Įkraunama...
Įkraunama...

Blakstienų bazė

jei su baze lengvai nusivalo tai tikrai didelis pliusas ! labai nemegstu trint akiu valydamasi tusha biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 22:27
QUOTE(lisik @ 2009 09 17, 10:44)

su malonumu, labai dekuj uz pasiulyma
4u.gif  tikrai turetu but geras dalykas!  smile.gif


Dar apie tas bazes - čia turbūt panašiai kaip kai būna dviejų galų tušas - vienas baltas, kitas juodas, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(As_nematoma @ 2009 09 17, 10:15)
Dar apie tas bazes - čia turbūt panašiai kaip kai būna dviejų galų tušas - vienas baltas, kitas juodas, ar ne? g.gif

Ir taip, ir ne rolleyes.gif Tusuose daznai baltajam gale buna prideta visokiu plaukiuku prailginanciu blakstienas, o bazeje tokiu nebuna (bent man neteko matyt) g.gif Be to baze atlieka blakstienu apsaugine funkcija, daznai yra stiprinanti, kondicionuojanti blakstienas, o tuso baltasis galas dazniausiai yra skirtas tik groziui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo F_A: 17 rugsėjo 2009 - 10:58
QUOTE(F_A @ 2009 09 17, 08:36)
Brangioji, tu gal uzsuk pas mane kuria diena pasimeginti? Vdrug nepatiks rolleyes.gif Matai, tusas tepasi ne tiesiai ant blakstienos, o ant bazes, todel ir nusivalo lengviau rolleyes.gif

Apie kuria cia baze kalbat? Koks pavad.?
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 09 17, 00:45)
Naudoju blakstienas stiprinancia baze is Clinique (Lash Building Primer). Nusipirkau pasiskaiciusi geru atsiliepimu uzsienio forumuose. Man visai  patinka ax.gif
user posted image


o jis baltai dazo?
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 09 17, 22:25)
o jis baltai dazo?

Jis pats is saves yra balsvas, o uztepus ant blakstienu gaunasi pusiau permatomas, tikrai ne baltas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ingira @ 2009 09 17, 23:25)
o jis baltai dazo?

aha,ir man toks klausimas iskilo ax.gif biggrin.gif o as noreciau,kad butu isvis permatomas doh.gif bigsmile.gif
Atsakyti
kaip manot koks butu rezultatas, jei pirma uzsitepti ta clinicue baze, o po to koki pvz visu isgirta lancome hynose tusa. turetu buti neblogas rezultatas, ane. 4u.gif

Reikia, kad dar kas nors nusipirktu ta baze, nes vienos nuomones mazoka. O idomu, ar ta baze neapsunkina blakstienu, nes po to dar tusa dedi, tai atrodo turetu pasunkinti, nes kai turejau dvieju galu tusa, tai labai sunkios blakstienos budavo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vitulka: 23 rugsėjo 2009 - 22:33
QUOTE(-Voveryte- @ 2009 09 18, 21:38)
kaip manot koks butu rezultatas, jei pirma uzsitepti ta clinicue baze, o po to koki pvz visu isgirta lancome hynose tusa. turetu buti neblogas rezultatas, ane. 4u.gif

Reikia, kad dar kas nors nusipirktu ta baze, nes vienos nuomones mazoka. O idomu, ar ta baze neapsunkina blakstienu, nes po to dar tusa dedi, tai atrodo turetu pasunkinti, nes kai turejau dvieju galu tusa, tai labai sunkios blakstienos budavo.
Papildyta:

Baze kaip ir tusas, jei padauginsit- tai ir apsunkins ax.gif As naudoju ja jau kokius 3men, visai patinka. Nusipirkau, nes nauji tusai per skystai daze, tai dabar kai jie patirstejo, tai baze kaip ir nelabai reikalinga norimam efektui isgaut, tai naudoju tik retkarciais 4u.gif
Atsakyti
Turiu Artdeco gelį antakiams ir blakstienoms, naudojau tik antakiams formuoti, dabar išbandžiau ant blakstienų ir skirtumas jaučiasi. Gražiau atsiskiria blakstienos, man atrodo ir kažkiek pasiriečia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mitsouko: 03 rugpjūčio 2010 - 19:47
QUOTE(Deimantuke33 @ 2009 09 16, 19:16)
aciuks.gif  aciu visoms  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  o kiek mazdaug  kainuoja?  blush2.gif  pvz sisheido?  bigsmile.gif

Nepamenu kiek mokėjau ar 89 ar 98
Atsakyti
QUOTE(F_A @ 2009 09 16, 22:45)
Naudoju blakstienas stiprinancia baze is Clinique (Lash Building Primer). Nusipirkau pasiskaiciusi geru atsiliepimu uzsienio forumuose. Man visai  patinka ax.gif
user posted image


As turiu sia baze, nusipirkau maza talpa pabandymui ir tikejausi stebuklo, bet guli nenaudojamas schmoll.gif
Paprastai kasdien naudoju blakstienu rietikli, tai uztepus tos bazes, blakstienos vel tapdavo tiesios tiesios, sh.... o ne priemone unsure.gif
Atsakyti