Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

... niu va.. siandien pradesiu gert smile.gif kaip supratau galiu atsisveikint su gera nuotaika sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 01 14, 15:22)
... niu va.. siandien pradesiu gert smile.gif kaip supratau galiu atsisveikint su gera nuotaika sad.gif


as kazkaip tuos nuotaiku svyravimus nesu linkus vaistams visokiems priskirt g.gif kazkaip manau, kiekvienas galim ir turim save kontroliuot, o ne teisintis, kad cia vaistai ar nestumas kalti ax.gif
Atsakyti
... tai taip blush2.gif bet sakyk nesakes bet kt labai prisededa prie to kad jau savo pykcio nebesuvaldai biggrin.gif .. su sitom tabletytem man tai kolkas dar nepasireiske.. aisku dar tik ketvirta tabletyte tegersiu blush2.gif bet su lindinete jau po pirmos tabletytes furija pasidariau biggrin.gif
Atsakyti
prarijau vakar pirmają. šiandien mmm neįprastai negausios.
Atsakyti
Sveikos
O aš vakar pradėjau 2 šių Kt pakuotę. Kai sugėriau 26tab, kitą dieną apie pietus prasidėjo negausios mėnesinės, šiek tiek pilvą maudė ir dingo apetitas.
Tikiuosi šį mėnesį savijauta bus visai gera.
Atsakyti
g.gif nu man visa praeita savaite tepliojo (nuo 13 dienos), o dabar 21 diena ir jausmas, kad mmm prasideda blink.gif doh.gif
Atsakyti
aš kol kas jaučiu tik vieną šalutinį poveikį. kainą.
Atsakyti
QUOTE(Juorita @ 2010 01 13, 16:14)
Baigiu gerti jau 3 KT Qlaira pakuotę.Anksčiau nesu gerusi jokių KT,tad neturiu su kuo palyginti.Pradejus gerti nepastebejau jokių šalutinių poveikių,išskyrus tai,kad priaugau 5 kg  verysad.gif  ...tačiau nesu tikra ar tai nuo šių tablečių,kadangi prieš 4 mėn geriau hormoninius vaistus.O šiaip galiu atsiliepti tik teigiamai-pagražėjo krūtinė,po pirmos pakuotės dingo yprastas kraujavimas,pateplioja į mėn kelias dienas  ir viskas,dingo nuo veido spuogai,nebeskauda krūtinės...Kadangi pas mane išsiplėtę kojų venos ,ilgai gerti šių KT negalėsiu,dar po kokių 2 pakuočių žadu nutraukti jų vartojimą,tada ir bus aišku,ar tie + kg nuo jų.


O per kiek laiko tau dingo tie spuogai? Nes as geriu jau antra pakuote, kaip bere taip ir toliau beria doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Eidija @ 2010 01 20, 13:53)
O per kiek laiko tau dingo tie spuogai? Nes as geriu jau antra pakuote, kaip bere taip ir toliau beria  doh.gif


po pirmos pakuotes kaip tik buvo pradeje daugiau kilti,o paskui apstojo ir apstojo,net pries mmm neiskyla biggrin.gif
Atsakyti
o kam nors buvo, kad mmm pareina tarkim geriant 20 tablete? g.gif cia man berods jau mmm nuo 20 dienos, nes kraujas tai toks sviesus ir biski smarkiau nei tepliojimas g.gif Na, jei ir geriant antra pakuote is 4 savaiciu 3 prateplios, tai mesiu as jas doh.gif nes tikrai gera apsauga - geri KT ir plius jokio smileysex.gif: biggrin.gif tai 100% apsaugo biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
Na as skaitineju ir sia temute, nes manau jas pradeti gerti, bet kad ziuriu atsiliepimai tai ne kokie g.gif
Atsakyti
geriu pirmą pakuotę, mmm tai kaip iš svajonės. lotuliukas.gif
be skausmo, silpnas kraujavimas ir tik 4d.
žiūrėsiu kas bus toliau.
Atsakyti