Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija (VK), III tema

sveiki, gal yra kas baige arba jau ne pirmam kurse : viesbuciu ir restoranu vadyboje? gelbetu bet kokia info,nes auginu namie vaikeli, ir esu neakivaizdziai istojus, tai biskiuka sunku ir baisoka darosi..
Atsakyti
Laba vakara,

gal kuri mamyte turi mokesciu kursini darba? Tema gali ir neatitikt, tik noriu bent jau zinot kaip ka rasyt. doh.gif aciu labai
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2012 09 23, 22:37)
Laba vakara,

gal kuri mamyte turi mokesciu kursini darba? Tema gali ir neatitikt, tik noriu bent jau zinot kaip ka rasyt. doh.gif  aciu labai

Kazka turiu, bet tikrai negarantuoju, kad tai ko reikia hihihi.gif
Rasykit pasta smile.gif
Atsakyti
sveikos,gal kas gali padeti ir atsiusti pavyzdi kaip rasyti komputerinio veiklos modeliavimo ataskaita,buciau labai dekinga:)
Atsakyti
Labas studentes.Sakykit,ar yra kas mokosi kosmetologija?Sakykit,su kokiais balais istojot?As tikrinausi kolegijos puslapyje balus,ir raso,kad buciau neistojusi.Ar toks didelis konkursas?As noriu i neakivaizdines studijas.Kitas klausimas:is kokios literaturos mokotes?As internete ieskau kosmetologijos literatuors,ir visiskai nieko nerandu g.gif Aciu labai is anksto atsakiusioms. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes gal yra kurios baigusios finansus ir galetu pasidalinti praktikos ataskaita ir diplominiu darbu?
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Gal kas turite ir galite atsiusti finansinės apskaitos kursinį darbą (dėst. O. Gudaitienė)

Studijuoju buhalterinę apskaitą 3 kurse, jei ko Jums reikės - kreipkitės smile.gif

jievutukas@yahoo.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bernadeta20: 04 lapkričio 2012 - 21:03
Sveiki, gal kas baigė maisto produktu tecnologija, gal užsiliko kokiu darbeliu pas jus, man bet kokia info labai reikalinga, jei kas galite padėti i a.ž. Ačiū blush2.gif
Atsakyti
Laba diena, ar cia yra pedagogiu busimu ar esamu baigusiu VK? kaip sekesi studijuoti pradini ugdyma? ar paskui pavyko gauti darbeli? ar patenkintos studiju kokybe? destytojais, aplinka? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beima @ 2012 11 11, 13:47)
Laba diena, ar cia yra pedagogiu busimu ar esamu baigusiu VK? kaip sekesi studijuoti pradini ugdyma? ar paskui pavyko gauti darbeli? ar patenkintos studiju kokybe?  destytojais, aplinka?  4u.gif


Laba šiuo metu studijuoju pradinį ugdymą neakivaizdžiai, esu 3-iame kurse. Po kol kas esu viskuo patenkinta, o kaip su darbais bus, bus matyti. Dabar žmonės ir su universitetiniais namie sėdi be darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(VyresniojiSesyte @ 2012 11 11, 18:02)
Laba šiuo metu studijuoju  pradinį ugdymą neakivaizdžiai, esu 3-iame kurse. Po kol kas esu viskuo patenkinta, o kaip su darbais bus, bus matyti. Dabar žmonės ir su universitetiniais namie sėdi be darbo  lotuliukas.gif



Oh kaip saunu 4u.gif as irgi i neakivaizdini rugseji labai tikiuosi, kad keliausiu ...
Atsakyti
QUOTE(Beima @ 2012 11 11, 19:12)
Oh kaip saunu  4u.gif  as irgi i neakivaizdini rugseji labai tikiuosi, kad keliausiu ...

thumbup.gif
Atsakyti