Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei didinti

Gal kas galetu parekomdetuoti isbandytu priemoniu kuri istikruju padidintu krutine . Bent siek tiek ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Candela @ 2012 02 19, 17:30)
Susidomejau labai tomis activBuste..Bet man kas idomiausia- ar nustojus gerti ,negris krutine i pradine padeti.Jei taip-tuomet neverta,gi nezadu as tu tableciu visa gyvenima valgyt... verysad.gif

žinoma, kad baigus gert tabletes, viskas bus kaip anksciau. jeigu isvis sulauksit kokio rezultato.
pasiskaitykit, cia labai graziai apraso sias tabletes, yra ir atsiliepimu, kuriais as asmeniskai absoliuciai netikiu...ir i kaina atkreipkit demesi, paskaiciuokit kiek visa tai kainuos per menesi, per kelis.
http://www.medluxform.lv/lt/bust_up/
http://www.medluxfor...
jeigu visa tai butu tiesa, dauguma moteru tikrai nelektu didintis krutiniu chirurginiu budu, o gertu sias tabletes. deja, deja...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ašara: 31 kovo 2012 - 17:09
Na ka,praejo kiek jau laiko kai pradejau naudoti activ buste,jau beveik antra bonkute tableciu sugeriau-ABSOLIUTUS NULIS.
Atsakyti
mane dydis tenkina-nors ji visai maza...bet as noriu stangrumo. kad jos neprimintu nusileidusiu balionu. nes kai maza ir dar nestangri-tai oj oj oj... kazin ar tokiu atveju galaima kazka padaryti be chirurgu isikisimo. nes pas mane riebalu nerasta. tai krutineje irgi ju aititinkamai nera. liko tik du maiseliai ir vaiku issiurbtos liaukos smile.gif
Atsakyti
Zodziu,isbandziau as aktiv buste,kaip ir rasiau-sudas visiskas.Durna jauciu esu,bet vilties neprarandu ..sad.gif Dabar natural push up uzsisakiau-jei ir sitos nieko,pasibaigs mano bendravimai visi su "krutine didinanciomis "tabletemis
Atsakyti
As bandysiu po keliones lazeriu pasididinti ir pastangrinti krutine, nes po 3 vaikuciu maitinimo visai prastoka liko blush2.gif Ir derinsiu kartu su Collistar kremuku, nes skaiciau kazkokiam forume, kad jis labai neblogai pastangrina krutine, o dar kartu su lazeriu, gal pavyks kas nors biggrin.gif Papasakosiu, kai sekesi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gusha: 29 birželio 2012 - 10:53
QUOTE(Gusha @ 2012 06 29, 10:52)
As bandysiu po keliones lazeriu pasididinti ir pastangrinti krutine, nes po 3 vaikuciu maitinimo visai prastoka liko  blush2.gif  Ir derinsiu kartu su Collistar kremuku, nes skaiciau kazkokiam forume, kad jis labai neblogai pastangrina krutine, o dar kartu su lazeriu, gal pavyks kas nors  biggrin.gif  Papasakosiu, kai sekesi  rolleyes.gif

skamba kaip is fantastikos srities. galeciau susilazint, kad absoliuciai jokio poveikio nebus, tik pinigu ismetimas i bala. tiek nuo lazerio, tiek nuo kremo...
Atsakyti
sveikos mamytes,gal kuri zinote apie apiniu teigiama poveiki krutinei? bigsmile.gif
Atsakyti
Yra toks dalykas kaip estrogenai, tai moteriški lyt. hormonai. Tai jie iš dalies lemia moters (ir ne tik, kadangi papildomai šiuos hormonus vartoja ir gėjai, norėdami "susikūrti" moterišką krūtinę) krūtinės dydį. Paprastai, jei pas moterį šių hormonų gaminasi mažai, jos krūtinė gali būti atitinkamai mažesnė. Tiesa, jokiais būdais, ne vien tik šie hormonai lemia moters krūtinės didį, tai tik viena iš priežasčių, kodėl ji gali būti mažesnė.
Būna spec. šių hormonų tabletės. Jas gamina daugiausiai Tailande, bet yra ir US, tačiau apie jas negaliu pasakyti nieko. Skaičiau nemažai apie tas kurios yra gaminamos Tailande. Atsiliepimų daug ir dauguma jų teigiami. Tai visiškai natūralus dalykas, jokios chemijos. Siūlau pasidomėti, tačiau jokiais būdais neskatinų jų vartoti. Čia kiekviena moteris turi nuspręsti individualiai, ko jai tokiu atvėju griebtis... wink.gif

Beje, kas sakot, kad po gimdymo krūtinė padidės - schmoll.gif . Pati tuo tikėjau, kol nepagimdžiau. Mano krūtinė po maitinimo sumažėjo 2 dydžiais. Padidėjimas gali būti dėl to, kad pati maitinate, bet kai tai daryti nustosite, greičiausiai krūtinė sugrįš į seną jos dydį, arba netgi dar labiau sumažės, kaip nutiko man. Tad... smile.gif
Atsakyti
indomi tema, sakyčiau. krūtinę galima padidinti trimis gerai žinomais būdais: nėštumo metu (trumpalaikis biggrin.gif ), priaugus svorio arba implantais. tiesa sena kaip ir pats pasaulis. man keista, kad vis dar atsiranda perkančių kaži kokias keistos sudėties kapsules, kremus ar dar kokį biesą. prieš tai, kas genų duota ir užkoduota, jokiomis chemijomis nepakovosi wink.gif
Atsakyti
O aš jungiuosi prie tų, kurioms papildai padėjo.... Po vienos pakuotės ,,Dakolen,, (40 tbl.) išties krūtinė padidėjo ir šiek tiek pakilo.... Matosi tiek vizualiai, tiek liemenėlė apie tai pasako smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2012 11 08, 02:40)
O aš jungiuosi prie tų, kurioms papildai padėjo.... Po vienos pakuotės ,,Dakolen,, (40 tbl.) išties krūtinė padidėjo ir šiek tiek pakilo.... Matosi tiek vizualiai,  tiek liemenėlė apie tai pasako smile.gif

brangios tos tabletes, o cia ne pries pms jos tokios? Nes ir as gundaus ant to Dakolen ax.gif
Atsakyti