Įkraunama...
Įkraunama...

Vilniaus kolegija (VK), III tema

Sveiki, ieškau pagalbos, 4u.gif mokausi neikivaizdžiai VIKO 3kerse. gal kas galėtu padėti ax.gif , ieškau kas gal darė namų darbą iš buhalterijos. gal kas pvz turi?
mano pastas glorygloria@gmail.com
bučiau dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2012 09 23, 22:37)
Laba vakara,

gal kuri mamyte turi mokesciu kursini darba? Tema gali ir neatitikt, tik noriu bent jau zinot kaip ka rasyt. doh.gif  aciu labai

As turiu kai ka nuo senu laiku, bet istatymai pasikeite. Galeciau paziureti.
Papildyta:
Sveikos mamytes. As esu baigusi viko, jei kam reiketu ko nors is mikroekonomikos, makroekonomikos, statistikos, finansines analizes rasykite. Galeciau pagelbeti uzdaviniu sprendime. Turiu ir konspektus labai gerus. gudrutesan@yahoo.com
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif

Rašau kursinį darbą iš finansinės apskaitos dalyko. Gal galėtumėt pagelbėt ir pasidalinti savo darbais? Būčiau labai dėkinga jei atsiusit į paštą cathrice@inbox.lt
Atsakyti
QUOTE(*fabulouslife* @ 2012 09 14, 13:51)
sveiki, gal yra kas baige arba jau ne pirmam kurse : viesbuciu ir restoranu vadyboje? gelbetu bet kokia info,nes auginu namie vaikeli, ir esu neakivaizdziai istojus, tai biskiuka sunku ir baisoka darosi..

O kokiam tu kurse? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vesta:6 @ 2012 12 05, 18:03)
O kokiam tu kurse? 4u.gif

as pirmam smile.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif Gal galite pagelbeti su dokumentu valdymo projektu, gal kas turi pvz?

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal yra panelių iš VVF? Geriau būtų baigusių biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ganyta: 29 sausio 2013 - 21:59
Sveiki,ar yra kas mokosi/mokesi sukuosenu dizaina?Kaip ten su tais stojamaisiais egzaminais piesimo?
Atsakyti
Sveiki,
ar yra bestudijuojančių Sveikatos priežiūros fakultete Slaugą?
Atsakyti
Laba diena. Kas mokasi pas dėstytoju R. Kondratavičienė VIKO. As ruse, pas mane vaiko, kuri mokasi i mokykla. Radai sveitaine http://math.reko.imo...z/Kontaktai.php, ten yra apie mokykline matematika. Noreciau paziureti, bet tapatybes nustatymas (slaptazodis ir vardas). Parasau laisko destytoju, bet pasako kad informacija prieinama tik mano mokiniams.
Gal kas mokausi pas R. Kondratavičienė , ir gali duoti savo slaptazodis ir vardas. ACIU.
Atsakyti
Sveikos merginos, kas studijuoja neakivaizdini buhalterines apskaitos prasau suteikit info kokiu laiku vyksta paskaitos, gal kuri turi vaikuti ir gali papasakoti kaip pavyksta suderinti viska? Nuo rudens galvoju studijuoti bet bijau jog neoseis sudetinti
Atsakyti
Sveikos. Man paskutiniai meteliai studijose (reklamos vadyboje) , bet negalvojau, kad taip bus sunku su baigiamuoju darbu. Nedavė ir neparodė nė vieno darbo. Gal kas turite kokį pavyzdį? verysad.gif
Atsakyti