
SELENAS - neleidzia daugintis virusams, sujungia toksines medziagas ir saugo nuo zalingo ju poveikio. palaiko imunines sistemos darba, saugo lasteles nuo ardomojo laisvuju radikalu poveikio
MSM ( Metilsulfonilmetanas) - biologiskai veikli organinė siera, kurios reikia, kad organizme vystytusi pagrindines strukturines jo dalys. Ji skatina stuburo bei kaulu audiniu, sausgysliu, plauku, nagu ir odos augima.


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti