Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralios KT Qlaira

QUOTE(irenateresa @ 2010 01 04, 20:52)
Aš tikiu, kad gali sios KT gaunamos iš šlapimo, nes gėriau kažkada Provera hormonines tabletes ir internete pasiskaičiau iš ko jos pagamintos. Pasirodo iš kumelių šlapimo. Labai buvau nustebus bet nieko, nenumiriau biggrin.gif


Na ko gero hormanai yra paimami butent per slapima. o bijoti tikrai nera ko, juk negeriam slapimo, tiesiog tokiu budu hormonas isgaunamas ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
sveikos.
turiu ir aš šitas.
ginė išrašė jas, nes esu sveika moteris.
ir man nereikia jokio hormoninio gydymo.

tai vat, irKT ramiai gersiu natūralias.
Atsakyti
Sveika,
Kai pradėsi gerti tas naturalias KT, parašyk apie savo savijautą.
Aš gėriu pirmą mėnesį, tiksliau jau sugėriau 19 tab. Jaučiuosi neblogai tik kraujospūdis šoktelėjo iki 130/85, bet daktarė sakė kad turėtų susitvarkyti. Pirmom dienom jaučiau dilkčiojimą po visą kūną, biski kairė ranka tirpo.
Sekmės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irenateresa @ 2010 01 08, 10:14)
Sveika,
Kai pradėsi gerti tas naturalias KT, parašyk apie savo savijautą.
Aš gėriu pirmą mėnesį, tiksliau jau sugėriau 19 tab. Jaučiuosi neblogai tik kraujospūdis šoktelėjo iki 130/85, bet daktarė sakė kad turėtų susitvarkyti. Pirmom dienom jaučiau dilkčiojimą po visą kūną, biski kairė ranka tirpo.
Sekmės smile.gif


maniškė sake jas gert 3 ciklus.nes maždaug tiek laiko organizmas taikosi prie bet kokių KT. ir jei po to laiko jos netiks man, tai išrašė dar receptą ir KT yrina ( berods taip rašosi).

dar sakė,kad gali būt, jog vartodama Qlaira galiu nesulaukt pirmų mmm.
Atsakyti
O aš mečiau jas gerti, sugėrusi vieną pakuotę, nes nuo jų labai pradėjau skysčius kaupti, nuotaikų kaita buvo, kažkokia suirzusi buvau, o jau dujų kaupimasis doh.gif Nebegersiu jokių, nors labai patiko, kad silpnai kraujuodavau.
Atsakyti
QUOTE(JurgaS @ 2010 01 08, 22:43)
O aš mečiau jas gerti, sugėrusi vieną pakuotę, nes nuo jų labai pradėjau skysčius kaupti, nuotaikų kaita buvo, kažkokia suirzusi buvau, o jau dujų kaupimasis  doh.gif Nebegersiu jokių, nors labai patiko, kad silpnai kraujuodavau.


o as irgi isgeriau 1 pakauote, ir tos dujos blush2.gif taip negera buvo, vidury ciklo, o dabar geriu antra pakuote ir viskas gerai kol kas rolleyes.gif atrodo lyg ir susitvarke...
Atsakyti
... o velnias... kokia man jie dabar nesamone atrodo smile.gif man gydytoja prirase bet jau dabar bijosiu gert...smile.gif tai man kio klausimas AR CIA TIK PRADZIOJ TAIP VIDURY CIKLO TEPLIOJA? ar visalaik teplios? smile.gif ir dar gal kuri zinot ar imanomas variantas su sitom tabletem kad galima "pasidaryt" atostoga nuo mmm?? ar cia jau neimanoma... ar kiekviena men reikes kraujuot ??? smile.gif
Atsakyti
Įmanomos atostogos, negeri tų baltų tab., o pradedi naują pakuotę mirksiukas.gif O teplioti per 3 mėn. turėtų nustoti, o jei nenustos reiškia tau jos netinka ir eik pas ginę naujų biggrin.gif ir taip kol surasi tinkamas cool.gif
Atsakyti
.. fiuch kaip gerai thumbup.gif o tai jau issigandus buvau blush2.gif .. bet man vistiek jos ziaurios del tu salutiniu poveikiu atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaitkute @ 2010 01 12, 09:37)
.. fiuch kaip gerai  thumbup.gif  o tai jau issigandus buvau  blush2.gif  .. bet man vistiek jos ziaurios del tu salutiniu poveikiu atrodo biggrin.gif


juk jie nebūtinai turi pasireikšt smile.gif
nesu girdėjusi apie KT be galimo šalutinio poveikio
Atsakyti
aš kai perskaičiau apie šitas KT labai norėjau pabandydi, bet dabar vis paskaitau visur atsiliepimus, kažkaip baisu pradėti kol dar naujos, nesinori ant savęs naujo produkto bandyti, o ir ginė pašnabždėjo, kad anoks čia stebuklas. tik aišku vilioja tai, kad "natūralios" unsure.gif
Atsakyti
Bet nuo jų pavyzdžiui manęs nepykino ir krūtinės neskaudėjo kaip nuo kitų mirksiukas.gif Būčiau gėrusi ir toliau, tik ta nuotaikų kaita, skysčių ir dujų kaupimasis damušė mane ir mečiau šitą purviną reikalą biggrin.gif
Atsakyti