Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapinasi į lovytę :(

QUOTE(P@nter@ @ 2009 10 10, 08:48)
Mums trys su puse ir taip pat turim naktį šlapinimasi į lovą, jau nuo liepos mėnesio nebenaudojam pampersų, bet kiekvieną naktį apie 2val būtinai turim pasodinti an puodelio. Kitu atveju šlapia lovytė  doh.gif  Kažkaip per tuos kėlimusis naktį abu su vyru kaip sakau suzombėjom atsikeli, išsibudini, paskui vėl kol užmiegi, ryte jautiesi nepailsėjes ir taip kiekvieną naktį, pradedu pratasti viltį ir galvoju vėl grįžti prie pampersų  doh.gif Kokia jūsų nuomonė ar toliaui siekti užsibrėžto tikslo ar vis dėlto nekankinti nei vaiko nei savęs naudoti pampersus ir ramiai miegoti?


Negrįžčiau atgal, tikrai nedėčiau pampersų schmoll.gif Aš nuo metų pradžios nededu pampio, lartais pasitaiko avarijų, bet ne taip dažnai, kad sugrįžtumėm atgal. Kiekvieną naktį pati eidama į tualetą, užeinu ir pas dukrytę, paklausiu ar nenori sisiuko. Kartais padaro, kartais visą naktį išmiega 4u.gif
Atsakyti
as nupirkau daugkartine klijuote ,labai paprasta Rimi, gal apie 5-7lt kainuoja. Vaiku skyriuje yra tikrai. Na gal tik siek tiek mazoka, bet siaip kai uz tokia kaina tai thumbup.gif
Atsakyti
Mano dukra buvo išmokusi puikiai visusu reikalus atlikti į puodelį, tačiau dabar to nebedaro. Nebesiprašo, o aš vis randu drėgnas kelnytes-pasisiota labai nedaug, taip būna ir kelis kartus per dieną. Šlapimo tyrimai geri. Parašė siuntimą pas neurologą, bandysiu registruotis. Gal kam taip buvo?
Atsakyti
Mums ta pati beda, irgi tyrimus darem viskas gerai...
taip nervuoja, vis sakau, nepamirsk ant puoduko, ar nenori sysiu...ji jau pati mamyte baik klausinet sako...tik po paklausimo paziuriu jau dregnos kelnaites... tada nueina ant puoduko pasisioja...pati nesipraso, na ne visada. o buvo tarpas nereikejo ne sakyti...
Atsakyti
Reik vaika pasodinti ant puoduko, ir nebus tokiu bėdu. Mano mažiu kiek be paklausčiau ar nori kaka, syse, visada išgirstu atsakyma : NEeee, bet neatližvelgiant į jo atsakyma visada pasodinu, ir rezultatas pilnas puodas thumbup.gif
Užsižaidžia vaikas, visada atsiranda jam svarbesnių reikalų, negu puodukas lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 18 spalio 2009 - 14:05
Dienos metu visada draugaujam su puoduku,bet patitaiko,kad uzsizaidus(dazniausiai uzsiziurejus filmukus ) pradeda daryti i kelnes,bet greitai ji susiorentuoja,kad jau tikrai nori siusiu ir sulaiko slapinimasi,pareiskia,kad mama a-a-a-a ir begam ant puoduko.Jeigu buna neisiziurejus kazkur ar neuzsiemus tokiu dalyku nebuna,nes jei pasako,kad nori sisiu kol nubega ant puoduko kelnytes visada buna sausos.
Manau stresuoti del to neverta,turbut toks periodas,kuris greitai praeis ir viskas bus gerai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2009 10 18, 14:04)
Reik vaika pasodinti ant puoduko, ir nebus tokiu bėdu. Mano mažiu kiek be paklausčiau ar nori kaka, syse, visada išgirstu atsakyma : NEeee, bet neatližvelgiant į jo atsakyma visada pasodinu, ir rezultatas pilnas puodas  thumbup.gif
Užsižaidžia vaikas, visada atsiranda jam svarbesnių reikalų, negu puodukas  lotuliukas.gif

Mano dukra jau buvo išmokusi ir pati prašydavosi-nereikėjo ir sodinti. Esmė tame, kad man atrodo-ji pasisioja nevalingai ir tik po to supranta, kad jau šlapia. Be to-dažnai ir po vos vos. Tai tikrai nėra normalu.
Na, kitą sav.eisim pas gydytojus, pranešiu.
Atsakyti
QUOTE(__snowflake @ 2009 10 18, 22:32)
Mano dukra jau buvo išmokusi ir pati prašydavosi-nereikėjo ir sodinti. Esmė tame, kad man atrodo-ji pasisioja nevalingai ir tik po to supranta, kad jau šlapia. Be to-dažnai ir po vos vos. Tai tikrai nėra normalu.
Na, kitą sav.eisim pas gydytojus, pranešiu.

Jeigu kaip sakot vos vos, tai didelė tikimybė, kad tai šlapimo puslės uždegimas, arba šlapimo takų infekcija. Būtinai pasirodykite gydytojui ir praneškite kaip sekėsi ir kokios išvados. Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Selma* @ 2009 10 19, 09:07)
Jeigu kaip sakot vos vos, tai didelė tikimybė, kad tai šlapimo puslės uždegimas, arba šlapimo takų infekcija. Būtinai pasirodykite gydytojui ir praneškite kaip sekėsi ir kokios išvados. Sėkmės  4u.gif

Uždegimo nėra, kaip jau minėjau-tyrimas buvo darytas.
Atsakyti

ir mes dar nemokame i puoduka blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lukana: 19 spalio 2009 - 22:35
Konsultavausi su medikais-šlapintis iki12 kartų per dieną yra normalu. Jei dažniau-reikia eiti pas vaikučių ginekologą, greičiausiai bėda ta, kad lytiniai organai sudirgsta nuo šlapimo (pvz. naktį miegant su pampersu) ir todėl vaikutis neišsišlapina iki galo, pasisioja lašiukus kelis, paskui vėl ir t.t. Žodžiu-neištuština pūslės. Kadangi manoji daro iki 12 kartų per dieną, tai dar neisim pas gydytoją, na, nebent nesibaigtų tai ilgai.
Atsakyti
laba diena ,mano dukrytei dabar 2.8metai,naktys labai daznai buna slapios,pampersu nenaudojam nuo 1.5metu.as manau kad mano dukrytei yra slapimo nelaikymas miego metu. zinau kad turetu isaugti.aisku kartais nervuoja kad reikia skalbt palas ir panasiai,bet pagalvojus kokiom kartais ligom vaikuciai serga tai tik mazutis niekis. o su tuo kovojam,palukem,jeigu einu uz ja veliau miegoti,tai eidama gulti dar nunesu ir ja i toleta,tada buna sausa lovyte. daugiau kaip viena karta nepasislapina.aisku riboju ir skyscius vakare. rolleyes.gif
Atsakyti