Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 27, 20:51)
as visada sviesinau plaukus (tiksliau kirpejos), bet visa plauka, o dabar pagalvojau, kad nori suorgelem dazyti. tad klausimas: dazymas sruogelem labiau kenkia negu viso plauko? g.gif


Man po sruogeliu puse plauku nukrito biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 27, 20:55)
Man po sruogeliu puse plauku nukrito biggrin.gif biggrin.gif

ir man, bet man gali būti dar dėl to, kad pas nevykusią kirpėją dažiausi. Dar aišku jokių serumų nenaudodavau, tai ir nubyrėjo, nuo pusės nugaros iki pečių. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Puikiausioji: 27 gruodžio 2009 - 21:11
man kazkada tik sruogom ir daze, tai kaip ir viskas ok buvo, nelabai, tiesa sakant ir pamenu, seniai buvo g.gif bet kazkaip jau pabodo tas tik saknu dazymas, bet ir nenoriu, kad plaukai kristu ir nebeaugtu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Puikiausioji @ 2009 12 27, 22:11)
ir man, bet man gali būti dar dėl to, kad pas nevykusią kirpėją dažiausi. Dar aišku jokių serumų nenaudodavau, tai ir nubyrėjo, nuo pusės nugaros iki pečių. biggrin.gif


Na as tai lyg pas normaliai daziau.. Ir naudojau priemones visokias.. Atrode viskas gerai su plaukais, bet palyginus senesnes foto iskart pamaciau, kiek ilgo nutrupejo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 27, 23:16)
man kazkada tik sruogom ir daze, tai kaip ir viskas ok buvo, nelabai, tiesa sakant ir pamenu, seniai buvo g.gif  bet kazkaip jau pabodo tas tik saknu dazymas, bet ir nenoriu, kad plaukai kristu ir nebeaugtu unsure.gif

o sruogeles baltas zadi dazyt? man ir atsibodes saknu dazymas buvo tai is galo 6 tamsiai rudas sruogas ismeciau mirksiukas.gif jei visi plaukai "sumesti" i gala nelabai matosi, bet jei persimetu sruoga i prieki tai iskrenta kelios tamsios sruogytes. cia vaizdas panasus kaip ir su priauginamom smile.gif
Atsakyti
Sveikutes visos sviesiaplaukes 4u.gif Matau, kad kyla klausimu del dazymo sruogelem. As pati jau turbut daugiau nei 5 metai dazau plaukus sviesiom sruogelem, tai pasidalinsiu savo patirtim smile.gif Dazo man miltukais, bet plaukui tai nepasakyciau, kad jau labai kenkia schmoll.gif Paskutinius metus, kai atradau savo kirpeja, kuri saugo ir puoseleja plauka, tai man is vis jokiu problemu nera (prieziura minimali, o plaukas neissausejes, galiukai neskilineja, nesivelia ir pan.). Svarbiausia man atrodo ne tie miltukai, o oksidatoriaus procentas. Man dazo su 3% arba 6%. Dar sruogeliu pliusas, kad galima reciau dazyt, nes ne taip matosi ataugusios saknys smile.gif Bet pas ka plaukas turi ryzo pigmento, tai aisku reiks didesnio procento oksidatoriaus ir plaukui pakenks. Dar priklauso ir nuo kirpejos, buvau patekus pas tokias (cia kai laksciau vis pas kita), kad po dazymo tiek nusiuro plaukai, jog reikejo puse ju nukirpt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2009 12 27, 22:26)
o sruogeles baltas zadi dazyt? man ir atsibodes saknu dazymas buvo tai is galo 6 tamsiai rudas sruogas ismeciau mirksiukas.gif jei visi plaukai "sumesti" i gala nelabai matosi, bet jei persimetu sruoga i prieki tai iskrenta kelios tamsios sruogytes. cia vaizdas panasus kaip ir su priauginamom smile.gif


masciau baltai mirksiukas.gif pavasari - vasara turejau imestas kelias sokoladines sruogas, visai graziai atrode, bet kai pradejo nusiplauti, tai toks ryzumas atsirado, ilgokai teko palaukti, kol nueis ta spalva doh.gif

QUOTE(j-urgit-a @ 2009 12 27, 22:30)
Paskutinius metus, kai atradau savo kirpeja, kuri saugo ir puoseleja plauka,


pas ka dazaisi plaukus? bigsmile.gif kaip tik ieskau, kas gerai sruogelem dazo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos 4u.gif Su praejusiomis sventemis Jus 4u.gif

As jau kokius 10 metu dazau savo plaukucius sruogelemis smile.gif tai pas kokia kirpeja beeitum, vistiek plaukas labiau isdziusta kai dazomas su folija verysad.gif Todel jums merginos ir luzta plaukuciai verysad.gif as ta jauciu, zinau, bet man vistiek labai grazu kai plaukai kaip nuo saules isbluke biggrin.gif ir koreguoti srogeles galima tik kas 3 menesius smile.gif Tai va... sveikesni plaukuciai, kai dazom visa galva ir gerais dazais ax.gif

P.S. rasiau apie sviesias sruogeles mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet sruogeles irgi gali dažyt gerais dažais, kurie ne taip kenkia. Galvojau sutaupysiu ir nueisiu į pigią kirpyklą, ir ką, nukirpo neblogai, bet plaukai baisiai išsausėjo.
Bandysiu aliejukais ir natūraliom kaukėm atstatyt. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 12 21, 10:29)
Sakykit mergaites jeigu plauku dazai vadinasi ash blond 12/1 ir juos istepus, kirpeja dar sildo ant galvos, tai plaukai gaunasi dar pilkesni, ar ne? as to pilkumo visai nenoriu g.gif

Sildymas trumpina islaikymo laika mirksiukas.gif

QUOTE(Elfuze @ 2009 12 27, 14:50)
Sveikos merginos  4u.gif  i sia temuke uzsukau pirma karta, tai nezinau, ar kalbeta jau  ta tema, ar ne, bet as vis tiek paklausiu  blush2.gif Gal galit patarti su kokiais dazais geriausiai dazyti plaukucius, kad gautusi sviesus plaukuciai(ne geltoni, bet graziai "blondiniskai" sviesus  hihihi.gif ) ir kad labai nepakenktu plaukui... Kiek dazau sviesiai - vis gaunasi geltona spalva  doh.gif Su miltukais nenoriu, nes tada jau graziems plaukams "viso gero"  swoon.gif

Kokiais dazais nr. ir kokiu oksidantu dazai?

QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 27, 20:30)
man kirpeja dazo saknis, o po to, einant i pabaiga pagal laika, ir per visa plauka pereina su dazais mirksiukas.gif kazkaip jau atsibodo visos galvos dazymas, galvojau vel pereiti prie sruogeliu (kazkada seniau daziau sruogelem) ax.gif

Jei jus sviesina su 3 proc,tada viskas ok,galima nutepti tais paciais dazais per galus.Jei aukstesniu,tada negalima schmoll.gif Aplamai sviesinant net ir plauku sukuoti dazant negalima.

QUOTE(charisma2121 @ 2009 12 27, 21:54)
masciau baltai mirksiukas.gif pavasari - vasara turejau imestas kelias sokoladines sruogas, visai graziai atrode, bet kai pradejo nusiplauti, tai toks ryzumas atsirado, ilgokai teko palaukti, kol nueis ta spalva doh.gif
pas ka dazaisi plaukus? bigsmile.gif kaip tik ieskau, kas gerai sruogelem dazo bigsmile.gif

Matysis skirtumas vistiek,jei ir pereisi ant sruogeliu.Nebent pasirysi nusiauginti dazytus.O sruogas galima daryti ir su dazais,tada gaunasi naturalus variantas,sruogos buna neryskios.

QUOTE(Ylang-ylang @ 2009 12 28, 18:00)
Bet sruogeles irgi gali dažyt gerais dažais, kurie ne taip kenkia. Galvojau sutaupysiu ir nueisiu į pigią kirpyklą, ir ką, nukirpo neblogai, bet plaukai baisiai išsausėjo.
Bandysiu aliejukais ir natūraliom kaukėm atstatyt. smile.gif

Galima ir su dazais,bet kaip sakiau,jos bus ne ryskios.
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 01 04, 15:14)
Matysis skirtumas vistiek,jei ir pereisi ant sruogeliu.Nebent pasirysi nusiauginti dazytus.O sruogas galima daryti ir su dazais,tada gaunasi naturalus variantas,sruogos buna neryskios.


tai kad jau nesimato, nuejo ta spalva rolleyes.gif
Atsakyti
mano kirpeja patare,jei dazyti parduotuviniais dazais,pvz garnier,tai kad ne taip kenktu plaukams,atseit pasirinkt kokia noriu spalva,o oksidatoriu esanti dezuteje ismesti ir nusipirkti is prof linijos koki nors oksidatoriu atitinkamo stiprumo.kaip manot,ar nieko tokio,jei oksidatorius bus kt firmos nei dazai?labai idomu pasidare,nes seniau daziau parduotuviniais dazais ir man labai spalva tiko ir patiko,o db kirpykloj man tokios niekaip neisgauna,tai sakau gal pabandyti toki varianta,nusipirkti tuos pacius dazus kur dazydavau ir tik oksidatoriu koki kt firmos,o ta is dezutes ismesti g.gif
Atsakyti