Įkraunama...
Įkraunama...

Priemonės krūtinei didinti

QUOTE(mažulė @ 2012 11 13, 21:52)
brangios tos tabletes, o cia ne pries pms jos tokios? Nes ir as gundaus ant to Dakolen ax.gif

Dakolen tie patys estrogenai, apie ką rašiau aukščiau.
Pažiūrėkit ebay yra tailandietiški papildai, tas pats kas dakolen, man kaina nepasirodė didelė.
Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2012 11 13, 21:52)
brangios tos tabletes, o cia ne pries pms jos tokios? Nes ir as gundaus ant to Dakolen ax.gif



Tikrai ne prieš pms smile.gif Jau antra dėžutė pradėta ir tikrai džiaugiuosi...
Atsakyti
Isbandziau ir as tabletes, kad tik nors truputi padidinti savo nuline krutine, kuri visiskai prarado forma ir pradingo po nestumo ir dveju vaiku maitinimo. Prisiskaiciau atsileipimu, kurie buvo vien teigiami... na, sublizgejo akytes mano ir nusprendziau nusipirkti. bigsmile.gif Uzsisakiau is cia http://www.natureday...th_paypal.html# is karto 6men laikotarpiui. Ir ka?? Ogi nieko!! schmoll.gif Jau beliko vienam mienesiui tabletes, o rezultatas nedziugina. Na, gal truputi pilnesne atrodo, bet net nzn... jei ir taip tai tas padidejimas visai nekoks, jokiu budu negaliu sakyti krutine man padidejo. doh.gif Jei daryciau nuotraukas pries ir po -jokiu skirtumu.

Atsakyti
QUOTE(mažulė @ 2012 11 13, 21:52)
brangios tos tabletes, o cia ne pries pms jos tokios? Nes ir as gundaus ant to Dakolen ax.gif


Merginos, stebuklingų tablečių nėra, kurios jums krūtinę bent dydžiu padidintų, bet sustangrinti fitoestrogenais tikrai galima ir tai veikia. Patarčiau išbandyti Dakolen, nes tai natūralus būdas pasiekti rezultatą sau nepakenkus. Fitoestrogenų gauname ir su maistu, tačiau nepakankama mytyba kartais nuliūdina mūsų krūtis.

Dakolen nedidina estrogenų kiekio organizme, todėl nėra kenksminga. Vartojusios moterys patenkintos rezultatais. Nusivilti gali tik tos, kurios vietoje A dydžio tikėjosi C.

Pati pabandžiau pavartoti, vyras pirmas pastebėjo pokyčius ir iš karto įtarė , kad kažką pasidariau biggrin.gif

Dakolen pigiau galite įsigyti

www.dakolen.lt arba
www.sveikuoliuklubas.lt

Atsakyti
Mano nuomone, kad jokios stebuklingos priemones nepadidins krutines zenkliai... Pvz., pati turiu B dydi, esu bandziusi kelis kremus, bet... Gal krutine ir padidejo nezymiai, bet akivaizdaus efekto nebuvo.
Atsakyti
aš iš ebay esu pirkus. tai papildė krūtinę. na, liaukas papučia ir tiek - ilniau atrodo. pavadinomo nepamenu, ,,na ura" ėmiau du kart skirtingas smile.gif
Atsakyti
Man tai Dakolen padeda,Katik pradejau antra pakuote.Kai nustojau maitinti krutine visai susitrauke,tapo tuscia.O kai pradejau vartoti dakolen tai ne tiek kad padidejo bet tapo sunkesne,pilnesne... thumbup.gif
Atsakyti
Bijociau gert kazkokias tabletes smile.gif Ypac bijau po to,kai merginos noredamos numest svirio prisigere ju,svoris gerokai nukrito,visos labai dziaugesi,o paskuj paaiskejo,kad jos ten kaspinuociu kiausinelius gere doh.gif isaugo pilvuose dvimetriniai ir ede visas maisto medziagas...viau schmoll.gif
Tuo tarpu push up liemeneles daro stebuklus... smile.gif ar pasakytumet kad eva longoria turi tik a dydi?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cukliukas: 09 sausio 2013 - 14:11
Vienas dalykas yra maza krutine, o kitas - praradusi forma, suglebusi po nestumo, ypac maitinimo. Sakykit, kurios vartoja/-o Dakolen, po kiek laiko pasimate rezultatas? Vartoju 3ia savaite, bet kol kas nieko...Gal skirtingai veikia? Galvoju, jei sugersiu pirma pakuote, ar verta pirkits antra...Gal kas esat isbandziusios sia priemone? http://harmonylife.l...p;product_id=71
Atsakyti
QUOTE(rainbow222 @ 2012 12 12, 20:06)
Mano nuomone, kad jokios stebuklingos priemones nepadidins krutines zenkliai... Pvz., pati turiu B dydi, esu bandziusi kelis kremus, bet... Gal krutine ir padidejo nezymiai, bet akivaizdaus efekto nebuvo.


nesu girdejus, kad buna kremu krutinei didinti. stangrinti - taip.

Kas liecia tas tabletes, as manau jos tinkamos po maitinimo, kai pieno liaukos istustejusios. Nemaitinusiom nemanau, kad butu koks efektas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(lauryte27 @ 2013 01 09, 16:00)
Man tai Dakolen padeda,Katik pradejau antra pakuote.Kai nustojau maitinti krutine visai susitrauke,tapo tuscia.O kai pradejau vartoti dakolen tai ne tiek kad padidejo bet tapo sunkesne,pilnesne... thumbup.gif


O tikrai to poveikio nepajutote pies "dienas"? Vis noriu bet nesiryztu isigyti Dakolen tableciu ax.gif
QUOTE(Bonifacija @ 2013 01 10, 16:31)
nesu girdejus, kad buna kremu krutinei didinti. stangrinti - taip.

Kas liecia tas tabletes, as manau jos tinkamos po maitinimo, kai pieno liaukos istustejusios. Nemaitinusiom nemanau, kad butu koks efektas  ax.gif

Ir as galvoju kad cia arba jau sulaukus amziaus arba po nestumo tik gali padeti ar poveikis matytis jug jei krutine grazi nepraradusi formos to poveikio galima ir nepastebeti ax.gif
Atsakyti
Aptikau straipsnį internete apie Saldžiojo Pankolio sėklas ir ten teigiama, kad jos didina krūtinę. Užtenka šaukštą sėklų pavirinti 10 min. 500 ml vandenyje ir tą kiekį du kartus dienoje išgerti bigsmile.gif
http://grynas.delfi....s.d?id=42940327

Jei padeda tai tikrai pigiau būtų nei Dekolen ir vargo ne tiek jau daug verdant smile.gif
Atsakyti