Įkraunama...
Įkraunama...

Šlapinasi į lovytę :(

QUOTE(zinulė @ 2009 11 03, 14:49)
gal pabandyk pasikankint

Aš irgi siūlyčiau pasikankinti 4u.gif nes ir dantukams negerai, ir atprasti kuo vyresnis vaikutis tuo sunkiau unsure.gif

Mes dar su pampe miegam blush2.gif bet kuo toliau tuo dažniau sausas pabunda thumbup.gif Tikimės iki trečio gimtadienio pamesti pampius ir naktinį gėrimą, nes kai tik prašo gerti taip ir šlapias pabunda doh.gif Sakiau imsiu gudrauti ir vos paprašys gerti kelsiu ant puodo sėsti, bet kaip tingiu naktį blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
sakoma kad berniukai daugiau ilgiau i lovyte pasisioja, netgi ir darzelyje sako vaikuciai daugiausia berniukai miegodami pasisioja.
mes irgi su naktinem avarijom, bet pastebejau kad ismiega sausas, o ryte tik pabudus ir padaro, ir dar pasako pasisiojau mamyte i lovyte, nieko tokio isplausim viska ane? man ir pykta ir juoktis norisi uz jo zodzius, tenka plauti viska, nes man labai smirda mizalai doh.gif nakti kiek keliu jis sako nenoriu sysiuko. pries nakti nieko neduodam gerti, dar ir pasisioja pries naktele. mums jau 3 metukai, bet dar turim bedu i lova po miego pasisioti doh.gif
Atsakyti
Mes miegojom be pamperso, bet gimus antram vaikui, teko vel uzdeti doh.gif psihologine problema manau...
Atsakyti